Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
اگه ما تاپیک pc در مورد کنسول حرف بزنیم سریع ناکوتمون میکنن ولی حالا ببین...
دوستان اگر اهل coop هستید پیام بدید ما سه نفر توی اسکواد داریم فعلا

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk
کنسول هستی یا پی سی؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
مکس لول مولتی پلیر بازی 155 هستش.الان من رسیدم 130 و دیگه به شدت بسیار زیادی کند میره بالا ! یعنی تا 155 شم فکر کنم باید اندازه میزان زمان 130 فعلیم بازی کنم:grin: ای کاشکی لول بازیکن توی مود گان فایت مخفی شه چون تا یه لول بالا میاد لابی اونایی که افتادن گروه مقابل و لولشون پایینه فرار میکنن لفت میدن ! باور کنید به هیچ عنوان لول بازیکن سطح مهارت رو مشخص نمیکنه و من بارها لول های 155 نوب رو از یه لول 20 راحت تر زدم و بلعکس دیدم یه لول 12 همه رو توی مپ سلاخی میکنه !
..........................................................................
اگر خیلی با کمپرها مشکل دارید به نظرم سمت مود team dead match نرید چون فقط اونجا خوراکه کمپرهاست.بقیه مود ها یا اصلا کمپر نداره یا خیلی حداقل هستن چون به هیچ نتیجه ای نمیرسن و نمیتونن کیل بگیرن.
.....................................
پلات بازی خییییلی آسونه و توی 10 ساعت پلات میشه چون تروفی هاش فقط مربوط به بخش سینگل پلیر بازی هستن ! واقعا درک نمیکنم چرا اینفینیتی وار همچین تصمیمی بگیره و تروفی رو هیچ قسمت دیگه ای از بازی قراره نده.مثلا اگر استادیو دیگه زیرمجموعه COD مثل تری آرک اینکارو انجام میداد باز قابل دفاع بود چون لابد ترس اینو داشتن باز مثل بلک اوپس 3 فقط چهار درصد گیمرها بخوان سینگل رو تجربه کنن و به خاطر تشویقم که شده همه تروفی ها رو بزارن سینگل اما برای اینفینیتی همچین بهانه ای به نظرم قابل قبول نیست !
....................................
بخش اسپک اوپس بازی خیلی بیش از حد معقول سخت هست و مهمترین دلیلشم اینه فقط نصف دشمن ها مشخصه از کجا دارن بهت حجوم میارن و نصف دیگه اصلا معلوم نیست یهو از کجا ریسپاون میشن و یهو توی صورتت بیستا ظاهر شده به خاطر این گروهم هزار که هماهنگ باشه اصلا این سختی جور در نمیاد.تازه به هیچ عنوان جذابیتی نداره و چندتا کار تکراری باید انجام بدی.فقط هر لحظه صدتا تانک و سوپر سرباز میریزن سرت و چنانم هوش مصنوعیشون بالاست که قشنگ فقط هدشات میکنن.کلا با 3 تا تیر هم میمیری.
..........................................
من تمام مجموعه cod رو هزاران ساعت بازی کردم اما قاطعانه میگم این نسخه خییییییییلی اعتیاد آور تره از بس گیم پلیش مهندسی ساخته شده و لذت کیل گرفتن خیلی بینظیره و هیچ موقع همچین چیزی رو توی نسخه های قبل لمس نکرده بودم.

Milcon

عضو جدید
Nov 13, 2019
2
بفرما عزیز.

View attachment 122640
سلام ببخشید شما بازی. رو از چه سایتی خریدید ؟
من پینگم تو نسخه موبایل با روشن کردن فیلتر شکن 98. 113 هست بنظرتون تو نسخه pc همین پینگ میتونم بگیرم؟ شما راحت میتونید انلاین بازی کنید ؟ این چیزی که من تو فیلمها دیدم بنظر باید پینگ بالا باشه چون بازیکنا سرعتشون خیلی بالاست ممنون میشم منو راهنمایی کنید

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
اگه ما تاپیک pc در مورد کنسول حرف بزنیم سریع ناکوتمون میکنن ولی حالا ببین...

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk
دوست عزیز من که در مورد PC حرفی نزدم، بازی کراس پلتفرم هست و از دوستان کنسولی که بدشون نمیاد با PC پلیر بازی کنن، دعوت کردم که من رو اد کنن. این وسط یه بنده خدایی ورژن بازی رو ازم پرسید. هیچ مشکلی توی این جور پستا نیست. اینقدر حساس نشید.

سلام ببخشید شما بازی. رو از چه سایتی خریدید ؟
من پینگم تو نسخه موبایل با روشن کردن فیلتر شکن 98. 113 هست بنظرتون تو نسخه pc همین پینگ میتونم بگیرم؟ شما راحت میتونید انلاین بازی کنید ؟ این چیزی که من تو فیلمها دیدم بنظر باید پینگ بالا باشه چون بازیکنا سرعتشون خیلی بالاست ممنون میشم منو راهنمایی کنید
من خودم بازی رو خریدم، از سایت خاصی نبود. الان این پینگی که برام میگید رو از توی بازی در اوردید؟ پینگ کجاست؟ بعید میدونم پینگ توی نسخه ی کنسولی و PC فرقی داشته باشه. به خاطر کراس پلتفرم همه ی سرورها یکین. من پینگم به سرور در نود درصد مواقع 140 هست و زیاد اذیت نمیشم. به جز ground war که به نظرم هنوز مشکل لگ داره، بقیه بازی اوکیه و مشکل سرعت بالا و .. نخواهید داشت. سوال دیگه ای بود من درخدمتم

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
اين چه اروري من چرا نمي تونم كو آپ بزنم View attachment 122763
شما اگه دیسک داری باید از PSN دانلود کنی DLC های کو اپو چنتاس یکیش حجمش فقط بالاس 12 گیگ اینا دانلود کن یا با PSX بگیر راحت انتقال بده به کنسول تمام یکم اذیت میکنه اگه اروری دیدی باز داد دانلود کردی نگران نشین یه بار بازیو کلوز کنین ببندین دوباره سریع وارد بشین برین کو اپ اوکی میشه من نمیدونم توی دیسک چی بوده فقط یه حجم داستانیش بوده :l

من با تمام مودهاش حال میکنم همه چیه این نسخه از کالاف تو اوجه و شدید اعتیاد آوره سابقه نداشته بازی ای بتونه تا 3-4 صبح منو میخ کوب کنه تمام بخشاش فقط امیدوارم مشکله یکم لگ زدن توی مد گرند وار برطرف شه چی ساختن خداییش صداگذاری تو عمرم نشنیده بودم عالی گرافیک گان پلی گیم پلی همه چی تو اوجه خداکنه سالها عالی پشتیبانی کنه ازش من که راضیم بتل رویالشم باید بترکونه و منتظر بتل پسشم هستم <:-P:x

• Like
Reactions: VEGETAR and ps34

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
این بازی فوق العادس دیشب از ده و نیم نشستم پاش نفهمیدم کی ساعت 2 شد پشمام ریخته بود ساعتو نگا کردم:))
این مپ house shoot که جدید اضافه شده نمیدونم اسمش دقیفا همینه یانه اصلا معرکست توش یه دست kill conformed بزنید ته حاله

• Like
Reactions: VEGETAR and ps34

Milcon

عضو جدید
Nov 13, 2019
2
دوست عزیز من که در مورد PC حرفی نزدم، بازی کراس پلتفرم هست و از دوستان کنسولی که بدشون نمیاد با PC پلیر بازی کنن، دعوت کردم که من رو اد کنن. این وسط یه بنده خدایی ورژن بازی رو ازم پرسید. هیچ مشکلی توی این جور پستا نیست. اینقدر حساس نشید.

من خودم بازی رو خریدم، از سایت خاصی نبود. الان این پینگی که برام میگید رو از توی بازی در اوردید؟ پینگ کجاست؟ بعید میدونم پینگ توی نسخه ی کنسولی و PC فرقی داشته باشه. به خاطر کراس پلتفرم همه ی سرورها یکین. من پینگم به سرور در نود درصد مواقع 140 هست و زیاد اذیت نمیشم. به جز ground war که به نظرم هنوز مشکل لگ داره، بقیه بازی اوکیه و مشکل سرعت بالا و .. نخواهید داشت. سوال دیگه ای بود من درخدمتم
ممنون بله پینگ داخل خود بازی هست. سرور نشون نمیده تا میزنی خودش وصل میشه.
من حساب خارجی ندارم .. سایت معتبر میشناسین برای خرید بازی ؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
با اینترنت و کانکشنی که توی سایر بازی ها با سرورهای اروپا لیتنسی یا پینگ زیر 100 دارم و بدون هیچگونه مشکلی پلی میدم،
توی این بازی که عدد پینگ رو بین 140 ~ 130 نشون میده، اصلا موقعیت های رو در رو ، رو نمیشه زد، توی نزدیک 27 ساعت که لول 60 و خورده ای شدم ، کلا شاید ده تا رو در رو ، رو هم نزدم.
اگه فلنک بزنم و از پشت و کنار دور بزنم دشمن رو مشکلی نیست ولی توی کیل کم ها رو در رو با اینکه نزدیک سی تا تیر زدم، ولی یه دونه شون ثبت نشده و نشون میده مثل مترسک وایسادم جلو یارو!!!!!
این قضیه ربطی به مهارت هم نداره ، جوریه که با این وضع ، پلیر هم سطح خودم ، اون دست بالا رو داره چون زودتر مارو مببینه.
همه چیز بازی رو دوس دارم و خیلی لذت بخشه برام، ولی کانکشن و این وضعیت توی اینجور بازی ها مهمترین خصیصه هستش و تا وقتی قرار باشه این وضعیت پایدار باشه نمیشه از بازی لذت برد.

• Like
Reactions: Milcon and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
با اینترنت و کانکشنی که توی سایر بازی ها با سرورهای اروپا لیتنسی یا پینگ زیر 100 دارم و بدون هیچگونه مشکلی پلی میدم،
توی این بازی که عدد پینگ رو بین 140 ~ 130 نشون میده، اصلا موقعیت های رو در رو ، رو نمیشه زد، توی نزدیک 27 ساعت که لول 60 و خورده ای شدم ، کلا شاید ده تا رو در رو ، رو هم نزدم.
اگه فلنک بزنم و از پشت و کنار دور بزنم دشمن رو مشکلی نیست ولی توی کیل کم ها رو در رو با اینکه نزدیک سی تا تیر زدم، ولی یه دونه شون ثبت نشده و نشون میده مثل مترسک وایسادم جلو یارو!!!!!
این قضیه ربطی به مهارت هم نداره ، جوریه که با این وضع ، پلیر هم سطح خودم ، اون دست بالا رو داره چون زودتر مارو مببینه.
همه چیز بازی رو دوس دارم و خیلی لذت بخشه برام، ولی کانکشن و این وضعیت توی اینجور بازی ها مهمترین خصیصه هستش و تا وقتی قرار باشه این وضعیت پایدار باشه نمیشه از بازی لذت برد.
من از روز اول به این مسأله بارها اشاره کردم.این وضعیت مربوط به ایران هست و توی نسخه های قبل بوده و الانم همینه و هیچ وقتم برطرف نخواهد شد.فقط EA هست که سرورهاش برای مولتی پلیرها توی ایران مشکل ندارن.
.........
فعلا امروز که همایش بزرگی گذاشتن به اسم (اینترنت ملی به زودی) نمیدونم چه نقشه هایی برامون چیدن ولی کم کم خیلی داره جدی میشه و امیدوارم کره شمالی نشیم

• Like
Reactions: VEGETAR and AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
من از روز اول به این مسأله بارها اشاره کردم.این وضعیت مربوط به ایران هست و توی نسخه های قبل بوده و الانم همینه و هیچ وقتم برطرف نخواهد شد.فقط EA هست که سرورهاش برای مولتی پلیرها توی ایران مشکل ندارن.
.........
فعلا امروز که همایش بزرگی گذاشتن به اسم (اینترنت ملی به زودی) نمیدونم چه نقشه هایی برامون چیدن ولی کم کم خیلی داره جدی میشه و امیدوارم کره شمالی نشیم
کلیپ هایی که تو فضای مجازی میذارن و میبینم اصلا یه جوری میشم!
اگه اونا دارن کالاف میزنن ما داریم یه قل دو قل میزنیم :|
طرف با MP5 با چار پنج تا تیر مثل کَره کیل میگیره اونوقت ما... بیخیال
وضعیتی که گفتم فقط در مورد مود های خلوت 6vs6 و دو به دو هست، گرند وار و بیست به بیست هم که دیگه اصلا وللش :| :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
بهونه الکی نیار :)
تو بتلم همیشه مینالی ولی ملتو درو میکنید

• Like
Reactions: AM!R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر