Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

من حداکثر تا 6 تا رفتم دیگه به اونجا نرسیدم !:biggrin1:
دیگه بیخیال شدم . اعصابم مهمتر از GS هست !:biggrin1:
به چهارتا که میرسی شیوه ی قدیمی کور کن و فرار یا یار بکش c4 بزن* یا نارنجک بنداز در بره هم فایده نداره
-----------
*اگه دو نفر بری میتونی یارتو در اتاقا بکشی و انقد thumper و c4 بزنی تو درودیوار که طرف بمیره
پ.ن1 : مسئله ناموسی شده برا من ! !@#$ نوشته get SUM گیم اسکور کیلو چند!
پ.ن 2 : تا 2 تا رسیدم فعلا

این مجله های وطنی ماشااله خیلی شاسکول تشریف دارن.در یکی از این مجله ها نوشته بود که در این شماره شما با سوپ مک تاویش دیگه نمیتونید بازی کنید و نقش یه سرباز دیگه رو دارید:cheesygri

با سلام
من وقتي هارد روي كنسوله هي ميگه اپديت كن و اخر بازي رو نمياره ولي وقتي هارد رو در ميارم درست ميشه و ميره تو بازي
ديسك اكتيو هم امتحان كردم جواب نداد
فريموير من 1.6 هست يا 1.61 ؟
كاري ميشه كرد كه با هارد بتونم بازي كنم البته بجز تبديل بازي به ويو 3
من همین مشکل را رو اساسین 2 داشتم رفتم آپتودیت کردم به 1.61 و حالا با دیسک اکتیو کار می کنه.

سلام

من همین امروز بازیو گرفتم
همون اولش که به قولی ترینینگه..یه سری تابلوی متحرک هست که عکس روشون کشیده شده و آدم عادی هم توش هست...بعد که وارد ساختمون میشم، میگه که این رو با چاقو بکش
در صورتیکه اصلا چاقو ندارم من
جایی هم پیدا نکردم

میشه راهنمایی کنین؟؟

سلام

من همین امروز بازیو گرفتم
همون اولش که به قولی ترینینگه..یه سری تابلوی متحرک هست که عکس روشون کشیده شده و آدم عادی هم توش هست...بعد که وارد ساختمون میشم، میگه که این رو با چاقو بکش
در صورتیکه اصلا چاقو ندارم من
جایی هم پیدا نکردم

میشه راهنمایی کنین؟؟
RS رو که فشار بدی چاقو میزنه ... (همون که همیشه انگشت شست دست راستت روشه ...:biggrin1:)

آخرین ویرایش:
ممنون از جواب
ولی اون رو که میزنم پیغام میده که هیچی نارنجک نداری و اصلا خبری از چاقو نیست

عزیز من گفتم همون که انگشت شستت روشه نه انگشت اشاره ... همون که باهاش دوربین رو می چرخونی ...
حللله ؟؟؟!

سلام

میگم اونجا که در برزیل میریم اولش دنبال یکی داریم میریم بعد همه همکارها می ایستند و یه چیزی انگلیسی مینویسه بعد منم که می ایستم بعد چند لحظه خطا میده و باز دوباره باید از اول برم داستانش چیه باید چیکار کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or