CALL of DUTY: MOBILE

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
لعنتی اینم که یه آپدیت داد الان باید فقط با قند شکن میره تو بازی
تنها بازی ای که میشد با اینترنتم انجام بدم همین بود اینم واسه ما دامبول در میاره:|
گیمی ک تو ایران فیلتر نشه گیم نیسته مسخره بازیه

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام ، این ghost stealth فقط برای کسایی که تازه اکانتشون رو به اکتیویژن لینک کردن مجانیه ، برای مایی که قبلا این کارو کردیم نمیاد ؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
سلام ، این ghost stealth فقط برای کسایی که تازه اکانتشون رو به اکتیویژن لینک کردن مجانیه ، برای مایی که قبلا این کارو کردیم نمیاد ؟
چرا دادن به کسایی که قبلاً لینک کرده بودن. خودم گرفتمش.
اگه تا حالا بهت نرسیده صبر کن اگه دیگه نداد بدون مهلتش تموم شده نمی‌ده دیگه.
برا اطمینان بیشتر هم با ساپورت اکتیویژن در کسوت بذار بگو دوستام گرفتن من نگرفتم .

• Like
Reactions: gr.s

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
چرا دادن به کسایی که قبلاً لینک کرده بودن. خودم گرفتمش.
اگه تا حالا بهت نرسیده صبر کن اگه دیگه نداد بدون مهلتش تموم شده نمی‌ده دیگه.
برا اطمینان بیشتر هم با ساپورت اکتیویژن در کسوت بذار بگو دوستام گرفتن من نگرفتم .
چجوری میتونم با ساپورت اکتیویژن ارتباط برقرار کنم ؟ از داخل خود بازی میشه ؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
چجوری میتونم با ساپورت اکتیویژن ارتباط برقرار کنم ؟ از داخل خود بازی میشه ؟
تو داخل خود بازی برو تنظیمات ساپورت رو پیدا می‌کنی بالا سمت چپ.
میزنی یه لیست سوال های از پیش نوشته شده میاد گزینه other یا message رو میزنی الان اسمش یادم نیست میری تو به صفحه مثل تلگرام با یارو چت می‌کنی. جواب هم نداد اشکال نداره بعداً که سین کرد حتما جواب رو مینویسه نیاز نیست معطل واستی

• Like

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
تو داخل خود بازی برو تنظیمات ساپورت رو پیدا می‌کنی بالا سمت چپ.
میزنی یه لیست سوال های از پیش نوشته شده میاد گزینه other یا message رو میزنی الان اسمش یادم نیست میری تو به صفحه مثل تلگرام با یارو چت می‌کنی. جواب هم نداد اشکال نداره بعداً که سین کرد حتما جواب رو مینویسه نیاز نیست معطل واستی
ساپورت به اون شکلی که شما گفتی نبود ، رفت یه جایی که مثل ایمیل بود و حالت تلگرام نداشت و امکان جواب دادن به پیامم وجود نداشت ، اهمیتی هم به پیامم داده نشد . تصمیم گرفتم یه اکانت جدید بسازم چون همین اکانت رو هم تقریبا یکی دوماهه ساخته بودم ، فقط میخوام مطمئن شم هنوزم با ساخت اکانت جدید ghost stealth رایگان میده ؟؟ چجوری میشه مطمئن شد ؟! الکی از صفر شروع نکنم !

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
ساپورت به اون شکلی که شما گفتی نبود ، رفت یه جایی که مثل ایمیل بود و حالت تلگرام نداشت و امکان جواب دادن به پیامم وجود نداشت ، اهمیتی هم به پیامم داده نشد . تصمیم گرفتم یه اکانت جدید بسازم چون همین اکانت رو هم تقریبا یکی دوماهه ساخته بودم ، فقط میخوام مطمئن شم هنوزم با ساخت اکانت جدید ghost stealth رایگان میده ؟؟ چجوری میشه مطمئن شد ؟! الکی از صفر شروع نکنم !
نمی‌دونم والله شما چطور شده ولی من رفتم سوالم رو پرسیدم جوابم دادن.
یه حالت چت داره اصلا.
و اینکه من راستش نمی‌دونم. پیشنهاد میکنم ولی خب اگه نداد بازم میتونی اکانت قبلیت رو بیاری رو گوگل پلی یا اکتیویژن که سیو بوده از قبل.
اکانتت رو حذف نکن یه اکانت دیگه کلا بساز با اون وارد شو

• Like

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
سلام اکتی امروز تویت زد گفت کاراکتر به همه میرسه صبر داشته باشید

• Like

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
دوستان منم هر از چند گاهی بازی میکنم
اگر پایه بودید گروهی درست کنیم تو واتساپ هماهنگ شیم بازی کنیم با هم

البته حس بتل یا آلکاتراز نیست فقط مولتی :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
دوستان منم هر از چند گاهی بازی میکنم
اگر پایه بودید گروهی درست کنیم تو واتساپ هماهنگ شیم بازی کنیم با هم

البته حس بتل یا آلکاتراز نیست فقط مولتی :D
آلکاتراز بهتره عمو?کاراکتر اپیک میگیری

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
سلام
میشه بهترین اسلحه برای فاصله نزدیک و دور و متوسط رو معرفی کنی:D
و این که چجوری بعضیا فقط اسنایپ دستشونه از نزدیک هم با اسنایپ میزنن :/
نزدیک من خودم Fennec
دور رو رایفل بخوای یه اسکین خاص از man-o-war هست رنج هدفش جادوییه اونو برمی‌دارم
اسنایپ بخوای خودم Arctic 50 یا Dlq برمی‌دارم جفتشون خوبن
متوسط هم میتونی Ak 117 استفاده کنی ولی کلا به پلی دادن خودت مربوطه.

اونا هم اولا عادت کردن دوما زوم رو با همون دکمه شلیک انجام میدن و تنظیماتش رو عوض نکردن که فقط روی دکمه اسکوپ بزنی.

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
یه ماموریت داده که ۵ نفرو تو بتل رویال با اصلحه m4 بکش ! ولی این اصلحه رو پیدا نمیکنم تو نقشه !! راهی هست بشه فهمید این اصلحه دقیقا کجای نقشه پیدا میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر