Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
چرا ما از این مشکلا با پینگ ۱۴۰-۱۵۰ نداریم :D
سلام خوبی داداش
بله درسته این بخاطر مشکل تو نت کد بازی هستش یه بررسی کامل توسط یه انالیزور بازی دیدم که کاملا بازی رو از لحاض نت کد تحلیل کرده بود متاسفانه تو این بازی کاری کردن که اونهای که رنج پینگ نارنجی دارن یعنی بین 90 تا 150 نسبت به افرادی که پینگ پایین تری دارن زیر 90 بهتر پلی بدن نمیدونم شاید بخاطر رعایت حال این افراد بوده که چون delay دارن تیر هاشون زودتر رجیستر بشه تا نسبت به کسایی که پینگ پایینی دارند هم رده باشند. من خودم هر وقت پینگم تو رنج 110 تا 140 باشه پلی بهتری دارم و خوب کیل میگیرم اما پینگم زیر 100 یا 90 باشه تو رو درو کم میارم اولا شک داشتم اما وقتی تحلیل این یارور دیدم متوجه ماجرا شدم.

اگه خواستی از ماجرا بیشتر سر در بیاری حتما این رو ببین:

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
دوستان اینطور که مشخصه بخش کمپین بازی برای کنسول XBOX ONE نیاز به اتصال دائم به اینترنت داره آیا برای PS4 هم همینطوره یا میشه آفلاین بازی کرد؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
یه ویدئو کوتاه گرفتم از بازی با پینگ 420-430 که بگم با این پینگم میشه بازی کرد راحت D:
احتمالا اون لحظه رفته رو 450.داخل بازی تو آپشن برو قسمت اکانت اونجا ببین چند میزنه
اگرم که واقعا با 450 راحت هستی بهت تبریک میگم چون دیگه اون دنیا بهشت و جهنم واست فرقی نمیکنه :)

• Like
Reactions: VEGETAR

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
احتمالا اون لحظه رفته رو 450.داخل بازی تو آپشن برو قسمت اکانت اونجا ببین چند میزنه
اگرم که واقعا با 450 راحت هستی بهت تبریک میگم چون دیگه اون دنیا بهشت و جهنم واست فرقی نمیکنه :)
این مچ رو کلا پینگم 400 بود، یعنی خودم نت رو زده بودم رو دانلود تا ببینم با پینگ 400 چطوره میشه بازی کرد یا نه. وگرنه پینگ عادیم 110 ایناس معمولا

• Like
Reactions: VEGETAR

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
کلا توی کال باید بازی دستت بیاد من خودم توی هر نسخه اولش نفر اخرم از لول 20 به بعد دیگه از نفر 3 کمتر نمیشم پبنگ درسته اما باید بازی کردن بلد باشی این دوستمون دمش گرم ترکوند

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
دوستان مپ های بازی خیلی تکراری نیست؟؟منظورم اینه خیلی کمه ادم زود خسته میشه کلا ۴،۵ مپ بازی میکنم کسی خبر داره چندتا مپ قرار اضافه شه و تا کی وضعیت اینطوره؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان مپ های بازی خیلی تکراری نیست؟؟منظورم اینه خیلی کمه ادم زود خسته میشه کلا ۴،۵ مپ بازی میکنم کسی خبر داره چندتا مپ قرار اضافه شه و تا کی وضعیت اینطوره؟؟
شما فعلا با دابل xp رنکتو به ۱۵۵ برسون و با چالشهای ثابت و روزانه مشغول باش تا سیزن یک از راه برسه
. چالشها واقعا سرگرم کننده اند

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
شما فعلا با دابل xp رنکتو به ۱۵۵ برسون و با چالشهای ثابت و روزانه مشغول باش تا سیزن یک از راه برسه
. چالشها واقعا سرگرم کننده اند
برسه به 155 که چی بشه چه فایده!!
وقتی سیزن پس اومد اونایی که لول زیر 100 و بالا ی 55 دارن لولشون ریست میشه به 56 و انایی که بالای 100 دارن لولشون ریست میشه به 100 فکر کنم.

البته تو بلاگ اکتیویژن هم دیده بودم گشتم ولی نتونستم پیدا کنم برا همین یه منبع دیگه میزارم براتون
منبع:

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
کلا لذت بازی به گیمپلی روان و جذابش لول بندی برای ترغیب گیمرهاست تا ایتم و سلاح بدست بیارن اگر فایده نداره پس کلا بازی کردن بی فایده مدام بازی کنی هیچی از این فکرا نکن لذت بازی ازت میگیره

• Like
Reactions: king of north

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
اخه تا کی ؟!
این همه زحمت بکشی تا همه چیز رو انلاک کنی بعد با هر سیزن پس بیان اونا رو unusable کنن دوباره از نو اینطوری خسته کننده میشه.
بقول شما لول بندی بشه همه چیز رو بدست بیاری وقتی میخوای از چیزی که بهش رسیدی لذت ببری یهو بیان ازت بگیرن چه حالی میشی؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
اخه تا کی ؟!
این همه زحمت بکشی تا همه چیز رو انلاک کنی بعد با هر سیزن پس بیان اونا رو unusable کنن دوباره از نو اینطوری خسته کننده میشه.
بقول شما لول بندی بشه همه چیز رو بدست بیاری وقتی میخوای از چیزی که بهش رسیدی لذت ببری یهو بیان ازت بگیرن چه حالی میشی؟
دوست عزیز چیزی رو از شما نمیگیرین مثل سیستم پرستیژ میمونه بقیه چیز ها همه سر جاشونه الان دقیقا چیو از شما میگیرن و unusable میشه ؟ مکس لول اصلی بازی 55 هست و بقیه افسیر رنک. شما به رنک اصلی برمیگردی و افیسر رنک مثل پرستیژ ریست میشه چی دقیقا میخواد unusable بشه ؟

آخرین ویرایش:

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
دوست عزیز چیزی رو از شما نمیگیرین مثل سیستم پرستیژ میمونه بقیه چیز ها همه سر جاشونه الان دقیقا چیو از شما میگیرن و unusable میشه ؟ مکس لول اصلی بازی 55 هست و بقیه افسیر رنک شما به رنک اصلی برمیگردی و افیسر رنک مثل پرستیژ ریست میشه چی دقیقا میخواد unusable بشه ؟

بله درسته مکس لول اصلی بازی 55 هستش و اینم میدونم بقیه افیسر رنک هستش البته اینم بدونید همه چی سرحاش نیست و بعضی چیزها غیر قابل استفاده میشه و در حد اینه که ببینیش شاید برای شما مهم نباشه ولی برای بعضی افراد مثلا خود بنده مهمه:

Everything that players earned until now, including ribbons and weapon blueprints will be "memorialised", which means that Call of Duty players will be able to see it but they won't be able to use it anymore.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
بله درسته مکس لول اصلی بازی 55 هستش و اینم میدونم بقیه افیسر رنک هستش البته اینم بدونید همه چی سرحاش نیست و بعضی چیزها غیر قابل استفاده میشه و در حد اینه که ببینیش شاید برای شما مهم نباشه ولی برای بعضی افراد مثلا خود بنده مهمه:
دقیقا چیه ribbon ها و blueprint ها مهمه ؟ اولا که ribbon ها اصلا هیچ چیز مهمی ندارن فقط چلنج دارن و ترک میشن که برای سیزن بعدی که ریست میشن برای emblem و calling card های جدید که قبلی ها سر جاشون هست در مورد blueprint هم وقتی که خود سلاح ها لول اپ شدن چه ارزشی دارن وقتی میش بهترش رو چیدمان کرد ؟والا تو 1 بازی 1 نفر دیده نمیشه که با چیدمان blueprint بازی کنه جز کسانی که زیر لول 20 هستن برای شروع که اونا باز هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر