Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها دیسکم پچ شده هستش
امروز اومدم انلاین بزنم یهو زد یه اپدیت جدید 5 مگی اومده
رترسیدم اپدیت کنم.گفتم اول اینجا بپرسم بعد اپدیت کنم
امنه یا نه؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
بچه ها دیسکم پچ شده هستش
امروز اومدم انلاین بزنم یهو زد یه اپدیت جدید 5 مگی اومده
رترسیدم اپدیت کنم.گفتم اول اینجا بپرسم بعد اپدیت کنم
امنه یا نه؟
این آپدیت برای بازی هست و ربطی به دستگاه نداره .

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
آقایون اگه اهل شیطون بازی هستید تو بازی Infected و با روشن کردن دسته ی دوم و کشتن اوون برای لول آپ کردن پایه هستید منو اد کنید و یه مسیج به من بدید.(تو لایو مسیج بدید.)
SpirantDuck7

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
آقایون اگه اهل شیطون بازی هستید تو بازی Infected و با روشن کردن دسته ی دوم و کشتن اوون برای لول آپ کردن و پایه هستید منو اد کنید و یه مسیج به من بدید.(تو لایو مسیج بدید.)
SpirantDuck7
میشه بیشتر توضیح بدی؟ هیچی نفهمیدم.

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
میشه بیشتر توضیح بدی؟ هیچی نفهمیدم.

ببین من تو لابی که هستم دسته ی دومم رو روشن می کنم تو هم همینکار رو می کنی و بقیه هم همینکار رو می کنند. بعد من اینوایتتون می کنم هر کس در واقع دو نفر درسته؟ حالا وقتی رفتیم تو بازی دسته ی دوم رو توسط کلایمر یا مین تبدیل به زامبی می کنیم و با دسته ی اول هی بهش شلیک می کنیم. اینجوری لول دسته ی اول به طرز وحشتناکی می ره بالا.
اگه هستید حتما منو اد کنید.
Barni جان تو که فرندم هستی اوومدی لایو حتما یه بار اینکار رو انجام بدیم. گیمر تگ تو salar009 ماله من SpirantDuck7.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقایون اگه اهل شیطون بازی هستید تو بازی Infected و با روشن کردن دسته ی دوم و کشتن اوون برای لول آپ کردن پایه هستید منو اد کنید و یه مسیج به من بدید.(تو لایو مسیج بدید.)
SpirantDuck7
یه سوال مهم:شما بازی می کنی که تفریحی کرده باشی یا بازی می کنی که لولت بره بالا؟!

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
سلام .
من الان لولم به 80 رسیده و دیگه لولم تغییر نمیکنه ولی مال بعضی از دوستان تغییر کرده و رنگی شده . چجوریه؟ میشه تغییرش داد؟
راستی یه سوال دیگه : چرا تو بعضی از مراحل نه نقشه دارم نه تعداد فشنگهام معلومه ؟ پینگ هم مشکل نداره سبزه سبزه

آخرین ویرایش:

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
سلام دوستان. من با كلي ذوق و شوق اومدم آنلاين بازي كنم. وصل شدم به لايو. كنسول شروع كرد به آپديت و كلا آپديت كردم. بعدش كلا همه بازي ها پريد و با كلي دردسر تونستم با برنامه Horizon كاري كنم كه گيم بالا بياد و اما باز وقتي تو بازي هستم و ميزنم مولتي پلير ميگه يه فايل 6مگ رو بايد دانلود كني. اونم دانلود ميكنم و باز به مشكل قبلي برميگردم كه ميگه ديسك ساپورت نميشه. باز همون آش و همون كاسه.
دوستان اگه با مشكلي مشابه من مواجه شدين لطفا كمك كنين.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر