Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان اگه دیسک بازی رو بخرم میشه از جایی اپدیت بازی رو خرید و بصورت افلاین ریخت رو کنسول ؟ چون حوصله 58 گیگ دانلود رو ندارم . اگه امکانش هست ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز برای ریخن آپدیت بازی حتما باید به اینترنت وصل باشی

• Like
Reactions: Jack cooper

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
امروز با دوستم سرچ زدیم بغیر از ما همه دسته داشتن و واسه پلی استیشن بودن،عملا جلوی aim assist با موس و کیبورد هیچ کاری نمیتونی بکنی،اگر قرار باشه قضیه کراس پلتفرم ادامه داشته باشه و به این شکل باشه باید قید بازی شوتر آنلاین نسل بعد زد

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
امروز با دوستم سرچ زدیم بغیر از ما همه دسته داشتن و واسه پلی استیشن بودن،عملا جلوی aim assist با موس و کیبورد هیچ کاری نمیتونی بکنی،اگر قرار باشه قضیه کراس پلتفرم ادامه داشته باشه و به این شکل باشه باید قید بازی شوتر آنلاین نسل بعد زد

من اینو دقیقا موقع بتا گفتم ولی دوستان مسخره ام کردن :/

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

چجوریه میزان aim Assist آخه... AA داریم تا AA
به نظرم یه جوری طرف کنترلر دار هم باید بالانس باشه سیستم بازیش تو کراس پلی
یه معادله عجیبیه جدا

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
چجوریه میزان aim Assist آخه... AA داریم تا AA
به نظرم یه جوری طرف کنترلر دار هم باید بالانس باشه سیستم بازیش تو کراس پلی
یه معادله عجیبیه جدا
هر طوری که هست تو این بازی موس و کیبورد دار رو فلج می‌کنه،من هنوز ایم نگرفتم طرف هد منو زده،بهتره اسمشو بزاریم Aim bot assist،بطور مسخره ایی بالانس بازی رو بهم ریخته،میشه زدشون اما وقتی آمار میبینی میفهمی که چقدر غیربالانسه

• Like
Reactions: TeTration and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هر طوری که هست تو این بازی موس و کیبورد دار رو فلج می‌کنه،من هنوز ایم نگرفتم طرف هد منو زده،بهتره اسمشو بزاریم Aim bot assist،بطور مسخره ایی بالانس بازی رو بهم ریخته،میشه زدشون اما وقتی آمار میبینی میفهمی که چقدر غیربالانسه

خب اگه باهاش هدشات میزنن راحت که سگ توش... واقعا آنبالانسه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo

مشکل AA اینه که سریعا TARGET SNAP میکنه اما mouse شما جا میمونه دقیقا مشکلی که الان gears 5 رو نابود کرده اینجا باز میشه کراس پلی رو خاموش کرد که بهترین کار همینه چون بازی روی pc خوب فروخته و کمبود پلیر نیست.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
کراسپلیش مشکل داره من با موس و کیبورد روps4 میرم بعضی موقع ها همه تو لابی با موس و کیبوردن اما بعضی اوقات هم موس هم کنترلر تو لابی هستن
مشکلی نداره. وقتی موس و کیبورد با دسته میندازه به خاطر این هست که توی پارتی کسی که دسته داره یه موس و کیبوردی هم هست.

اصلا aim assist این نسخه یکی از ضعیف ترین هاس توی همه بازی های شوتر. موس و کیبورد برتری زیادی نسبت به دسته داره. اگه مشکلی با بازی کردن با کنسول پلیرها دارید خیلی راحت crossplay رو غیر فعال کنید که فقط با موس و کیبورد بازی کنید.
البته این موضوع بیشتر به تفاوت مهارت پلیر ها برمیگرده.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
مشکلی نداره. وقتی موس و کیبورد با دسته میندازه به خاطر این هست که توی پارتی کسی که دسته داره یه موس و کیبوردی هم هست.

اصلا aim assist این نسخه یکی از ضعیف ترین هاس توی همه بازی های شوتر. موس و کیبورد برتری زیادی نسبت به دسته داره. اگه مشکلی با بازی کردن با کنسول پلیرها دارید خیلی راحت crossplay رو غیر فعال کنید که فقط با موس و کیبورد بازی کنید.
البته این موضوع بیشتر به تفاوت مهارت پلیر ها برمیگرده.
خداروشکر که میشه خاموش کرد،از کجا خاموش کنم؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام ، بچه ها من پینگم تو بازی هزاره سابقه نداشته تو هیچ بازی ای انقدر پینگم بالا باشه دیگه نهایتش خیلی بره بالا میرسه صدو بیست ولی تو این خیلی بالاس ، فقط یه مورد خیلی عجیبی که هست اینه که با این که پینگم هزاره ولی بازی خیلی ناجور نیست باگی چیزی نداره که پینگ رو اشتباه بزنه ؟ برای شما در چه وضعیتیه ؟

• Like
Reactions: VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر