Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
مرسی از جوابتون .
دوست عزیز میخواستم بدونم این اپدیت تو رزولیشن با گرافیکه بازی تاثیر داره یا نه ؟ چون من فقط افلاین میخوام بازی کنم .
خواهش میکنم قربان.
نه اصولا تا جایی که یادم هست این آپدیت ها فقط برای بخش آنلاین بود. (البته شاید مشکلاتی رو در بخش آفلاین مثل باگ و گلیچ ها رو حل بکنه اما بنده شخصا اگر فقط میخواستم آفلاین بازی کنم، آپدیت نمیکردم.)

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خواهش میکنم قربان.
نه اصولا تا جایی که یادم هست این آپدیت ها فقط برای بخش آنلاین بود. (البته شاید مشکلاتی رو در بخش آفلاین مثل باگ و گلیچ ها رو حل بکنه اما بنده شخصا اگر فقط میخواستم آفلاین بازی کنم، آپدیت نمیکردم.)
بازم ممنون .
راستش حجمش خیلی زیاده حوصله میخواد اپدیت کنه ادم ، منم فکر کردم بخاطر حجمش تو گرافیک تاثیر داره اما حالا که اپدیت تو بخش گرافیک فرقی نداره پس دیگه اپدیت نمیکنم .

• Like
Reactions: FARNOOD007

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
سلام من اینو و رمیستر رو نمی تونم آنلاین بازی کنم تا صفحه ی لود میره برا آنلاین ولی ارور میده تو هر دو بازی کسی می دونه چطوری میشه درستش کرد ؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بچه ها بازیو میشه آنلاین زد یا مثل بلک اوپس ۳ نمیشه؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
سلام.سرورهای انلاینش هیچ مشکلی ندارن راحت هم روانه هم خارجی میاره روی ps4 ولی از لحاظ گیم پلی ۶ قدم از بلک اوپس عقب تره.
چرا نمیتونی بلک اوپس بازی کنی؟فقط ایرانی میاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر