Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

راستی یکی از دوستان پرسید مپ سوم زامبی چه جوری باز مشه !
پس از اینکه ایستادین یکی از این 2 مورد :
1.zork رو وارد کنین تو کامپیوتر
2.doa و بعدش یکم بازی کنین !
واقعا بازیش محشره
هلی کوپتر داره , تانک داره انواع شاتگان و لانچر و ...
از خود بازی هم بهتره :d
من که بالاترین امتیازم 305657 بوده شما چه طور ؟

:)) واقعا ؟!! چقدر کم ! من تا رانده 17 رفتم ! و 000 800 امتیاز گرفتم ! ( البته یک اچیومنت هم داد ) ........ البته فقط با یک بار بازی کردن .

:)) واقعا ؟!! چقدر کم ! من تا رانده 17 رفتم ! و 000 800 امتیاز گرفتم ! ( البته یک اچیومنت هم داد ) ........ البته فقط با یک بار بازی کردن .
خوب من کلا یه باز بیشتر بازی نکردم :d
دو نفره نمی شه نه ؟؟؟؟
چی می شد می تونستیم راحت لایو استفاده کنیم ! الآن داشتیم بازی می کردیم !

بازي خيلي خوبيي بوود با cod هاي دي فرق داشت اجب اهنگهايي داشت
دوستان كسي لينك دانلود soundtrack هاي بازي رو نداره اگه داره بذارين ممنون ميشم

شدیدا دارم دنبالشون میگردم !
احتمالا یه هفته ای طول بکشه تا OST هاش برای دانلود گذاشته شن !

بله می شه !
بازیش که باحاله ولی چیزای دیگه هم داره !
بعضی هاش هیدن هستن !
یکی بتونه پیدا کنه عالیه !
در ضمن باید RT و LT رو باهم فشار بدید !

برخی چیزایی داره که نمیدونم چطوری باید پیداشون کرد ...
مثلا میشه به آکانت جان اف کندی وصل شد ... ولی پسوورد میخواد که هیشکی نداره ! :">

دوستان اگر ماموریت S.O.G. Defend Khe Sanh در درجه سختی Veteran نمی تونند رد بکنند .. به ویدیوی زیر که آپلود کردم نگاهی بیاندازند :
Code:
http://www.youtube.com/watch?v=GAmQTq1NG3k

من هم بازی رو تمام کردم
به نظر من این بازی یه جور دهن کجی به تنها نقص mw2 یعنی نبود سناریوی جون دار هست
همونطور که دیدید داستان مثل یه فیلم هالیوودی پیش میره و پایانی غافلگیر کننده داره

سلام
تو قسمت System link میگن که یک گزینه داره که هوش مصنوعی بازی رو پر میکنه چه جوریه؟یعنی یکی تو این گروه و دیگری رو تو گروه دیگه میزاری و مبارزه میکنی؟
ممنون

دوستان من یه مشکلی دارم نه تنها با این بازی بلکه با سایر بازی های FPS یا تیراندازی هم همینطور و در کل ممکنه ربطی هم به این تاپیک نداشته باشه. من تازه X360 خریدم و در انجام اینطور بازی ها بشدت مشکل دارم و و با دسته تیراندازی خیلی برام سخته تا جایی که سری CoD رو که اسمش به آسونی در رفته رو در حالت نرمال به سختی جلو می رم و تو هدف گرفتن دشمنان خطای بالایی رو دارم ولی تو PC خیلی راحت بازی می کنم.

از شما دوستان باتجربه تقاضایی دارم و راهنمایی کنید که چطوری می تونم به سطح بالایی در انجام این سبک از بازی ها برسم؟ واقعا بازی کردن عذاب برام محسوب می شه تا لذت. حتی دشمنان واضح رو هم قادر به کشتن نیستم. راجع به موس و کیبورد X360 هم چیزهایی شنیدم ولی تا حدی گرون و نایاب هست که باید بی خیالش شد.

اگر ممکنه یه آموزشی چیزی در مورد انجام بازی های FPS برای تازه کارهای X360 قرار بدین یا یا اگه لینک تاپیکی در این مورد هست بیان کنید واقعا ممنون می شم.

با تشکر...

دوستان من یه مشکلی دارم نه تنها با این بازی بلکه با سایر بازی های FPS یا تیراندازی هم همینطور و در کل ممکنه ربطی هم به این تاپیک نداشته باشه. من تازه X360 خریدم و در انجام اینطور بازی ها بشدت مشکل دارم و و با دسته تیراندازی خیلی برام سخته تا جایی که سری CoD رو که اسمش به آسونی در رفته رو در حالت نرمال به سختی جلو می رم و تو هدف گرفتن دشمنان خطای بالایی رو دارم ولی تو PC خیلی راحت بازی می کنم.

از شما دوستان باتجربه تقاضایی دارم و راهنمایی کنید که چطوری می تونم به سطح بالایی در انجام این سبک از بازی ها برسم؟ واقعا بازی کردن عذاب برام محسوب می شه تا لذت. حتی دشمنان واضح رو هم قادر به کشتن نیستم. راجع به موس و کیبورد X360 هم چیزهایی شنیدم ولی تا حدی گرون و نایاب هست که باید بی خیالش شد.

اگر ممکنه یه آموزشی چیزی در مورد انجام بازی های FPS برای تازه کارهای X360 قرار بدین یا یا اگه لینک تاپیکی در این مورد هست بیان کنید واقعا ممنون می شم.

با تشکر...

فقط فقط با تمرين و بازي زياد خوب ميشه....بره تو اپشن و سنسيتيوي رو تغيير بده و اونجوري بذار كه راحت تري..اينقدر بازي كن تا حرفه اي شي...بعد مدتي اينقدر برات راحت ميشه كه با موس مشكل پيدا ميكني..;)...الان خيلي از بچه با سنسيتيوي 10 بازي ميكنن كه با اشاره به انالوگ 3 دور ..دوره خودت ميچرخي;)...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or