Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
خب کمپین بازی رو تموم کردم بازی بی نهایت خشونت داره و ادم میخکوب می کنه به روس هام میشه حق داد چون اونارو یه مشت تروریست ادم کش نشون می ده.بر خلاف دیدگاه دوستان فکر نکنم ادامه داشته باشه.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
من اینو میخواستم چهارشنبه سفارش بدم . یعنی گفتم امشب آپدیتشو بزنم دانلود .ولی با این حساب نمیدونم چیکارکنم باید بمونم همون چهارشنبه بزنم آپدیتشو .2 3 روز یبار آپدیت میدن:neutral:

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
بهترین کار اینه که از خود استور دانلود کنید با psx بخواید دانلود کنید هر اپدیت که میاد کل حجم باید دانلود کنید
یه بسته شبانه همراه اول 1ماهه بگیرید خیالتون برا همیشه راحت میشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
چندتا کامنت دیدم نوشته بودند اخر داستان معلوم بود که داستان بازی ادامه داره :| یعنی در این حد کات سین اخر رو نفهمیدید؟ فقط کسایی که بازی رو تموم کردن اسپویل رو باز کنن هرچند هیچ چیز اصلی رو به هیچ عنوان لو نمیدم و بقیه هم که کمپین رو نرفتن اسپویل رو باز کنن هیچ چیز نمیشه اما جهت احتیاط برای کسایی که خیلی حساسن میزارم اسپویل:
اخر داستان فرمانده به پرایس میگه برات ماموریت جدید دارم و باید یه یاغی توی عراق رو بکشی که منظورش شخصیت منفی نسخه اول مدرن وارفر هست بعد پرایس میاد گلز ،سوپ و گوست رو معرفی میکنه.پس‌ یعنی داستان مدرن وارفر ۲۰۱۹ یه فلش بک به قبل سه گانه هست !

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
چندتا کامنت دیدم نوشته بودند اخر داستان معلوم بود که داستان بازی ادامه داره :| یعنی در این حد کات سین اخر رو نفهمیدید؟ فقط کسایی که بازی رو تموم کردن اسپویل رو باز کنن هرچند هیچ چیز اصلی رو به هیچ عنوان لو نمیدم و بقیه هم که کمپین رو نرفتن اسپویل رو باز کنن هیچ چیز نمیشه اما جهت احتیاط برای کسایی که خیلی حساسن میزارم اسپویل:
اخر داستان فرمانده به پرایس میگه برات ماموریت جدید دارم و باید یه یاغی توی عراق رو بکشی که منظورش شخصیت منفی نسخه اول مدرن وارفر هست بعد پرایس میاد گلز ،سوپ و گوست رو معرفی میکنه.پس‌ یعنی داستان مدرن وارفر ۲۰۱۹ یه فلش بک به قبل سه گانه هست !
البته که این سری کلا تو یک تام لاین دیگست و تقریبا هیچ ارتباطی با سه گانه نداره. برای مثال imran zakhaev مرده و پسرش ویکتور الان رئیسه یا Gaz عضو TF 141 شده در صورتی که تو سری اصلی قبل تاسیس TF 141 کشته شد.

نکته: تیم سازنده چقد زیر پوستی Gaz رو که تو سه گانه سفید پوست بود، سیاه پوست کرد.

• Like
Reactions: FARNOOD007 and ps34

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
عزیزان کلا انلاینش خوبه و بالانسه و میشه بازیش کرد ...ارزش داره بخرمش یا ایراد بالانسه
با کنسولها اینقدر زیاده که فایده نداره و نشه بازیش کرد
کلا ارزش داره یا نه از هر جهت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر