CALL of DUTY: MOBILE

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
من یه حساب عادی گوگل پلی دارم ، باید کار خاصی انجام بدم ؟ و اینکه الان از تو خود بازی امتحان کردم و رو خرید cp که زدم error میداد !
با فیلتر شکن باید برید . حسابتون هم باید شارژ باشه

• Like
Reactions: gr.s

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
اگه یبار بتل پس بخری دیگه نیازی به خرید دوبارش نیست ؟ اگه درست فهمیده باشم همون مقدار cp که خرج خریدش میکنی رو طی انجام بتل پسس دوباره بهت برمیگردونه ؟ درسته ؟ و اینکه بتل پسس 360 تا cp میخواد یا بیشتره ؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
اگه یبار بتل پس بخری دیگه نیازی به خرید دوبارش نیست ؟ اگه درست فهمیده باشم همون مقدار cp که خرج خریدش میکنی رو طی انجام بتل پسس دوباره بهت برمیگردونه ؟ درسته ؟ و اینکه بتل پسس 360 تا cp میخواد یا بیشتره ؟
سلام.
اگه یبار بتل پس بخری دیگه نیازی به خرید دوبارش نیست ؟
خیر نیاز نیست. میتونید از طریق بتل پس همونقدر بدست بیارید.
بتل پسس 360 تا cp میخواد یا بیشتره ؟
بستگی داره به ریجن اکانتتون. برا ریجن عادی 560 تا میخواد. اما معمولا ایرانی ها اکانتشون رو روی ریجن هند میسازن که قیمت ها آف بخوره. آخر هر فصل هم معمولا بتل پس یه آفری روش میخوره که میشه ارزونتر خرید.

• Like

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام.

خیر نیاز نیست. میتونید از طریق بتل پس همونقدر بدست بیارید.

بستگی داره به ریجن اکانتتون. برا ریجن عادی 560 تا میخواد. اما معمولا ایرانی ها اکانتشون رو روی ریجن هند میسازن که قیمت ها آف بخوره. آخر هر فصل هم معمولا بتل پس یه آفری روش میخوره که میشه ارزونتر خرید.
سلام ، آقا دستت درد نکنه هستی جواب میدی مرسی ، فقط اینکه الان دیدم دو نوع بتل پسس داره ! یکی battle pass permium که 360 تا میخواد یکی هم permium bundle که 800 تا cp میخواد ! فرق زیادی دارن ؟ آخر خط بتل پسس 50 تا c میده هردفعه که یه تایر رو رد میکنی اون الان قفله ، با کدوم نوع بتل پسس قفلش باز میشه ؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
سلام ، آقا دستت درد نکنه هستی جواب میدی مرسی ، فقط اینکه الان دیدم دو نوع بتل پسس داره ! یکی battle pass permium که 360 تا میخواد یکی هم permium bundle که 800 تا cp میخواد ! فرق زیادی دارن ؟ آخر خط بتل پسس 50 تا c میده هردفعه که یه تایر رو رد میکنی اون الان قفله ، با کدوم نوع بتل پسس قفلش باز میشه ؟
با هردو باز میشه.
فرق پرمیوم و عادی اینه که پرمیوم چند تا تیر اولی اختصاصی داره که فقط با اون باز میشه و اینکه سرعت پیشروی بتل پس یکم بوست میشه. یعنی بیشتر از حالت عادی نوار پیشرفت حرکت می‌کنه.

• Like

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
دوستان لطفا منم اد کنین، تا سیزن اخیر پابجی از سیزن 3 پیگیر بازی میکردم ولی دیگه خسته کننده شده بود؛ اومدم کال او دیوتی
ای دی TS+Vahid

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
عزیزایی که رو اندرویید هستن یا گوشی اندروییدی دارن چک کنن گوگل ریواردشون رو؛ برای من 3 دلار کوپن تخفیف داد و 420 سی پی رو 2 دلار خریدم بتل پس رو گرفتم.
برخلاف پابجی اصلا تو رندوم پلیر خوب به پستم نمیخوره.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
عزیزایی که رو اندرویید هستن یا گوشی اندروییدی دارن چک کنن گوگل ریواردشون رو؛ برای من 3 دلار کوپن تخفیف داد و 420 سی پی رو 2 دلار خریدم بتل پس رو گرفتم.
برخلاف پابجی اصلا تو رندوم پلیر خوب به پستم نمیخوره.
گوگل ریوارد اصلا چجوری میگیرن؟

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
گوگل ریوارد اصلا چجوری میگیرن؟
نمیدونم والا همینطوری داشتم تو اکنت گوگلم میچرخیدم نوتیف اومده بود 3 دلار کوپن خرید داخل برنامه دارین موقع چک اوت لحاظ میشه تو خریدای بالای 3 دلار، اینم 5 دلار بود 5 دلار گیفت کارت خریدم و رفتم بسته 5 دلاری رو گرفتم که 3 دلار ازش کم کرد 420 سی پی رو 2 دلار گرفتم.
دو تا بسته 1 دلاری هم گرفتم که باز نیم دلار رو هر کدوم باز تخفیف داد !

• Like
Reactions: ehsan M

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
میشه جلوی جوین شدن به بازی ای که قبلا استارت خورده رو گرفت ؟ گزینه ای داره که آف کنیم ؟ خیلی رو اعصاب میشه بعضی مواقع

• Like

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
میشه جلوی جوین شدن به بازی ای که قبلا استارت خورده رو گرفت ؟ گزینه ای داره که آف کنیم ؟ خیلی رو اعصاب میشه بعضی مواقع
نه متاسفانه این از مشکلاتی که درگیرشیم.
میتونید اگه بازی رنک نیست خیلی راحت ازش خارج شید اما اگه رنک هستید در صورت خروج پنالتی میگیرید و تا پنج دقیقه حدودا بهتون اجازه شرکت در رنک رو نمی‌ده.

• Like
Reactions: ehsan M and gr.s

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
تو آپدیت جدید احساس میکنم دوربین موقع راه رفتن و دویدن خیلی تاب داره ! شما هم این حسسو دارین ؟ یکم هم تو بتل رویال برای من افت فریم پیدا کرده !

• Like

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
تو آپدیت جدید احساس میکنم دوربین موقع راه رفتن و دویدن خیلی تاب داره ! شما هم این حسسو دارین ؟ یکم هم تو بتل رویال برای من افت فریم پیدا کرده !
آره من هم هم.

یه خبر دیگه هم بدم.
کامیون باگ داره ? میشه ترپ بست بهش رفت تو دل ملت

• Like

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
آره من هم هم.

یه خبر دیگه هم بدم.
کامیون باگ داره ? میشه ترپ بست بهش رفت تو دل ملت
خیلی آزاردهندس ، انگار میخواستن طبیعی تر بشه ، هر قدم که برمیداری به اون سمت دوربین کج میشه ، امیدوارم زودتر درستش کنن
کامیون ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر