Call of Duty: Ghosts | Xbox 360

Leon5260

کاربر سایت
Sep 27, 2013
7
نام
Ali
منم بازی کردم به نظرم اسمشو میذاشتن bo3 بهتر بود اصلا بهم حال و هوای mw رو نداد خوشم نیومد
برای اینکه این بازی ادامه MW نیست.یه سری جدید هست.
داستان mw توی همون mw3 تموم شد......

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان یک سوال فنی dvd2 بازی cod: ghost رو اگه 97% رایت کنیم وقت نصب او 3 گیگ اذیت نمیکنه ؟
شما چرا دی وی دی حروم میکنی واسه 3گیگ نصب بریز رو فلش با هوریزون کپی کن تویه ایکس باکست نه هیچی نمیشه فقط اچ دی پک خالی دیسک مهم دیسک 1 بازیه

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
مهمترین ویژگی COD آهنگ مرحله هاش بود که به کل مرده تو این شماره!!
گرافیکم شدیدا treyarch زده شده ، دیگه اون نرمیه MW ها رو نداره متاسفانه ، اصلا نچسبید !!!

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
مهمترین ویژگی COD آهنگ مرحله هاش بود که به کل مرده تو این شماره!!
گرافیکم شدیدا treyarch زده شده ، دیگه اون نرمیه MW ها رو نداره متاسفانه ، اصلا نچسبید !!!
اون cod قدیمی مرده دیگه نمیشه برگرده میدونی سری cod باید دست *R میوفتاد تا بدونه چیکار کنه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
اون cod قدیمی مرده دیگه نمیشه برگرده میدونی سری cod باید دست *R میوفتاد تا بدونه چیکار کنه

نظرات دوستان واقعا جالب و خنده داره.... راک استار و بازی شوتر اول شخص؟

این سری از بازیهای کال اف دیگه باید چه جوری باشه که توقع دارید متفاوت باشه...

سبک جنگ جهانی منتشر کردن... سبک مدرن منتشر کردن... سبک زمان و حال و سال 2020 هم اومده دیگه باید چی باشه که نبوده؟

گیم پلی هم اینقدر نرم و روان هست که دیگه داره آب میره از شدن نرمیه زیاد...!!!

یک بازی سوم شخص هر سال داره میاد و هر سال یک داستان متفاوت داره...گیم پلی هم همونی هست که باید باشه چیزی که شما نیاز دارید برگشت به گذشته هست که این اتفاق هرگز تکرار نمیشه...بهتره به جای برگشتن به گذشته به جلو و آینده بازیهای رایانه ای فکر کنید.

هر چی باشه بهتر از اون بتلفیلد هست که پر از باگ و افت فریم هست و اصلا داستانش هیجانی نداره.

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من از این پست http://forum.bazicenter.com/thread76801/page6/#post2930423 HD Pack رو دانلود کرفتم و با فلش ریختم رو کنسول اینم عکسش

حجمش مگه نباید 3 گیگ باشه پس چرا این 2 گیگه؟ اسمش هم HD pack نیست. چون هنوز بازی دستم نرسیده نمی دونم فایل درسته یا نه و چون میخوام به محض دریافت بازی شروع کنم لطفا بگید این فایل اوکی هست یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر