CALL of DUTY: MOBILE

Mohmad_toxic

عضو جدید
Sep 22, 2021
1
سلام

داداش من امروز آخرین آپدیت کالافو دادم وقتی واردش میشم ارور میده و میگه دیتا اشتباهی نصب شده فک کنم . میخاستم ببینم فقط برا من اینطوریه یا ی مشکل کلیه ، و چطور حل میشه

• Like
Reactions: ehsan M

Mahmoodmfm

عضو جدید
Sep 11, 2021
1
سلام. راستش گفتم حیف که یه موضوعی برا کال آف دیوتی موبایل نداشته باشیم به هر حال بازی های موبایلی هم جزو مهمی از گیمینگ ما شدن در حال حاضر.
کال آف دیوتی موبایل هم که در حال حاضر وظیفه داره این نقش این فرنچایز عظیم رو به دنیای تاچ اسکرین و نمایشگر های ۴تا۶ اینچی ما بیاره. امیدوارم دوستان کمک کنند بحث شکل بگیره.

اطلاعات بازی در حال حاضر
فصل ۹ بازی:
با موضوع تم جنگ جهانی دوم خواهد بود.
(انتشار یکشنبه ۱۶ اوت)
تغییرات اعمال شده این فصل در بخش گان ها و اضافه شدن بخش Gunsmith از Modern Warfare
گان ها به جای حالات قبلی معمولی و ریر و ... به صورت یک اسکین معمولی، ریر و... روی حالت پایه گان اعمال خواهد شد.
گان ها لول بندی خواهند داشت و برای آپگرید اسلحه حالا باید بیشتر با آنها بازی کنید. CP card ها نقش بیشتری خواهند داشت.

فصل ۶ رنک
مولتی : (اطلاعات کامل تر بعد از انتشار) دارای سه حالت Frontline, TDM, Hard point
بتل رویال: (اطلاعات کاملتر بعد انتشار)
در فصل جدید انیمیشن شروع بازی، کیل افکت ها و لوت ها کاملا شبیه Call of duty warzone خواهد بود.
اتچمنت ها حذف میشه و به جایش حالا اسلحه های با رنک بالاتر اتچمنت از پیش نصب شده بهتری دارند و همچنین در ایردراپ هم میتوانید از گان های شخصی سازی شده خود استفاده کنید. تمامی این موارد جهت بالا رفتن سرعت بازی است. تایم لوت کردن کمرشدن تا بیشتر روی فایت تمرکز کنید.
احتمالات:
شاید در فصل های آینده اسکوراستریک ها و شاپ ها هم به بتل رویال اضافه شوند.
سلام وقتتون بخیر.
چرا cp در کالافه من هیچ وقت زیاد نمیشه و ۰ باقی مونده؟🤕🤕🤕
لطفا راهنماییم کنید .

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
سلام دوستان من دسته ps4 رو وصل کردم به بازی و دکمه های ضربدر و دایره و مربع کار میکنه اما دکمه های راه رفتن و جهت دهی دوربین کار نمیکنه . کسی میدونه بابد چیکار کرد ؟

آخرین ویرایش:

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دوستان از کجا میتونم cp کال اف موبایل رو بخرم ارزون ترین قیمت بدون واسط!! ؟
روش فعال سازیشم توضیخ بدین
بدون واسطه نمیشه ، قبلا میشد ، میرفتی گیفت کارت میخریدی ، گوگل پلی رو شارژ میکردی و از طریقش سی پی کالاف میگرفتی ، من خودم چندبار اینجوری خریدم ، ولی از وقتی گوگل‌ پلی ایرانیارو تحریم کرد دیگه نمیشه ، الان فقط با واسطه میشه ، تو اینستاگرام هم پر از کسایی هست که اینکارو برات میکنن ، مشکلی هم نداره جای نگرانی نیست هر وقت خرید کردی رمز اکانتتو عوض کن .

• Like
Reactions: Troy200489

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
بدون واسطه نمیشه ، قبلا میشد ، میرفتی گیفت کارت میخریدی ، گوگل پلی رو شارژ میکردی و از طریقش سی پی کالاف میگرفتی ، من خودم چندبار اینجوری خریدم ، ولی از وقتی گوگل‌ پلی ایرانیارو تحریم کرد دیگه نمیشه ، الان فقط با واسطه میشه ، تو اینستاگرام هم پر از کسایی هست که اینکارو برات میکنن ، مشکلی هم نداره جای نگرانی نیست هر وقت خرید کردی رمز اکانتتو عوض کن .
سپاس
دوست گرامی من بعضی کانال ها رو چک کردم
قیمت های که زدن از قیمت های رسمی هم ارزان تر هست
مثلا 160 سی پی رو زده 49 تومن
10 کا سی پی رو زده 1850
تو سایت های خارجی گرون تر از این قیمت ها زدن اینا با چه روشی ارزون تر میخرن!؟

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سپاس
دوست گرامی من بعضی کانال ها رو چک کردم
قیمت های که زدن از قیمت های رسمی هم ارزان تر هست
مثلا 160 سی پی رو زده 49 تومن
10 کا سی پی رو زده 1850
تو سایت های خارجی گرون تر از این قیمت ها زدن اینا با چه روشی ارزون تر میخرن!؟
بله همیجوریه ، من خودمم نمیدونم دقیقا چجوری اینکارو میکنن ، فقط یبار از یکیشون شنیدم که میگفت خرید سی پی رو از یه کشوری انجام میدیم که برای مشتری ارزون تر دربیاد ، چون تو کشورای مختلف قیمت ها فرق میکنه ، حالا چجوری اینکارو میکنن نمیدونم

• Like
Reactions: Troy200489

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
بله همیجوریه ، من خودمم نمیدونم دقیقا چجوری اینکارو میکنن ، فقط یبار از یکیشون شنیدم که میگفت خرید سی پی رو از یه کشوری انجام میدیم که برای مشتری ارزون تر دربیاد ، چون تو کشورای مختلف قیمت ها فرق میکنه ، حالا چجوری اینکارو میکنن نمیدونم
من خودم سیزن یکی هستم داشم
5 کا و 10 کا رو با استفاده از یه باگی میخرن در ضمن خودشون نمیخرن چون بلد نیستن ایمیل پسورد که بشون میدی میدن یه نفر که خارجه اونجا خرید انجام میشه
به این نوع خرید میگن cp زمانبر من خودم 7الی 8 بار 5کا خریدم هیچ مشکلی نداشته

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
5 کا و 10 کا رو با استفاده از یه باگی میخرن در ضمن خودشون نمیخرن چون بلد نیستن ایمیل پسورد که بشون میدی میدن یه نفر که خارجه اونجا خرید انجام میشه
اون که آره ، سی پی زمانبر یه چیزی حدود ۲۰۰ ، ۳۰۰ تومن ارزون تر درمیاد فکر کنم ، ولی حالت عادی هم که سی پی فوریه ، باز ارزونتر از موقعیه که خودت بخوای خرید کنی

• Like
Reactions: mahabad

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
در مورد روشش اطلاعاتی دارین به چه صورته!؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اون که آره ، سی پی زمانبر یه چیزی حدود ۲۰۰ ، ۳۰۰ تومن ارزون تر درمیاد فکر کنم ، ولی حالت عادی هم که سی پی فوریه ، باز ارزونتر از موقعیه که خودت بخوای خرید کنی
خودت بخای بخری باید بری گیفت کارت بخری برای همین گرونتر میفته
ولی اونی که ازش خرید میکنی یه دوستی اشنایی بیرون کشور داره که بدون هیچ سوی گیفت کارت اینا براش میخره برای همین از مال خودت ارزونتر در میاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gr.s

alitork

عضو جدید
May 28, 2022
1
سلام، من چنروز پیش بازی میکردم تقریبا هرشبو..... الان وارد بازی نمیشه یعنی همینکه میزنم بیاره ارور میده؛(orry, there was an error during the google play download. please make sure you're connected to a stable network and try again later. lf you can't solve it, please go to the official website or community pages for help.) و این متنو برام میاره که مشکل ا گوگل پلیره

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
سلام، من چنروز پیش بازی میکردم تقریبا هرشبو..... الان وارد بازی نمیشه یعنی همینکه میزنم بیاره ارور میده؛(orry, there was an error during the google play download. please make sure you're connected to a stable network and try again later. lf you can't solve it, please go to the official website or community pages for help.) و این متنو برام میاره که مشکل ا گوگل پلیره
سلام یه بار سعی کن بازی رو از خود گوگل پلی گیمز (همون که ایکونش سبزه و دسته بازی هست) از تو اون بری و بازی رو اجرا کنی ببین شاید درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر