Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من میخوام ظرفیت 1 بگیرم رو ps4 فقط کمپین بازی کنم ِ سوالم اینه که باید کل دیتا و اپدیتها رو بگیرم ؟ چون تو شاتل لند دیدم دیتای کمپین رو هم به صورت جدا گذاشته .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من میخوام ظرفیت 1 بگیرم رو ps4 فقط کمپین بازی کنم ِ سوالم اینه که باید کل دیتا و اپدیتها رو بگیرم ؟ چون تو شاتل لند دیدم دیتای کمپین رو هم به صورت جدا گذاشته .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
چندتا فایله اونایی باید بگیری ایناست
مدرن وارفر با آخرین اپدیت
کمپین پک 1
کمپین پک 2

• Like
Reactions: emperaturs

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان با توجه به حجم بازی و آپدیت های زیاد ارزش داره نسخه فیزیکی رو بخرم؟ یا دیجیتال بهتره؟
والا الان که قیمت نسخه فیزیکی اینقدر پایین اومده به نظرم فیزیکی بخر ، دیسکو می تونی با ۵۲۰ بخری ۶۰ گیگم جلویی . ظرفیت ۲ باید ۴۰۰ بخری اینهمه هم دانلود کنی یا بدی بیرون واست بریزن می شه همون .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان حجم بازی بعد آخرین آپدیت چقدره؟
بستگی داره فیزیکی گرفته باشی یا دیجیتالی چون معمولا فیزیکی یک مقداری از فایل ها کاملا به هارد انتقال داده نمیشه .
اما من که فیزیکی دارم بازی 102 گیگ روی هارد با دیسک جا گرفته 56 گیگ یک بار دانلود کردم آپدیت 2 گیگ دیگه هم بعدش دیسک هم که به خودی خودش 50 گیگ هستش

وضعیت سرورا چطوره؟ از سرورا بگین مچ پیدا میکنه یا نه ؟ بیرون میندازه؟ پینگ بالا؟
والله الان من از دیروز دارم بازی میکنم مشکلی ندارم البته بگم اینترنت من 16 مگ با 1 مگ آپلود .
بیرون نه تا الان کلی بازی کردم خیر . پینگ بالا بستگی به خیلی چیزا داره اینترنت شما یا نویز خط شما و ... موارد دیگه نمیشه یکی بیاد برای بقیه نسخه بپیچه .

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
بازی پیشرفت خوبی داشته در حد سه نسخه مدرن وار فار اصلی نیست ولی میشه گفت بهترین کال اف دیوتی این نسله.گرافیکم خوب هست ولی به نظرم فضایی و نسل بعدیم نیست بافت بی کیفیت زیاده تو بازی.در کل بازی راضی کنندست ولی شاهکار هم نیست همون متای ۸۶ مناسبه براش

• Like
Reactions: Price_One

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
جالبه تو فروم های خارجی یکسری cod بازا صداسون دراومده از مپ های بازی گفتن مپ ها بزرگ شده و مثل بتلفیلد شده و.. به نظر این بهترین cod برای بتلفیلد بازا هم هست کمپینش که به شدت عالیه فقط چند ساعته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر