Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
شما مگه سیم کارتت چیه من با ایرانسل انتن فول میرم خودش رو جر بده 5 گیگ بیشتر نمیره اونم پرش داره ؟!! قضیه چیه جز کدوم سیمکارتها هستی 0930 یا 0938؟
منم ایرانسل دارم سرعتش خوبه فقط با ps4 اذیت میکنه فکر نمیکنم به پیش شماره ارتباطی داشته باشه

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
خیلی ممنون بیشتر مد نظرم بود مشکل خود کنسول یا psn یا حالا هر چی هست رو حل کنم تا بتونم با همین 4g سرعت خوبی بگیرم ، راجع به تانوما هم شیش ماه پیش اقدام کردم درخواست دادم هنوز خبری نشده ، میگن تو محل شما اونقدر درخواست نیست بیایم براتون فیبر بکشیم باید به یه حدی برسه .
دیگه فوقش کنسول یا هارد(اگه میتونی با psx بریزی) رو ببرید بیرون براتون میریزن

• Like
Reactions: RaminZero21

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
50 گیگ لعنتی آپدیت داره یعنی چی آخه روز اول . :|
بریم آفلاین بزنیم ببینم چی میگه آفلاینش .

Fuck بعد نصب اولیه بازی اجرا کردم بازم میگه باید صبر کنی تا بازی نصب بشه WTF . کدوم بخش دیگه قراره نصب کنه بعد از نصب بازی . :|:|:|

آخرین ویرایش:

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
بد
50 گیگ لعنتی آپدیت داره یعنی چی آخه روز اول . :|
بریم آفلاین بزنیم ببینم چی میگه آفلاینش .

Fuck بعد نصب اولیه بازی اجرا کردم بازم میگه باید صبر کنی تا بازی نصب بشه WTF . کدوم بخش دیگه قراره نصب کنه بعد از نصب بازی . :|:|:|
بدون اون پنجاه گیگ افلاینم نمیشه زد

• Like
Reactions: vivanred

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کسی میتونه جواب قطعی بده بدون اپدیت میشه کمپین زد یا نه .من فقط میخوام داستانیشو برم اگه نمیشه که بیخیالش شم نخرم دیسکشو

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
آقا انگار قضیه آپدیت بازی بین ملت خیلی بد جا افتاده :ar!
دوستان این 56 گیگ در اصل آپدیت نیست این مابقی حجم اصلی بازیه!! حجم اولیه بازی روی هر سه پلتفرم حدوداً 120 گیگه حالا 60 گیگش روی دیسک بازیه، مابقیش رو هم باید از استور دانلود کنید. یعنی فقط نصف بازی روی دیسکه برادر من اینقدر نگو چرا نمیشه مث بقیه بازیا بدون آپدیت یا آفلاین بازی کرد )))
حالا چرا اکتیویژن نیومده بازی رو روی 2 دیسک منتشر کنه تا این مسئله پیش نیاد الله اعلم:-??

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا انگار قضیه آپدیت بازی بین ملت خیلی بد جا افتاده :ar!
دوستان این 56 گیگ در اصل آپدیت نیست این مابقی حجم اصلی بازیه!! حجم اولیه بازی روی هر سه پلتفرم حدوداً 120 گیگه حالا 60 گیگش روی دیسک بازیه، مابقیش رو هم باید از استور دانلود کنید. یعنی فقط نصف بازی روی دیسکه برادر من اینقدر نگو چرا نمیشه مث بقیه بازیا بدون آپدیت یا آفلاین بازی کرد )))
حالا چرا اکتیویژن نیومده بازی رو روی 2 دیسک منتشر کنه تا این مسئله پیش نیاد الله اعلم:-??
ببخشید مثل آدم میتونستن دوتا دیسک بدن برای اینکه از زیر پول دیسک دوم فرار کنن یه همچین غلطی کردن بیخود کردن .:Wallbash:

کجای دنیا بازی میدی میگی برای اینکه بتونی بازی کنی بقیش باید دانلود کنی . :|

دوستان این اپدیت هایی که میگین کجان ؟ عجیبه که برای pc چیزی نیست :-?خیلی عجیبه.

The game's file size is 137.66 GB on Xbox One. The PC version is 175 GB, but the size is expected to be smaller at launch. The PS4 version is expected to be large since it has an exclusive game mode. Fans will be excited to finally drop in to Modern Warfare upon its release

Players can pre-load Call of Duty: Modern Warfare | Dot Esports

WTF خوب مادرسگ دزد دوتا دیسک میکردی بازی یعنی از این اکتی پول پرست تر و دزدتر نیست نگردین خود خود بی پدرش هستش .

درست داره میگه دیگه مجموع بازی درست در میاد روی PS4 همون 137.66 گیگ میشه مثل نسخه XBOXone .

همه جای دنیا :Dیادتون نره که بازی همه جا عرضه شده به جز ایران پس میشه همه دنیا :D

منظورم کدوم شرکت بوده قبلا یه همچین غلطی کرده باشه من یادم نمیاد این اولین باره که اکتی دزد داره این کار میکنه بر پدر مادرشون لعنت . :D

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
ببخشید مثل آدم میتونستن دوتا دیسک بدن برای اینکه از زیر پول دیسک دوم فرار کنن یه همچین غلطی کردن بیخود کردن .:Wallbash:

کجای دنیا بازی میدی میگی برای اینکه بتونی بازی کنی بقیش باید دانلود کنی . :|
همه جای دنیا :Dیادتون نره که بازی همه جا عرضه شده به جز ایران پس میشه همه دنیا :D

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان عزیز

برای بازی کردن بخش کمپین داستانی باید به اینترنت وصل بود حتما؟؟ یا افلاین هم میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر