Call of Duty: Ghosts | XBL

XboxLiveVirus

کاربر سایت
خو نبايد هم يادت بياد D:
صدامو نشميدي.صدات هم نشنيدم فقط تو اون lobby كه من بازي ميكردم..تو هم بودي..تو همون روز.
اينارن ميگم شايد يادت بياد:
Hamid reza-Ali GDAL -american mafia-hamid0511-op

اگر هم يادت نيومد كه هيچي ديگه D:چيكار كنم.
آره یادم اومد خیلی بازی مسخره ای بود همه بجز من توش کمپ کرده بودن:| امریکن مافیا هم داشبورد کرد :))

- - -ویرایش - - -

بهترین اسلحه و prek که استفاده کردین چیه?
من که یه ماشین گانر دارم با تجهیزات اضافی
با prek بالا بردن شانس برخورد گلوله لامصب 5 تا جا میگیره
راهی نست بشه prek بیشتر داشت?
من با ak 47 میرم چون تو mw3 هم با همین اسلحه میرفتم :D
پرک ها هم بستگی داره چه جوری بخوای بازی کنی برا بازی هایی مثل SD بهتره پرک ها رو جوری برداری که سرعت مرعتت زیاد نشه چون لازم نیست ولی تو dom بهتره پرک هایی برداری که سرعت AIM کردنت بره بالا و سرعت دییدنت.اسم مپ رو یادم نی ولی تو اون مپ اگه Fast sprint(فک کنم اسم پرک و اشتباه نوشتم :D ) برداری میتونی برسی به جایی که دشمنات دارن کپچر می کنن و همون اول بازی 3 4 تا کیل راحت بگیری. :))
راستی چرا همش با خارجی ها بازی می کنی :D

saeidrezay

کاربر سایت
آره یادم اومد خیلی بازی مسخره ای بود همه بجز من توش کمپ کرده بودن:| امریکن مافیا هم داشبورد کرد :))

- - -ویرایش - - -

من با ak 47 میرم چون تو mw3 هم با همین اسلحه میرفتم :D
پرک ها هم بستگی داره چه جوری بخوای بازی کنی برا بازی هایی مثل SD بهتره پرک ها رو جوری برداری که سرعت مرعتت زیاد نشه چون لازم نیست ولی تو dom بهتره پرک هایی برداری که سرعت AIM کردنت بره بالا و سرعت دییدنت.اسم مپ رو یادم نی ولی تو اون مپ اگه Fast sprint(فک کنم اسم پرک و اشتباه نوشتم :D ) برداری میتونی برسی به جایی که دشمنات دارن کپچر می کنن و همون اول بازی 3 4 تا کیل راحت بگیری. :))
راستی چرا همش با خارجی ها بازی می کنی :D

بابا نیستین که
واسه ما این بدین با کله میایم

yonestm

کاربر سایت
اين كجاش چرته؟؟؟ :|

MW2 رو كه من دارم

به خدا چرته ... بلک اپس 2 واقعا شاهکار بود نسبت به این .
این کلا همه تنفنگاش انگار یکیه فقط Design رو تغییر دادن .
ماشالله هکر ها هم که ...
بجای که اپدیت بدن این هکر ها ریست شن . اپدیت میدن برامون Wolf ازاد کنن . واقعا اکتیو پول پرست ترین شرکت دنیا هست .

XboxLiveVirus

کاربر سایت
بابا نیستین که
واسه ما این بدین با کله میایم
من که تو امتحانام هست بزور بازیسنتر میام چه برسه لایو :D

- - -ویرایش - - -

ماشالله هکر ها هم که ...
بجای که اپدیت بدن این هکر ها ریست شن . اپدیت میدن برامون Wolf ازاد کنن . واقعا اکتیو پول پرست ترین شرکت دنیا هست .
کجای Bo2 شاهکار بود؟:| بنظر من این از Bo2 بهتره

Roozbeh psp

کاربر سایت
ماشالله هکر ها هم که ...

خب چجور هکری هست مثلا؟چه نوع هکی؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
اقای میکروب کسی از شما نظر نخواست برو لگو مارولتو بازی کن :D
:|
حیف چند وقت بود تو بی سی برا امتحانام نبودم وگرنه جوابتو می دادم.
اولا که باید بگم خیلی پرو شدی :|
کی از تو نظر خواست حالا مگه؟:))
ماد های گستس هم تا آلان که من در جریان بودم مربوط به آبی کردن پرستیج میشد و اوردن ایکس باکس جی تگ برای لابی های ماد شده که این کار دومی خیلی دردسر داره.
فعلا یه مشکلی که گستس داره اینکه سیوهای مولتی پلیرش بصورت آفلاین هم قابل دسترس هست و ماد کردن رو راحت تر می کنه.
:| :| :| :|

** MHN **

کاربر سایت
وحشتناک این گاست کمپ خونه شده!
اعصاب برای آدم نمیگزاره من کلاس محبوبم یوزی بود که این جا در حد پشمک محسوب میشه کلا همه کمپ میکنند!خیلی وضعیت چندش شده!
اسنایپ هم که قبلا محبوب نبود الان محبوب شده!
یه سوال داشتم کدوم تفنگ بهترین تفنگ بازی هست؟آیا روشی به غیر از کمپ هست که بشه نتیجه گرفت؟

Roozbeh psp

کاربر سایت
وحشتناک این گاست کمپ خونه شده!
اعصاب برای آدم نمیگزاره من کلاس محبوبم یوزی بود که این جا در حد پشمک محسوب میشه کلا همه کمپ میکنند!خیلی وضعیت چندش شده!
اسنایپ هم که قبلا محبوب نبود الان محبوب شده!
یه سوال داشتم کدوم تفنگ بهترین تفنگ بازی هست؟آیا روشی به غیر از کمپ هست که بشه نتیجه گرفت؟

بهترين تفنگ بازي:تو گروه Assault هستش و اسمش: Remingtone R5 هست.
Damage بالايي داره..شك نكن بهترين تفنگه..بيشتر پلير ها هم يا اينو بر ميدارن يا AK12.
اصلا كمپ كردن هيچ معنايي نداره!همش راش كن(يه لحظه هم نميخواد بايستي و هر كي سر راهت بود رو بزن)نتيجه ميگيري..

XboxLiveVirus

کاربر سایت
یه زمانی به BO2 می گفتیم نوب خونه حالا این GHOSTS شده هم نوب خونه هم کمپ خونه :)) :| :|
بهترین راه مقابله با کمپ اینکه شما هم در مقابل کسایی که کمپ می کنن بکمپی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند