Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان اگه به نت دسترسی نداشته باشید می تونید بخش کمپین رو بازی کنید ؟ چون من الان دیدم ظرفیت ۱ بازی رو هم‌می فروشن ! اینکه کمپینش هم دسترسی به نت می خواد ! داستان چیه ؟ کسی اطلاع داره توضیح بده .

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان اگه به نت دسترسی نداشته باشید می تونید بخش کمپین رو بازی کنید ؟ چون من الان دیدم ظرفیت ۱ بازی رو هم‌می فروشن ! اینکه کمپینش هم دسترسی به نت می خواد ! داستان چیه ؟ کسی اطلاع داره توضیح بده .
طبق مطالب و فیلمی که تو یوتیوب دیدم برای افلاین بازی فقط لازم به پچ اولیه بازیه

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
الان وضعیت کراس پلی چجوریه؟ پیشفرض فعاله؟
بله ولی من که غیر فعال کردمش

دوستان آب دستتونه بذارین زمین بازی رو بگیرین :D اتمسفر، گرافیک و گیم پلی بازی خداست و داستان هم تا قسمت مناسبی حس MW های قبلی میده. مولتی هم عالی و خفنه! مطمئنم Spec Ops اشم مثل قبلی ها عالیه

• Like
Reactions: Arsalan_xe

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
کمپین در حد سه‌گانه نیست ولی کیفیت قابل قبولی داره و یاد و خاطرات رو زنده کرد
گرافیک بازی هم خیلی خوبه و کاملا پیشرفت داشته خصوصا انفجار ها و انیمیشن ها، ولی بیشتر از هر چیز صداگذاری بازی نظرم رو جلب کرده (البته آخرین COD که بازی کردم ادونس وارفر بود)

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
یوزر اسکور بازی تا دیروز ۶ اینا بود فقط تو یه روز اومد رو ۴ جالبه اکثر کسایی که امتیاز پایین دادن فقط گیر دادن به تم سیاسی بازی

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان اگه دیسک بازی رو بخرم میشه از جایی اپدیت بازی رو خرید و بصورت افلاین ریخت رو کنسول ؟ چون حوصله 58 گیگ دانلود رو ندارم . اگه امکانش هست ممنون میشم راهنمایی کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هوش مصنوعی دشمن ها هم توی کمپین و هم‌ اسپک اوپس بینظیره واقعا.
...........
مولتی پلیر بازی به معنی‌ واقعی کلمه از حالت ارکید که سرتو بندازی پایین بدوی وسط مپ بچرخی ۲۰۰ نفر رو ناک اوت کنی واقعا خارج شده و الان هر حرکتت باید حساب شده باشه و ۴طرفت باید بپایی.اضافه شدن کاور به بازی خیلی تاکتیکال کرده بازی رو هرچند هم به خاطر کاور و هم حذف نشانه موقعیت دشمن در مینی مپ خیلی کمپر زیاد شده.کیل استریک ها و پرک ها از حالت سنتی چندساله خارج شدن و تیم سازنده یه دست حسابی رو صورتشون کشیده حتی طراحیشون جوریه که اگر به صورت اسکواد بازی کنید ، ترکیبی و هماهنگ کیل استریک بزنید تاثیرش چند برابره.اسلحه های بازی واقعا متفاوتن‌ جوری که سنگینی تیرها ردیف آسالت با سبکی تیرهای ردیف SMG قابل لمسه.
بخش گان فایت خیلی دوس دارم تنوع میده و تیم دد مچ رو از یکنواختی خارج کرده.
..........
اسپک اوپس واقعا خیلی سخت و جذاب کار شده و یه داستان عالی بهش دادن البته به شدت نیاز به کار تیمی داره جوری که ادم باید با اسکواد بره و اصلا مناسب مچ‌ مکینگ و سرچ نیست.
...........
تمامی بخش های بازی داری سرور اختصاصی با بهترین کانکشنه اما به جز سیورال که تا یک سال انحصاری پلی ایتیشن هست رو p2p کردن و یه نفر باید هایت سه.
..........
من از بازی راضیم و بالاخره بعد چندین سال یه تغییر اساسی کرد cod اما در نهایت بزرگی مپ ها زیاد با بنیان‌ این بازی سازگاری نداره و بنظریم مسیر اصالت خودش یعنی‌ درگیری های نزدیک و رو در رو مناسب تره.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر