CALL of DUTY: MOBILE

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
یه ماموریت داده که ۵ نفرو تو بتل رویال با اصلحه m4 بکش ! ولی این اصلحه رو پیدا نمیکنم تو نقشه !! راهی هست بشه فهمید این اصلحه دقیقا کجای نقشه پیدا میشه ؟
داداش من چرا خب کار سخت می‌کنی ?
اگه گشتی تو مپ نبود خب برو بذار تو لودات شخصی سازی شدت بعد تو بتل رویال هر وقت ایردراپ افتاد برو از تو ایردراپ برش دار. چون هم شخصی سازی شدست فقط خودت تو لودات بهش دسترسی داری.
راحت

• Like
Reactions: gr.s and IMANOKA

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام ، میخوام عضو یه کلن بشم فقط نمیدونم فایدش چیه ؟ جایزه خاصی داره ؟ یا هرچی کلا چه سودی داره ؟ کلن خوب هم اگه هست معرفی کنید لطفا . و اینکه چطور میشه اسلحه لجندری بدست آورد و تو مولتی استفاده کرد ؟ فرق اسلحه لجندری با معمولی چیه ؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
سلام ، میخوام عضو یه کلن بشم فقط نمیدونم فایدش چیه ؟ جایزه خاصی داره ؟ یا هرچی کلا چه سودی داره ؟ کلن خوب هم اگه هست معرفی کنید لطفا . و اینکه چطور میشه اسلحه لجندری بدست آورد و تو مولتی استفاده کرد ؟ فرق اسلحه لجندری با معمولی چیه ؟
سلام کلن هر از چند یه وقت که اعضا کلنتون حد خاصی بازی کنن بهتون جایزه پول کریدیت و جعبه جایزه میده.
اسلحه لجندری و میثیک رو باید با پرداخت پول واقعی اول CP بخرید بعد اون CP ها رو روی گردونه شانس خرج کنید انقدر تکرار کنید که بهتون بده. کاملا هم شانسیه.
فرقش هم اسلحه های اپیک و میثیک و لجندری خب اینا اسکین های انیمیشن دار و جذابی دارن که استفاده میشه و بعلاوه همراه اینا بطور پیشفرض اتچمنت هایی رو سلاح نصب شده که برا اینکه رو اسلحه معمولی بتونید اون اتچمنت ها رو باز کنید باید خیلی زحمت بکشید تا به نتیجه برسید.

• Like
Reactions: gr.s

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب بازی خوش ساختیه انصافا :D
بازی موبایل اونم با اسم COD اینقدر خوب باشه خیلی عجیبه. این نسل هیچ کالاف کنسولی هم حتی، اینقدر بهم حال نداده بود :D حدودا ۲هفته‌ای هست مشغولم و قشنگ زمان گیمم رو پر کرده + ۲تا بازی idle دیگه و Dead Trigger 2 :D

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام کلن هر از چند یه وقت که اعضا کلنتون حد خاصی بازی کنن بهتون جایزه پول کریدیت و جعبه جایزه میده.
اسلحه لجندری و میثیک رو باید با پرداخت پول واقعی اول CP بخرید بعد اون CP ها رو روی گردونه شانس خرج کنید انقدر تکرار کنید که بهتون بده. کاملا هم شانسیه.
فرقش هم اسلحه های اپیک و میثیک و لجندری خب اینا اسکین های انیمیشن دار و جذابی دارن که استفاده میشه و بعلاوه همراه اینا بطور پیشفرض اتچمنت هایی رو سلاح نصب شده که برا اینکه رو اسلحه معمولی بتونید اون اتچمنت ها رو باز کنید باید خیلی زحمت بکشید تا به نتیجه برسید.
پس از نظر قدرت با هم فرقی ندارن ، یعنی من الان یه اسلحه ای رو مکس ارتقا دادم ، پس اگه لجندریش کنم به جز اسکین چیزی بهم نمیده

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
پس از نظر قدرت با هم فرقی ندارن ، یعنی من الان یه اسلحه ای رو مکس ارتقا دادم ، پس اگه لجندریش کنم به جز اسکین چیزی بهم نمیده
نه. فقط انیمیشن خود اسلحه و انیمیشن کیل رو از دست میدی که واقعا روی خود قدرت اسلحه تاثیری ندارد.
تاثیر اتچمنت هام که خب اگه خودت یه اسلحه عادی رو خیلی خوب بتونی به اتچمنت مجهز کنی میتونی راحت همون قدرت رو بدست بیاری.

• Like

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
میخوام یه اسلحه لجندری بخرم ، چقدر cp نیازه ؟ تو بدترین حالت گردونه شانس چقدر cp باید داشت ؟
خیلی شانسیه ولی معمولا بعد از بار سوم شانس گرفتنت بیشتر میشه بعضی ها همون بار سوم میگیرن.
فکر کنم هم هر گردونه 30 تا میخواست

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
خیلی شانسیه ولی معمولا بعد از بار سوم شانس گرفتنت بیشتر میشه بعضی ها همون بار سوم میگیرن.
فکر کنم هم هر گردونه 30 تا میخواست
الان یه تریلر دیدم که اولین بار 30 تا میخواد بعد هردفعه بیشتر و بیشتر میشه تا میرسه به چهار پنج هزار تا فقط برای یبار گردونه !!! خیلی گرون میشه ، منصرف شدم

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,044
سلام وقت بخیر. من COD Mobile رو روی شبیه ساز Gameloop اوردم بالا و با PC بازی میکنم. ولی مشکلم اینه که با راست کلیک هدف نمیگیره و دکمه ی E هم برای استفاده از گان های امتیازی کار نمیکنه.

کسی میدونه چطور این مشکل حل میشه؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
یه سایت مطمعن برای خرید cp معرفی میکنید لطفا
و اینکه راهی نداره بدون سایت واسطه از خود بازی cp خرید کرد ؟
سایت من نمی‌دونم ولی بدون واسطه از طریق اینکه گیفت کارت گوگل پلی بخرید و از تو خود بازی با شارژ حساب گوگل پلیتون خرید رو انجام بدید

• Like

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سایت من نمی‌دونم ولی بدون واسطه از طریق اینکه گیفت کارت گوگل پلی بخرید و از تو خود بازی با شارژ حساب گوگل پلیتون خرید رو انجام بدید
من یه حساب عادی گوگل پلی دارم ، باید کار خاصی انجام بدم ؟ و اینکه الان از تو خود بازی امتحان کردم و رو خرید cp که زدم error میداد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر