Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سخت نگیر تو هم بازی کن حالش رو ببر!:D سری ها قدیمی محکوم به تغییرن و باید پذیرفت این رو. و به نظرم نباید خیلی تغییرات رو در نظر گرفت، همینکه حداقل بازی خوبی باشه نکته مهم تریه. بازی خوب که پرستیژ یه IP رو حفظ کنه ارزشمنده از نظر من. بعد شما فن های CoD خیلی سخت میگیرید، مثلا جای ما فن های FF بودید چیکار میکردید؟ یه آشغال بی سر و ته رو گذاشتن جلومون میگید بفرمایید اینم FFXV. ولی ما هنوز از رو نرفتیم دی 1 میخریم!:D

نکته همینجاست. IW شعارش تغییره. در همه ابعاد و سطوح. و با همین زیرپا گذاشتن واقع گرایی که میگی، اونم به این شکل و شدت، منجر به خلق یه تجربه کاملا جدید شده. و این واقعا ارزشمنده! اگه بتونه کیفیت عالی داشته باشه، یعنی اون کیفیتی و پرستیژی که فن های قدیمی توی ذهنشون دارن، میتونه معرف نسل جدید CoD یا یه شروع جدید باشه. چرا اینجوری بهش نگاه نمیکنید؟ یه لحظه بگید خوب اون بازی قبلی تموم شد، این یکی چیه؟ اگه خوب باشه و همونقدر جذاب که یه زمان CoD2 بود، چرا نباید ازش حمایت کرد؟

البته من نمیگم قراره IW حتم به یقین چنین بازی بشه، میگم میشه با توجه به سازنده هاش و نمایشی که داشته چنین انتظاری داشت. و باز میگم ایجاد این همه تغییر و باز خوب بودن، بی نهایت ارزشمنده. اونم برای سری که همیشه محکوم به تقلید و تکرار بوده. من خودم همیشه CoD رو مسخره میکردم. میگفتم کار به جایی میرسه که مثلا شماره 38 بازی همون شماره 37 که بجای چپ به راست اینبار از راست به چپ میرید. اما الان داره IW ساخته میشه.

IW اگه بازی موفق و تاثیر گذاری باشه میتونه با RE4 مقایسه بشه. از این حیث که تغییرات زیادی داد، فن های قدیمی به راحتی نپذیرفتنش اما شد یه شروع جدید. شاید اینم شد.

اگه به شعار تغییرشون باشه که از AW دارن همین شعارو میدن...ولی همون گیم پلی تکراری و محیط های فانتزی! چیزی که من از گیم پلی دیدم خیلی منو یاد AW با مودgrapple hook انداخت که توی dlc های بازی منتشر شده بود...واقعا من نمیدونم ساختن یه بازی توی جو حاضر یا قدیم چه مشکلی داره...3-4 ساله ازشون میخوان که اینکارو بکنن ولی کو گوش شنوا

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
گیم پلی جدید Black Sky خیلی خووب بود خوشم اومد
بعد انفجار همه جا تاریک میشه حرکت توی کوچه های تاریک و ساکت خیلی جالب بود ، اتمسفر عالی بود کلا :D
گان پلی هم که مثل همیشه عالی با اینکه مقدار زیادی تخیلی شدن سلاح ها

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
این همه صبر کردیم واسه گیم پلی e3 بلکه حداقل بهش امیدوار شم اما نشد،اینم تریلر جدید هم که افتضاحی بیش نبود،اصلا دیگه این بازی حس و حال قبل نداره...همش وعده میدن و عمل نمیکنن اینم مثل بلک اپس 3 بعد به بازی رقاصی اضافه میکنن همش این سیاست های اکتی واسه جمع کردن بچه سال ها به بازیه نمونش بلک اپس 3 که همه نوب تشریف دارن اگر هم امسال بازیو بگیرم فقط واسه mw1 میگیرم نه این اشغال

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
از گیم پلی لذت بردم ، پر از صحنه ها ی نفسگیر ، امسال هم بتل هم COD عالی عمل کردن ، امسال خیلی چیزها رو باید خریداری کنیم ، اولیش PS VRه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
گیم پلیش عالی بود، با اینکه تم sci-fi با کال اف دیوتی همخونیه آنچنانی نداره ولی انصافا خوب درآوردنش بازم. گان پلی و تنوع نبردها هم خیلی عالی بود، در کل من خلاف نظر اکثریت خیلی به بازی امیدوارم و حس میکنم عالی از آب دربیاد.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
توی تریلرش وقتی وارد فضا میشن چرا صدای گلوله میاد؟!!!!

این پایین:

اگه نمایش بازی توی E3 رو دیده باشید یکی از نکات عجیب شنیدن صدا توی فضا بود، در صورتی که به دلیل نبود اکسیژن، توی خارج از اتمسفر صدا منتقل نمیشه و سکوت مطلقه. حالا سازنده ها در این زمینه توضیحات جالبی دادن:

آقای برایان هورتون، کارگردان هنری ارشد بازی تو مصاحبه با PS Blog گفته انتقال صدا به وسیله فوتون، ذرات تشکیل دهنده نور، صورت میگیره!

"ما شروع کردیم به تحقیق که ببینیم آیا راهی برای انتقال صدا توی فضا وجود داره یا نه، چون نبود صدا توی اپلیکیشن های نظامی میتونه خیلی آزار دهنده باشه. شما نیاز به فیدبک دارید، صدای انفجار و شلیک و ... و به عنوان یک گیمر هم این نقیصه وجود داره. توی بازی لباس هایی که شخصیت ها پوشیدن این قابلیت رو داره که از طریق فوتون ها صدا رو به اشخاص منتقل کنه و به این ترتیب میتونید صدای هرچیزی رو بشنوید!

ما شدت صدا رو تا حدی آوردیم پایین و بالاخره مثل روی زمین نیست اما به حدی هست که بشنون و بفهمن دارن چیکار میکنن. و این سیستم که فرض کردم لباس ها بهش مجهز هستن یه چیز من درآوردی و علمی تخیلی نیست، بلکه از نظری تئوری کاملا امکان پذیره و بر مبنی تحقیقات علمی طراحی شده!"

البته در کل تو یه بازی کامپیوتری نباید خیلی دنبال دلایل علمی و منطقی گشت. به عقیده آقای هورتون:

"اگه واقعا بخواید خیلی دقیق بشید که چی کاملا دقیق و از نظر علمی درست هست، باید عملا نصف چیزهایی که هسته مرکزی گیم پلی CoD هستن رو دور بریزید! به هر صورت گاهی وقت ها لازمه برای رسیدن به تجربه ایکه میخوای حقایق رو کش و قوس بدی و تا حدودی زیر پا بزاری، اما از طرف دیگه IW یه محصول خیلی بزرگ تجاری هست، مثل فیلم های اکشن، و ما سعی داریم تا جای ممکن خارج از محدوده علم حرکت نکنیم و حداقل تو بازی اشعه لیزری و آدم فضایی نخواهید دید!"

به هر صورت فکر نمیکنم کسی تو CoD یا کلا یه بازی خیلی دنبال منطق بگرده، اما همینکه سعی دارن تا جای ممکن به جزییات اهمیت بدن خیلی خوبه. منو یاد ND میندازن!:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ممنون ولی باید در موردش تحقیق کنم ببینم چی میگه:D
از لحاظ تئوری می شه یه جورایی درستش کرد، ولی خوب در کل منظورش اینه که بازی FPS بدون صدا خیلی روی اعصاب می ره و ترجیه دادیم بازی غیر واقعی باشه تا رو اعصاب:D

• Like
Reactions: 7Mohammad7

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,559
نام
حسین
واقعا فاجعه
ابتدای تریلر یکم جوش امیدوار کننده بود اون حمله به شهر ولی سریع باز روند خسته کننده تکراری شروع شد یادش بخیر این ویدئو ها رو مثلا مقایسه کنید با گیم پلی MW2 تو E3
تا کی میخوان با این گیم پلی و انیمیشن های خشک ادامه بدن اینا تا زمان MW2 جواب بود ولی دیگه واقعا داره خسته کننده میشه این خشک راه رفتن ، خشک اسلحه دست گرفتن ، خشک پریدن از روی مانع ها ، خشک نشستن و دراز شدن واقعا تو ذوق میزنه بابا این همه در امد یه تغییری یه چیزی یه مقایسه بکنید با bf همون اسلحه دست گرفتن و باهاش راه رفتنم لذت بخشه بقدری طبیعیه
جت؟ صرفا نشسن تو یه کابین 1یا 2 مرحله تو یه مسیر محدود فقط دکمه تیر اندازی رو زده اهداف خود به خود نابود میشن مثل نسخه های قبل که مسلما توی مولتی پلیر هم وجود نداره چنین وسیله ایی
اسلحه های افتضاح واقعا داغون بودن
متاسفم برای سازنده های بازی ، بازی به این قشنگی رو به خاک سیاه نشوندن
لااقل با همین المان های تکراری برن یه جنگ جهانی بسازن بلکه یکم بخاطر جنگ جهانی جذب بازی بشیم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
همین الان تریلر رونمایی از بخش مولتی پلیر بازی رو زنده از کانال تویچ بازی دیدم.
به جرات تمام میگم بخش مولتی پلیر بازی رو بهتره اسمش رو بزاریم بلک اوپس 4
دقیقا بلک اوپس 3 هستش با پیشرفت و اضافه کردن قابلیت های بهتر به کلاس ها.
موزیک روی تریلر هم خدایی خیلی قشنگ و ظریف کار شده بود خوشم اومد.

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
واقعا تریلر مولتی پلیر ناامیدم کرد ... میخواستم خودمو راضی کنم بخاطر مدرن وارفر بخرم اینو اما با این وضع دیگه واقعا نمیشه خریدش :-??

• Like
Reactions: WCW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر