Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

و بلاخره نخستین نقد و بررسی از عنوان Call Of Duty: Black Ops ... در آخرین شماره از مجله ی رسمی پلی استیشن انگلستان یا همان Official Playstation Magazine UK اولین نقد و بررسی از بازی Call Of Duty: Black Ops منتشر شد. در این نقد بجای دادن یک امتیاز به بازی و در حرکتی نو ، برای هر قسمت آن قضاوتی جداگانه انجام شده است.

بخش تک نفره یا مرحله ای بازی چهار ستاره از پنج ستاره را ازآن خود کرده است ; این CoD است اما به اندازه ای جدید و تازه است که شما را درگیر و گرفتار نگه میدارد. بخش تکنولوژی و فناوری بازی پنج ستاره از پنج ستاره را بدست آورده است و در این رابطه اینطور بیان شده است که فناوری سه بعدی به تبدیل شدن Black Ops به زیباترین بازی CoD کمک کرده است. واما بخش آنلاین ...

پنج ستاره از پنج ستاره ! انوع بهتر Match ها ، تقلب کمتر و تجربه ای بهتر.

گفتنی است سایت منتشر کننده این نقد در اینترنت بیان کرده است که بزودی تمام امتیاز ها و اطلاعات بیشتری را از این مجله منتشر خواهد کرد.

و بلاخره نخستین نقد و بررسی از عنوان Call Of Duty: Black Ops ... در آخرین شماره از مجله ی رسمی پلی استیشن انگلستان یا همان Official Playstation Magazine UK اولین نقد و بررسی از بازی Call Of Duty: Black Ops منتشر شد. در این نقد بجای دادن یک امتیاز به بازی و در حرکتی نو ، برای هر قسمت آن قضاوتی جداگانه انجام شده است.

بخش تک نفره یا مرحله ای بازی چهار ستاره از پنج ستاره را ازآن خود کرده است ; این CoD است اما به اندازه ای جدید و تازه است که شما را درگیر و گرفتار نگه میدارد. بخش تکنولوژی و فناوری بازی پنج ستاره از پنج ستاره را بدست آورده است و در این رابطه اینطور بیان شده است که فناوری سه بعدی به تبدیل شدن Black Ops به زیباترین بازی CoD کمک کرده است. واما بخش آنلاین ...

پنج ستاره از پنج ستاره ! انوع بهتر Match ها ، تقلب کمتر و تجربه ای بهتر.

گفتنی است سایت منتشر کننده این نقد در اینترنت بیان کرده است که بزودی تمام امتیاز ها و اطلاعات بیشتری را از این مجله منتشر خواهد کرد.

ممنون نیما

خدا رو شکر.:xتا 9 روز دیگه اگه خدا بخواد adsl منم وصل میشه.اونوقت دوباره میتونم برم پای مولتی این ابر بازی.مثل mw2 که 8 ماه باهاش زندگی کردم.:x:-*
درود بر بهترین مولتی پلایر.:-*:d

9 روز دیگه عرضه رسمی میشه؟

الان 8 روز تا عرضه رسمیش مونده.

تو بازی اد هریس و گری الدمن هم صداپیشگی کردند؟؟

بله گری الدمن :x مثل نسخه پنچم دوباره دوبلور سرهنگ رزنور هستش (توی نسخه 5 که خیلی با اقتدار و احساسی حرف میزد! :x ) .

اد هریس جون هم دوبلور کاراکتر خودمون یعنی جیسون هستش!

برین بلوم هم که ماشالا بزنم به تخته توی همه بازیا هستش و توی این COD هم از صدای قشنگش لذت میبریم!

ایس کیوب هم که چند روز پیش خبر دوبلوریش توی بازی اومد!

کلا بخش دوبله بازی ترکونده خفن!

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید.

فکر نمیکنم تا حالا یه همچین انتظاری واسه یه بازی دیده باشم.
همه شورو حال مبارزه دارنb-)
100% تایید میشه :x:d

تا 2 3 روز پیش مدال بازی میکردم بعد امروز گفتم عشقی یه مرحله mw2 رو برم تا یه مقایسه ای پیش خودم بکنم . بعد از 5 دقیقه بازی کردن :-o شدم . حقیقتا که هیچ fps ای جای کال اف رو نمیگره:x:x:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or