Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

هر کسی برای خودش یه نظر شخصی داره اگه شما از پست من خوشتون نیومده دلیل نمیشه پست من رو نقل و قول کنید...من هم ادعای کارشناسی نکردم که شما اومدی نظرات خوشحال خودتونو زیر پست من گذاشتین..
در ضمن اینجا یه سری قوانینی داره ...سعی کنید مودبانه تر رفتار کنید...با این حرف ها فرهنگ بالای خودتونو نشون میدید..راه های دیگری هم برای بالا بردن تعداد پست ها وجود داره!!
شما اگه قوانین رو اجرا میکنین بدونین که این تاپیک مقایسه نیست ! پس دلیل نداره پسته بیهوده بدین یا از کسی دیگه اینتقاد کنین ;)

سلام دوستان
این تریلر رو از محیط لایو بازی دیشب دیدم ...

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=kg_8mPoloBo&feature=player_embedded

یکی میتونه به من توضیح بده چرا گرافیک بازی این قدر بد هستش و به صورت کارتونیه؟=((=((=((

توی لینک یکی از سلاح‌ها china lake‌بود

اگر کسی تصویری از این اسلحه داره بزاره
تا حالا که من اسمشم نشنیده بودم

این اسلحه در منطقی نظامی China Lake که متعلق به آمریکا هست ساخته شده و یک نارنجک انداز هست. ازش فقط در جنگ ویتنام استفاده شده که این بازی هم همون جنگ رو روایت میکنه.

اطلاعات بیشتر: http://en.wikipedia.org/wiki/China_Lake_Grenade_Launcher

• Like
Reactions: semejpc
آقا درسته که ميگن اين بازی بيسش (base) واسه pc هست؟....
يه خوندم که گفته بودن ما خودمون رو فدای pc کرديم تا يه بازی خوب برای pc بسازم....و treyarch گفته که برای ما pc مهمتر از کنسول ها هست....
درسته؟

آقا درسته که ميگن اين بازی بيسش (base) واسه pc هست؟....
يه خوندم که گفته بودن ما خودمون رو فدای pc کرديم تا يه بازی خوب برای pc بسازم....و treyarch گفته که برای ما pc مهمتر از کنسول ها هست....
درسته؟
PC خیلی براشون اهمیت داره و Baseـش PC هست و اینا، چرا دارن مالتی میسازنش خدا میدونه :دی.
حرف همش. با هر پلتفرمی که حال میکتی نگارش همون رو بگیر.

همه چیز بر وزن بلک اپس !
cod_bo_pe.jpg

500x_blackops360_01_01.jpg

ps3controller_01.jpg

blackopswii.jpg

blackopsmouse.jpg

charger_01.jpg

blackopspad.jpg

usbdrive_01.jpg

SWBLOP3T.jpg

black-ops-wrangler-2.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند