Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
اینکه کلیت سیستم گیم پلی بازی های کالاف بعد از معرفی تایتان فال 1 به سمت این بازی رفت حقیقتی هست که نمیشه کتمانش کرد.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
اینکه کلیت سیستم گیم پلی بازی های کالاف بعد از معرفی تایتان فال 1 به سمت این بازی رفت حقیقتی هست که نمیشه کتمانش کرد.
بحث داستان، شخصیت پردازی و کلا کمپین بود. نه سیستم حرکتی مولتی.
بعد هم کاد از سال ۲۰۱۴ با Advanced Warfare وارد آینده با جت پک و پرش و این جور جنگولک بازی ها شد titanfall هم سال ۲۰۱۴ اومد.

Gesendet von meinem iPhone 6s Plus

• Like
Reactions: Vesemir and ps34

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
بحث داستان، شخصیت پردازی و کلا کمپین بود. نه سیستم حرکتی مولتی.
بعد هم کاد از سال ۲۰۱۴ با Advanced Warfare وارد آینده با جت پک و پرش و این جور جنگولک بازی ها شد titanfall هم سال ۲۰۱۴ اومد.

من شما رو نقل قول کردم؟مگه من گفتم داستانشو از تایتان فال گرفته؟گفتم سیستم گیم پلیشو عزیز دل.
درسته تایتان فال 2014 عرضه شد ولی معرفیش برای چه سالی بود؟
سال 2013 گیم پلی بازی گوست چه جوری بود؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من شما رو نقل قول کردم؟مگه من گفتم داستانشو از تایتان فال گرفته؟گفتم سیستم گیم پلیشو عزیز دل.
درسته تایتان فال 2014 عرضه شد ولی معرفیش برای چه سالی بود؟
سال 2013 گیم پلی بازی گوست چه جوری بود؟
نه ولی تو فروم عمومی پست دادید من شما رو نقل قول کردم.
مثه اینکه شما از Development cycle بازی های کاد خبر ندارید، سه استودیو SHG و TA و IW بازی هارو میسازن گوست برای IW و AW برای SHG هر استودیو هم سه سال روی طراحی و ساخت بازی کار میکنه وقتی تایتانفال معرفی شد نزدیک به دوسال از پروسه ساخت AW گذشته بود
اگه فکر میکنید بعد از دیدن یه تریلر ۲ دقیقه ای از Titanfall استودیو SHG دو سال کارشون رو دور ریختن و رفتن تایتان فال رو تو کمتر از یکسال کپی کردن، من دیگه بحثی ندارم.

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
مثه اینکه شما از Development cycle بازی های کاد خبر ندارید، سه استودیو SHG و TA و IW بازی هارو میسازن گوست برای IW و AW برای SHG هر استودیو هم سه سال روی طراحی و ساخت بازی کار میکنه وقتی تایتانفال معرفی شد نزدیک به دوسال از پروسه ساخت AW گذشته بود
اگه فکر میکنید بعد از دیدن یه تریلر ۲ دقیقه ای از Titanfall استودیو SHG دو سال کارشون رو دور ریختن و رفتن تایتان فال رو تو کمتر از یکسال کپی کردن، من دیگه بحثی ندارم.

نگفتم منو نقل قول نکن.میگم اون پست من یه پست کلی بود و در جواب شما یا هرکس دیگه ای نبود.
با پروسه ساخت cod ها توسط سه استودیو کاملا آشنام.
مطمئنا از رو تریلر 3 دقیقه ای نبوده ولی من فکر میکنم اینا از قبل میدونستن وست و زامپلا میخوان چیکار کنن و از ایده اشون کپی برداری کردن.به هرحال این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه.
اینم بگم هیچکس به اندازه من خوشحال نمیشه cod به روزای خوبش برگرده.برای من cod 1 و cod 4 جز 10 بازی برتر عمر گیمریم هستش.
ولی با این رویه ای که اکتیویژن در پیش گرفته فکر نکنم دیگه یه cod فوق العاده ببینم.
امیدوارم که در اشتباه باشم.

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
سلام
دوستاني كه هم كمپين اينو بازي كردن و هم تايتانو كودومشون جذابتر بوده؟؟
البته فقط تو كمپين اگه كسي هر دو رو بازي كرده ممنون ميشم بگه بخش داستانيه كودومشون با حالتره
مرسي
از نظر کمپین بدون شک کاد در سطح بالاتری قرار داره .شخصیت پردازی خوب ، نورپردازی و سایه زنی خوب ، تکسچر های با کیفیت و چشم نواز .
شاید هسته گیم پلی در بعضی موارد شبیه BO3 باشه ، منتها تنوع مراحل و کشش داستان به اندازه ی کافی هست که بتونید بازی رو تا انتها برید و لذت ببرید .

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
کدش توی پک لگسی هستش برای بازی کردنش هم به دیسک IW نیاز داری و باید توی دستگاه باشه الان ریجن دو این نسخه رو چن جا آوردن با قیمت 290-300
لعنت به اکتیویژن
کدش رو گرفتم + با بدبختی 40 گیگ دانلود کردم، الان میگه دیسک بازی اینفنیت رو بزار داخل دستگاه.

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
کدش توی پک لگسی هستش برای بازی کردنش هم به دیسک IW نیاز داری و باید توی دستگاه باشه الان ریجن دو این نسخه رو چن جا آوردن با قیمت 290-300
اگه روی اکانت mw1 ریجن ۱ داشته باشیم بعد سی دی IW ریجن ۲ رو بگیریم باز اجرا میشه؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,847
نام
نریمان
کلا این که یه چیز خیلی واضح هست که CoD این روزا فقط داره نگاه می کنه ببینه بقیه چیکار میکنن تقلید کنه. Wall-Running و یه سری موارد دیگه دقیقا بعد از تیتانفال به بازی اضافه شد. از اونور Ghosts قرار بود دنباله دار باشه و از پایان بازی هم مشخص بود ولی به طور کاملا اتفاقی IW تصمیم گرفت بیخیال اون بشه و بره اینده. الان هم به صورت کاملا اتفاقی قراره نسخه ی بعدی دوباره برگرده به گذشته و جنگ ویتنام.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

شما انقدر ساده نباش هر چی اکتی گفت بگید بله 3 استودیو ایده های مجزا دارن وارد سری cod میکنن
هر سه تاشون یکی ان (یکی برای همه )
فقط این یک کلک تبلیغاتی اکتی برای این که بگه مثلا هر Cod که هر سال میاد 3 سال روش کار شده توسط هر استودیو در حالی که اگه این حرفشون واقعیت داشت حداقلش باید بخش مولتی پلیر بازی Iw یک تفاوت کوچکی با Bo3 داشت مولتی های هر شماره cod که پیروی میکنن از هم دیگه بخش داستانی هم که تقریبا نوع گیم پلی و پیس های صحنه های اکشن همه شبیه همه فقط محیط ها رو عوض میکنن و اسم استودیو ها فرق داره تو هر شماره که بگن بازی تنوع داره

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
همه این داستانایه پخش سالانه اینا مشخصه همش بخاطر مالک اکتیویژن ویندیه که رو یوبی سافت هم تاثیر گذاشته و داره این شرکتا رو بدنام میکنه به اکتی که امیدی نیست ولی یوبی سافت هنوزم میتونه دست این پول دوستا رو کوتاه کنه خدا کنه که بکنه تا حداقل خاطراتمون با بازیایه یوبی سافت از بین نره[-o<

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
قطعا کال اف دیوتی.
هم کمپینش خیلی طولانی تره هم اکشن تر و نفس گیر تر.
داستانشم روشن و گیرا هست و شخصیت پردازی عالی که توی ذهن خواهد موند

الحق و الانصاف بايد با همين ساخته هاي جت اسكي حال كني :|
شخصيت پردازي BT و ديالوگ هاش به تنهايي 3 برابر اين كاراكتر سازه هاي كال در چند نسخه اخير رو حريفه !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
الحق و الانصاف بايد با همين ساخته هاي جت اسكي حال كني :|
شخصيت پردازي BT و ديالوگ هاش به تنهايي 3 برابر اين كاراكتر سازه هاي كال در چند نسخه اخير رو حريفه !
حاج مهدی عزیزم ، هر وقت بخش کمپین اینفینیت وارفر رو رفتی اونوقت هر کامنتی بدی من ازت قبول خواهم کرد.کمپین تایتان فال2 فوق العادست ولی امسال کال اف هرچقدر توی مولتی گند زد ولی توی کمپین نهایت ظرافت رو به کاربرده و رو دست نداره وگرنه توی مولتی من خودم چشم بسته تایتان2 رو انتخاب میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر