Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دیگه دوره زمون کات سین های تکراری و قابل پیش بینی و دو نفر کشتن با این انیمیشن های فلج گونه و نسل قبلی یک کات سین سینمایی و.. تموم شده

متاسفانه تا موقعی که یک تریلر سینمایی با زرق و برق نشون بدن مخاطبم به به چه چه کنه فروششون باز دارن
نمیخواد برن فضا تحقیق کنن و این حرف های صد من ی غاز بزنن
شعور داشته یاشن این همه پول میگیرن حداقل اش یک داستان با سر و ته بزارن
دیگه این سینگل های ابکی سینمایی خسته کننده شده تو Cod
بهتره تحولی بدن به بازی
حیف Homefront اثیر ضعف تکنیکی شد وگرنه رفتن شوتر به سمت Open World با جو و اتمسفر عالیش میتونست خیلی حرف واسه گفتن داشته باشه البته Ubisoft ام رفته سمت open world کردن Ghost recon جدید که امیداورم سینگل خوبی داشته باشه

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دیگه دوره زمون کات سین های تکراری و قابل پیش بینی و دو نفر کشتن با این انیمیشن های فلج گونه و نسل قبلی یک کات سین سینمایی و.. تموم شده

متاسفانه تا موقعی که یک تریلر سینمایی با زرق و برق نشون بدن مخاطبم به به چه چه کنه فروششون باز دارن
نمیخواد برن فضا تحقیق کنن و این حرف های صد من ی غاز بزنن
شعور داشته یاشن این همه پول میگیرن حداقل اش یک داستان با سر و ته بزارن
دیگه این سینگل های ابکی سینمایی خسته کننده شده تو Cod
بهتره تحولی بدن به بازی
حیف Homefront اثیر ضعف تکنیکی شد وگرنه رفتن شوتر به سمت Open World با جو و اتمسفر عالیش میتونست خیلی حرف واسه گفتن داشته باشه البته Ubisoft ام رفته سمت open world کردن Ghost recon جدید که امیداورم سینگل خوبی داشته باشه
چند بار سینگل این آخریه رو تموم کردی؟ یکم در مورد داستانش برامون بگو.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چند بار سینگل این آخریه رو تموم کردی؟ یکم در مورد داستانش برامون بگو.
تریلر اخر ببین همون تکرار مکررات از زمان MW2 با همون انیمیشن ها حتی ادامه دارد دیگه کات سین های بازی تو هر شماره میشه پیش بینی کرد روند بازی انقدر که مشخصه تو سینگلش از مخاطبم افتادن عقب...چی شد ؟ اکتی وعده تحول داده بود برای سری مگه 3 تا استودیو فقط نزاشته رو Cod ?
داستانم انگار شما Bo3 شاهکار داستانش ندیدی که چقدر بی سر و ته بود دیگه کم مونده بود به مخاطب بگن سرکارتون گذاشتیم
مولتی تریلرم که دوستان گفتن همون BO3 هست انگار
اکتیویژن نیاز به حمایت نداره حالا میخواد با ریمستر MW یک سود دیگه به جیبش بزنه

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
چرا سازنده ها آدم نمیشن:((:((:(( یه جنگ درست حسابی مثل BO1 و MW1&2 رو دلم مونده:((:(( حیف که اساسی فن COD هستم این آخریارم فقط بخاطر وفاداری به سری خریدم. جریان COD4 اش چیه؟

• Like
Reactions: Natural Killer

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اونایی که مولتی بازن و سبک شوتر واقعی رو دوستدارن ریمبو 6 رو تجربه کنن دیگه طرف این مضخرف نمیرن
من خودم توی رینبو لولم 130 هست و هر روزم بازیش میکنم ولی داداش چی رو با چی مقایسه میکنی.رینبو تاکتیکال هستش.کال اف یه شوتر سرعتی هستش.کسی حوصله صبر و کمپ رو توش نداره.کسی حوصله اینکه بعد مردنش یه کلی منتظر بمونه رو نداره.کسی حال اپراتورهای سنگین رو نداره.و ده ها مثال دیگه.کلا مقایسه ی کاملا اشتباهی هست چون از پایه بازی ها باهم فرق دارن و تنها وجه تشابهشون اول شخص بودنشونه.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من خودم توی رینبو لولم 130 هست و هر روزم بازیش میکنم ولی داداش چی رو با چی مقایسه میکنی.رینبو تاکتیکال هستش.کال اف یه شوتر سرعتی هستش.کسی حوصله صبر و کمپ رو توش نداره.کسی حوصله اینکه بعد مردنش یه کلی منتظر بمونه رو نداره.کسی حال اپراتورهای سنگین رو نداره.و ده ها مثال دیگه.کلا مقایسه ی کاملا اشتباهی هست چون از پایه بازی ها باهم فرق دارن و تنها وجه تشابهشون اول شخص بودنشونه.
یه مودی به اسمdamnation توی همه cod ها هست که خیلی ها بجای tdm بازیش میکنن در حقیقت همون حالت در بازی rb6 هستش اگه حرف شما درست باشه که کسی حوصله نداره کمپ کنه یا بمیره منتظر راند بعد باشه خب فکر کنم این حالت در cod باید خیلی خلوت باشه که نیست خیلی پر طرفداره چون هیجان بالایی داره اما tdm برای cod یه بازی یک نواخته بکش بمیر بکش بمیر تا بینهایت لود میشی توی بازی من که برام این بکش بمیرها توی cod یا بتل بی معنی شده جذابیتی نداره دیگه شاید تا قبل rb6 بهترین مولتی ها اینا بودن اما الان بهترین مولتی همین rb6 هست اعتیاد بالایی داره

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
واقعا با ديدن تريلر جديد نظرم عوض شد راجع به بازي
خيلي خوب به نظر مياد -_-
راستي اگه اشتباه نكنم Claudia Black هم توشه :D
( صداگذار Chloe تو انچارتد :D )

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
همونطور که میدونید برای دسترسی به بتا باید بازی رو پیش خرید کرده باشید،
حالا دوستانی که میخوان کد بتا رو بگیرن بدون اینکه پول پیش خرید بدن، یه راهی هست که البته نیاز به Credit Card و یا Debit Card داره، مهم نیست چقدر پول تو کارتتون هست،
اگه از PSN پیشخرید کنید مجبورید همه پول رو بدین و کنسل کردنی در کار نیست. بعضی جاها مثل GameStop هم ۵دلار از شما میگیرن واسه پیشخرید.
ولی Amazon این طور نیست و کارت شما رو موقع پیشخرید charge نمیکنه. اگه از Amazon پیشخرید کنید درجا ایمیل تایید با کد بتا واستون ارسال میشه، بعدش هم میتونید برید راحت Cancel کنید. :D
خودم به این روش کد رو گرفتم

d6f0924a34e28719995b26c54d428309.jpg

Sent from my iPhone 6s Plus

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان من واقعا معذرت می خوام ولی این چیش از تایتان فال 2 یا بتل بیشتره که بتا رو فقط به کسانی که پیش خرید کردن میدن؟:|
همین چند فقط پیش نشستم پا نسخه سوم بلک اوپس یعنی حالم بهم خورد در حدی که می خواستم بازی رو پاک کنم فقط همون بخش زامبیش نذاشت اینکارو کنم:|
گان پلی که هیچ کلا مکانیزم گیم پلی تایتان فال 2 کجا این کجا!!!
نمی خوام فکر کنید من فن بازیه خاصیم من خودم تمام نسخه هایه کالاف رو بازی کردم با نسخه اول بلک اوپس زندگی کردم اما خدایش اون مدرن وارفرها چی بودن اینو اون بلک اوپس 3 چی بودن:|
این اولین کالافیه که اصلا به فکر خریدش نیستتم یعنی حتی اگه خوده سونی هم این بازی رو رایگان بهم بده من نمی خوامش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر