Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
اصلا تصویری از red archestra رو دیدی ؟ چه کاغذیه ! کلا از mw3 هم بدتره . از cod 2 هم بدتره . که اومدی داری با bf3 مقایسه می کنی ؟

دارک ویش ما قبولت داریم همش کاغذ ِ ! بی خیال این کاغذ میشی ؟ صاف کردی ملتو !

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
آقا چرا گیر دادی به red orchestra 2.گرافیکش زیاد باحال نیست اما گیمپلی خوب داره.من کجا با bf3 مقایسش کردم؟

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

آقا من خوشم نمياد از بازي اي كه كلي باهاش خاطره دارم و بازي مورد علاقه ي من هست بد گفته بشه! ايشون ميتونه بره توي تاپيك BF و هر چقدر كه دلش ميخواد از MW3 بد بگـــه، ولي اينجا نبايد بياد و ديگران رو تحريك بكنه، مشكل من اينه!!!
عجب آدمی هستی ها.من کی بد گفتم.من گفتم حرفه ای نیست.یعنی بکش بکش .نگفتم بده.با شما cod فاناتیک ها اصلا نمیشه صحبت کرد.از نظر تعصب کم ندارین ماشاالاه.همچینم میگی که تحریک میکنم مثل اینکه میخوام چیکار کنم واقعا که.تو اگه میگی من توهین کردم تو چرا اون بالا میگی battlefield هم شد بازی حرفه ای؟

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان بهتره این بحث بی محتوا رو همین جا خاتمه بدید .
شهاب جان شما هم درمورد battle بهتره بری تو تاپیک battle دیگه اینجا نه .
======
درضمن تریلر جدید in-game نیومده ؟ غیر از مولتی

Sinab

کاربر سایت
Aug 7, 2011
6
من خودم طرفدار CoD هستم و تو سایتای مختلف اون قدر با طرفدارای BF3 بحث کردم که دیگه انگشتام درد می کنه! الان فقط به یه نتیجه رسیدم: تا زمانی که هر دو بازی عرضه نشن این بحثا بی فایده ست.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
من خودم یک طرفدار cod هستم ولی طرفدارش هستم چون از گیم پلیش خوشم میاد بله تو cod هیچ تاکتیکی وجود نداره نه تو سینگل نه تو مولتیش.... فقط به UAV نگاه میکنی و ..... تنها تاکتیک این بازی rush کردن هست همینطور bf ولی rush هایی که توش انجام میشه تا حدودی حساب شده تره
قصدم از گفتن تمام این ها این بود که اگر طرفدار cod هستم معنیش این نیست که بازیه تاکتیکیه ... دلیلش اینه که گاهی هم از تاکتیک و و تیمی کار کردن خسته میشیم و دوست داریم یک بازیه بزن و بکش بازی کنیم که فقط هیجان خالص باشه... چیزی که تو بازی های تاکتیکی نیست
××××××××××××××××××××××××××××××××
اگر کسی بازی تاکتیکی بخواد op: flash point هست....

• Like
Reactions: Rav3n Heart

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
عجب
من که عاشق cod هستم هر گرافیکی که داشته باشه هر چی که باشه :D حالا باید دید که کودوم بیشتر فروش می کنه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آخرین باری هست دارم اخطار میکنم ...
بتلفیلد خوب یا بد برام مهم نیست همونطوری که COD برام مهم نیست ...
اینجا تاپیک COD اسمشه
رودربایستی هم با کسی ندارم ...
هر کسی بعد از این پست من دو تا بازی مقایسه کرد یا خوشمزگی درآورد دسترسیش را قطع میکنم ....
بحث BF تو تاپیک مربوط به خودش ....

آخرین ویرایش:

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
داستان بازی چطوریه؟
فقط باید makorav رو پیدا کنیم و دخلش رو بیاریم؟
آیا بعضی از مراحل بازی(مثل mw1) توی کشورهای اسلامی(خصوصا ایران)انجام میشه؟
اگه میشه توضیح کلی درباره داستان بازی و مراحلش برامون بگذارید
با تشکر

mohsendevil

کاربر سایت
Nov 4, 2006
99
سلام دوستان
اینکه اینفیتی گرافیک رو بالا نمیبره به نظرتون دلیلش چیه؟برای اینکه همه راحت بازی کنن با هر سیستمی؟
مثلا من در مورد bf3 مطمئنم که باید یه سیستم 2-3 میلیونی داشته باشی تا بتونی نهایت لذت از بازی رو ببری.
من فکر میکنم cod از deep field render پایینتری برخورداره.و برای منظرهای دور از عکس استفاده میکنه.
به حر حال امیدوارم گرافیک بازی بالا بره چون دیگه وقتشه.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
سلام دوستان
اینکه اینفیتی گرافیک رو بالا نمیبره به نظرتون دلیلش چیه؟برای اینکه همه راحت بازی کنن با هر سیستمی؟
مثلا من در مورد bf3 مطمئنم که باید یه سیستم 2-3 میلیونی داشته باشی تا بتونی نهایت لذت از بازی رو ببری.
من فکر میکنم cod از deep field render پایینتری برخورداره.و برای منظرهای دور از عکس استفاده میکنه.
به حر حال امیدوارم گرافیک بازی بالا بره چون دیگه وقتشه.
من با فروش سیستم به قیمت 270 تومن ، 900 تومن خرج کردم الان سیستمم از تنظیمات ultra هم بالاتره!چرا رو هوا حرف می زنی؟
همه ی بازی ها تنظیمات دارن که رو سیستمهای متوسط اجرا شن مثل bf3 که رو گرافیک های متوسط و خوب هم می تونه اجرا شه!
iw به خاطر اینکه موتورش قدیمیه نمی تونه گرافیک رو بالا ببره ، توجیه مسخره ایه که به فکر سیستم های ضعیف هستن.البته 60 فریم بودن هم یکی دیگه دلیل های اینکه گرافیک خیلی بالا نیست.

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
چند تا عکس از mw3 در gamescom 2011
Call-of-duty-elite.jpg
2.jpg
38.jpg
مردم منتظر برای بازی کردن mw3>:d<
41.jpg
gamescom-2011-dbazi-coverage-10.jpg
منبع" دی بازی

• Like
Reactions: Gabit0

mohsendevil

کاربر سایت
Nov 4, 2006
99
امین تو که فن bf اینجا چیکار میکنی؟کاری نکن بیام تو فروم bf کاری کنم کسی دیگه طرف این بازی نره.اقای مدیر مگه قرار نشد فقط فن cod بیاد اینجا

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
امین تو که فن bf اینجا چیکار میکنی؟کاری نکن بیام تو فروم bf کاری کنم کسی دیگه طرف این بازی نره.اقای مدیر مگه قرار نشد فقط فن cod بیاد اینجا
خوب مثل اینکه منتظری فقط حرفی دوست داری بشنوی!
درسته من فن bf هستم ولی با سری cod هم زندگی کردم.
به شما هم ربطی نداره کی میاد اینجا ، مهم اینکه چی می گه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر