Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
من موندم الان با بسته های نامحدود شبانه چرا حرف حجم و اینارو می زنید این حرفا تاریخ مصرفش گذشته الان شبی راحت میشه کم کم 60 گیگ دانلود کرد
بله درسته، اما همه جا آنتن دهی این اپراتور های خراب شده یکسان نیست. ما خونه قبلیمون خیلی خوب بود، من سه سال پیش سرعت 10 مگ بر ثانیه با ایرانسل می گرفتم.
اومدیم سه کوچه بالاتر، الان ایرانسل نو سرویسه خونه ما. همراه اولم اخیر داخل خونه زنگ میخوره.

شرایط همه جا یکسان نیست.

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
من موندم الان با بسته های نامحدود شبانه چرا حرف حجم و اینارو می زنید این حرفا تاریخ مصرفش گذشته الان شبی راحت میشه کم کم 60 گیگ دانلود کرد
بحث احترامی که وجود نداره.اگه قراره همون اول کار حتی برای تجربه بخش داستانی شصت گیگ دانلود کرد نسخه فیزیکی برای چی عرضه شده؟ شصت گیگ حجم یه بازی هست.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
سلام دوستان معلوم نشد قسمت داستانی افلاین هم میشه بازی کرد یا واسه اونم هم باید انلاین باشیم؟
رو اپدیت اخری گه اومده تمام قسمت های بازی رو تونستن افلاین انجام بدن حالا تا عرضه بشه و ببینیم چجوری هست.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
فکر کنم مد شده حجم اپدیت زیاد باشه معلوم میشه بازی خیلی شاخ ghost 10 گیگ اپدیت داد باگ رفع نکرد اضافه کرد این بازی نیومده اپدیت داده

• Like
Reactions: VEGETAR

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
بچه ها شرمنده این سوال رو این جا میپرسم ، اگه ریجن یک بازی رو امروز فردا نیارن احتمالا بخوام دیجیتالی بگیرم منتها با این حجمی که بازی داره بخوام با کنسول دانلود کنم مدام یا سرعت میاد پایین یا قطع میشه خیلی اذیت میکنه ، راهی بلدید با خود کنسول بتونم بی دردسر بگیرم ؟ (به غیر از psx)

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
بچه ها شرمنده این سوال رو این جا میپرسم ، اگه ریجن یک بازی رو امروز فردا نیارن احتمالا بخوام دیجیتالی بگیرم منتها با این حجمی که بازی داره بخوام با کنسول دانلود کنم مدام یا سرعت میاد پایین یا قطع میشه خیلی اذیت میکنه ، راهی بلدید با خود کنسول بتونم بی دردسر بگیرم ؟ (به غیر از psx)
خب خودت جواب دادی دیگه.با یه نت خوب
الان فقط تانوما یا همون ftth بهترین دانلود رو با psn میده.میانگین 20 تا 30 مگابایت در ثانیه

• Like

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
خب خودت جواب دادی دیگه.با یه نت خوب
الان فقط تانوما یا همون ftth بهترین دانلود رو با psn میده.میانگین 20 تا 30 مگابایت در ثانیه
اینترنتم ۴ جیِ با کامپیوتر راحت ۲۴ مگ میده مشکل اینه ps4 با این سرعت دانلود نمیکنه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
متاسفانه اصلا تمیشه اپدیت با نت همراه اول و ایزانسل دانلود کرد و نیاز به adsl هست.از حجم نامحدود شبانه نمیشه استفاده کرد همش ارور میده.اکتیویژن واقعا دزده

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
اینترنت 4 جیتون 24 مگابیت میده یعنی 3 مگابایت که البته اونم رو pc.منم گفتم با FTTH رو کنسول 20-30 مگابایت میده
خیلی ممنون بیشتر مد نظرم بود مشکل خود کنسول یا psn یا حالا هر چی هست رو حل کنم تا بتونم با همین 4g سرعت خوبی بگیرم ، راجع به تانوما هم شیش ماه پیش اقدام کردم درخواست دادم هنوز خبری نشده ، میگن تو محل شما اونقدر درخواست نیست بیایم براتون فیبر بکشیم باید به یه حدی برسه .

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
اینترنتم ۴ جیِ با کامپیوتر راحت ۲۴ مگ میده مشکل اینه ps4 با این سرعت دانلود نمیکنه

شما مگه سیم کارتت چیه من با ایرانسل انتن فول میرم خودش رو جر بده 5 گیگ بیشتر نمیره اونم پرش داره ؟!! قضیه چیه جز کدوم سیمکارتها هستی 0930 یا 0938؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر