Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا

Attachments

• Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015094011.jpg
    Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015094011.jpg
    435.3 KB · مشاهده: 43
  • Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015094645.jpg
    Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015094645.jpg
    524.5 KB · مشاهده: 43
  • Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015142856.jpg
    Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015142856.jpg
    595.9 KB · مشاهده: 43
  • Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015142402.jpg
    Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015142402.jpg
    443.2 KB · مشاهده: 43
  • Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015100355.jpg
    Call of Duty®_ Infinite Warfare Beta_20161015100355.jpg
    281.2 KB · مشاهده: 42
  • Like
Reactions: ps34 and aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من بالاخره چند دست موفق شدم بازی کنم. من خیلی وقته Cod آنلاین بازی نکردم، از MW3 به این طرف دیگه کلا Cod بازی نکردم :D

هیچ چیز باحال و جالبی برام نداشت که با بازی کردنش حال کنم،من بتا Titan Fall هم بازی کردم اون به نظرم خیلی بهتر از این بود

در کل خیلی بعید بازی بگیرم واسه آنلاینش

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
کسانی که میتونن تست کنن حتما الان باز اپدیت داد مد kill cofirmed اضافه شد و یک مپ دیگه، بعد اپدیت بازی رون تر شده یکم

• Like
Reactions: ps34

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
چیزی که من در بتای بازی دارم میبینم این هست که بخش مولتیش دقیقا کپی پیست بلک آپس 3 هست.
امیدوارم در بخش داستانی موفق ظاهر شه که صد البته هیچ امیدی بهش ندارم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
نا امید شدم کاملا
از وضعیت افتضاح سرور و مچ میکینگ بگذریم هیچ چیز جدید نداره ، یعنی الان حتی همون بو۳ بهتره به نظرم
توی گف هم داد همه در اومده :D یه عده دنبال کنسل کردن پیش خرید بودن
طراحی مپ ها اصن جالب نی به نظرم ، همیشه یکی پشتته :D چند بار هم اسپان شدم دقیقا یکی جلوم بود و زارت زد کشت
کلا ۳دست تونستم بازی کنم دیگه مچ پیدا نکرد
تا بازی اصلی بیاد ببینیم چه میکنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه اقا بازی عالیه ما ترولر هستیم بازی نواوری داشته و.. وقتی ما گفتیم تریلرش معلومه چی هست و همون تکرار مکرراته یک عده اینجا سر و صدا راه انداختن نه فلانه از اکتی توقع نواوری دارن ':)) اگه به اینا باشه میان سال بعد MW2 و MW3 میدن به Raven Software ریمستر میکنن میگن برین بخرین همون MW ریمستر ارزشش بیشتره اونم چپوندن داخل این

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
صبحی نشستم سه ساعت بتاشو زدم از لحاظ گیم پلی هیچ فرقی با bo3 نداره اما از لحاظ سرور واقعا ر.i.د.ه دهنم سرویس میشد با اون همه دیلی یه کیل بگیرم با پینگ 130 رفتم دشمنام همه لگ داشتن طراحی مپ خیلی بی حس و حاله و چیز خاصی نداره مشکل اسپاون شدن هم داشت فقط و فقط امیدوارم این مشکلا توی نسخه نهایی بازی نباشه که بعید میدونم...در کل اکتی امسال گور خودشو کنده

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,738
نام
رضا.آ
تو این dlc آخری bo3 ی مپ هست که خیلی فانه ! سایز و اندازه همه چی بزرگ شده انگار روی ی میز صبحانه بین وسایل و خوراکی ها دارید بازی می کنید . موفق ترین cod تا اینجا به نظرم همین bo3 بوده !

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
مپای بازی یه جوریه حس میکنی یه دایرس که هی باید توش بچرخی تا شاید کسی پشتت در نیاد
دقیقا :D من در به در دنبال ملت بودم هیچکسو پیدا نمیکردم اخرم یکی از پشت میزد :| هر 3-4 اسپانم یهو جلو ملت منو مینداخت درجا میزدن :|:|

• Like
Reactions: xxxmah and NaViiDii

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
خب به اندازه قابل قبولی بازی کردم آنلاینشو ! چندتا نکته هست که میگم البته نظر خودمه و نظر هر کس با بقیه متفاوت

به نظر من از اول اینا فقط می خواستن ریمستر مدرن 1 رو بدن :| نمیدونم چند نفر بازی کردن آنلاینشو ولی دقیقا فیزیک اسلحه ها و شلیک اونا خیلی خیلی شبیه اسلحه های مدرن 1 هست به شدت. یعنی تا نحوه بیرون اومدن پوکه ها رو کپی کردن والا !حتی سنگینیه اسلحه ها هم همونجورن ، برید تست کنید. من مدرن یک رو بیش از دها بار بازی کردم یعنی قشنگ ببینم می شناسم چون همین چند روز پیش رو pcیم نصب بود. اسلحه دوربین دار که کلا همون حالت اسلحه ی معروف مدرن 2 و 3 هست که همه بر میداشتن! قسمت کلاسیک ها رو نمیگم اصلی های خود بازی رو میگم . فکر کنم اینا مجبوری اومدن گیم پلی رو شبیه بلک 3 در آوردن چون دیگه یک ساله همه دارن اون رو میرن نمیشه یک دفعه کلا تغییر داد یا فروشش کم میشه واسه اونا:| کلا بین مدرن و بلک گیر کرده بازی نه میشه از روی تکنیک بازی کرد نه میشه سرعتی و با پرش درست حسابی زد والا

یچیز دیگه که تو بازی حس میشه اینه که مپا چرا اینجورین؟ به قول دوستمون بالا گفت کلا دایرس! اصلا کل گروه یه جا دیگن منو وسط یک نقطه دیگه اسپاون میکنه!:| یا مثلا مد دامینیشن وسطهای بازی داریم یک نقطه رو میگیریم تا وسطای کار میشه همه از گروه مقابل میریزن سرت! اونم معلوم نی از کجا اینقدر سریع میرسن بهت! مپهاش کوچیکم نیستن ولی اینجوری میشه همش، به شدت منو و جو بازی کسل کننده و بی روحه ! رنگ های بازی همه مردن!

در کل این تجربه من بود از این بتا، به نظرم تو این وقت کم خیلی نتونه تغییری ایجاد کنه. فن باز هم نیستم چون همین الان گوست و بلک 3 رو رو دستگاه دارم هم بتل 4 رو . ولی این اولین باره آنلاین کال منو راضی نکرده چون جاش میتونم بلک 3 رو تو این سبک بزنم که از این بهتره

در بهترین حالت میشه اینو جای یک دی ال سی ضعیف واسه آنلاین بلک 3 دونست:|

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر