Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
من واسه راحتی نمیگم که ، چنتا بستم خوب نبود ، Rangeـشو هم تا آخر انتخاب میکنم حتی پرک افزایش Damage هم میبندم براش باز مثل بقیه نمیکشه :-?
دلیلش اینه سرورهای بازی برای ایران فقط جهت پیدا کردن پلیر خوبه و برای ریجستر شدن تیرها اصلا خوب نیست.برو چندتا ویدیو خارجی نگاه کن ببین چجوری با اسلحه هایی مثل mp5 که تیرهاش سبک و دمیج پایین هستن مثل هلو کیل میگیرن اونوقت ما با شاتگان دو لول با خدا دمیج نمیتونیم اونجور کیل بگیریم‌ !
تنها مد بازی که به معنی واقعی کلمه هیچگونه تاخیری در اصابت گوله برای ایرانی ها نداره گان فایت هست اونم به خاطر خلوتی مپ.
به نظرم اگر ادم خونش جایی باشه از اینترنت های بیسیم پینگ زیره 100 بگیره برای بازی خیلی بهتره چون مثلا الان شاتل روی بستر مسی درسته داره پینگ 80 میده اما از بس نویز مسی بالاست که پینگ پایین‌ رو خنثی میکنه و پک لاست بالا میندازه و درواقع باز همون آش و همون کاسه هست !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دلیلش اینه سرورهای بازی برای ایران فقط جهت پیدا کردن پلیر خوبه و برای ریجستر شدن تیرها اصلا خوب نیست.برو چندتا ویدیو خارجی نگاه کن ببین چجوری با اسلحه هایی مثل mp5 که تیرهاش سبک و دمیج پایین هستن مثل هلو کیل میگیرن اونوقت ما با شاتگان دو لول با خدا دمیج نمیتونیم اونجور کیل بگیریم‌ !
تنها مد بازی که به معنی واقعی کلمه هیچگونه تاخیری در اصابت گوله برای ایرانی ها نداره گان فایت هست اونم به خاطر خلوتی مپ.
به نظرم اگر ادم خونش جایی باشه از اینترنت های بیسیم پینگ زیره 100 بگیره برای بازی خیلی بهتره چون مثلا الان شاتل روی بستر مسی درسته داره پینگ 80 میده اما از بس نویز مسی بالاست که پینگ پایین‌ رو خنثی میکنه و پک لاست بالا میندازه و درواقع باز همون آش و همون کاسه هست !

البته من این مشکلی که شما میگیو زیاد ندارم، تیرها رجیستر میشه چون اون نشونه عوض و میشه و حتی صداش هم میاد (بعیده اگه رجیستر نشه اینطوری بشه) فقط این مشکلی که اونا زودتر منو میبینن خیلی رو مخه

حالا امروز تغییر دادم خیلی بهتر شد اسلحه و مشکلم تا حد زیادی برطرف شد

• Like
Reactions: ps34

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
البته من این مشکلی که شما میگیو زیاد ندارم، تیرها رجیستر میشه چون اون نشونه عوض و میشه و حتی صداش هم میاد (بعیده اگه رجیستر نشه اینطوری بشه) فقط این مشکلی که اونا زودتر منو میبینن خیلی رو مخه

حالا امروز تغییر دادم خیلی بهتر شد اسلحه و مشکلم تا حد زیادی برطرف شد
چیو تغییر دادی؟!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این مکان ارزوکستان فک کنم همون ایرانه ها فرح که اسمی هست ایرانیا خیلی میذارن بعد پدرشو بابا صدا میزنه عربا کجا به پدرشون میگن بابا تازه آزاده هم دوستشه

من کل بازیو رو وترن رفتم ولی 4تا مرحله روی وترن ثبت نشده فاذا ماذا؟

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
این مکان ارزوکستان فک کنم همون ایرانه ها فرح که اسمی هست ایرانیا خیلی میذارن بعد پدرشو بابا صدا میزنه عربا کجا به پدرشون میگن بابا تازه آزاده هم دوستشه

من کل بازیو رو وترن رفتم ولی 4تا مرحله روی وترن ثبت نشده فاذا ماذا؟
نه داداش عربا هم به پدرشون بابا می گن بنظر من می خوره افغانستان باشه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
مولتی پلیر بازی نسبت به بتا پیشرفت چشمگیری داشته از هر لحاظ
حقیقتا من فن این بازی شدم از اولین MW تا نسخه سومش و البته black ops های فوق العاده ای که دادن (به جز ۴:D) هم شاملش میشه
اما این ip بدجوری سقوط کرد تو نسخه های بعدی مثل ghost و infinite warfare . نسخه جنگ جهانی هم تا حدودی خوب بود اما با این نسخه واقعا comeback زدن!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
دوستان من دیسک خریدم ریجن ۲
اکانت کنسولم هم ریجن آمریکا هستش
الان dlc spec ops چطور باید دانلود بکنم تا بشناسه بازی؟!
شما یه اکانت ریجن 2 بساز و حتماً activate as your primary ps4 اش کن بعد برو تو بازی قسمت spec ops رو بزن و دانلود کن بعد دیگه با اکانت خودت برو

• Like
Reactions: ⓘceғℓoฬer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر