Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
كسي ميتونه راهنمايي كنه در مورد قسمت تراك يا اون اتوبوس كه بالاش هستيم و بايد بپريم راننده ي اون ضد گلوله رو بندازيم بيرون بزرگراه؟وقتي مين ازمش بيرون از ماشين و ميخوام برگردم و بپرم بالاي اتوبوسي كه هم رزمم هست ميوفتم زمين و ميميرم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
كسي ميتونه راهنمايي كنه در مورد قسمت تراك يا اون اتوبوس كه بالاش هستيم و بايد بپريم راننده ي اون ضد گلوله رو بندازيم بيرون بزرگراه؟وقتي مين ازمش بيرون از ماشين و ميخوام برگردم و بپرم بالاي اتوبوسي كه هم رزمم هست ميوفتم زمين و ميميرم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

باید سریع اون کارو انجام بدی...تا میگه بپر سریع بدو بپر...یه ذره دیر شه میوفتی پایین

aminmhn

کاربر سایت
Sep 5, 2014
5
پس شاید مشکلی هست چون من چند روزه امتحان نکردم...

------------------------------------------------------------------------
دوستان کسی سیزن پس بازی رو خریده؟ سوال داشتم ازش...

.

.
.
.
آره من دیروز خریدم ولی هنوز نتونستم از dlc ها استفاده کنم اصن جوین نمیشه به havoc playlist :(

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
دوستان سلام

دو نسخه از این بازی تخفیف خورده و خیلی به صرفس و تا فردا هم مهلت داره البته از 24 آپریل بوده و تا 28 هستش

یکی نسخه digital pro edition هست که با seasson pass و تمامی DLC های بازی البته به غیر از این DLC هایی که یکی دو دلاره

و پک هستش این نسخه 100 دلار بوده که شده 70 دلار

یکی هم نسخه GOLD EDITION هستش که الان 48 دلاره 60 دلار بوده و این نسخه اگه اشتباه نکنم DLC هایی که تا الان منتشر شده

بهش تعلق میگیره

من یه سایت رو میشناسم که اینارو به صورت شیرینگی و قیمت خیلی خوب و به صرفه میفروشه کسی خواست پیام خصوصی بده بهش بگم

موفق باشید

سلام.
من نسخه digital pro edition گرفتم seasson pass که باهاش میاد فرق داره با اینکه بازی جدا بگیریم و seasson pass هم جدا ؟؟؟؟؟؟؟؟
چون اگه جدا بگیری گرونتر میفته....

مپ زامبی فقط یه دونه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aminmhn

کاربر سایت
Sep 5, 2014
5
سلام.
من نسخه digital pro edition گرفتم seasson pass که باهاش میاد فرق داره با اینکه بازی جدا بگیریم و seasson pass هم جدا ؟؟؟؟؟؟؟؟

.
.
.
.
سلام نه داداش هیچ فرقی نداره اونی که شما گرفتی پیشنهاد ویژه بوده من چون خود بازی رو داشتم فقط season pass رو گرفتم!
امروز هم dlc دوم به اسم acsendanse میاد که ۴تا مپ مولتی داره و یک مپ زامبی و یک اسلحه دو حالته به اسم OHM که هم ماشین گانه هم شاتگان!
کسایی که season pass دارن ادد کنن منو لطفا
Psn Id : xxAminMHNxx

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
گیم من ریجن 2 امارات هست
میتونم از استور انگلیس Season Pass رو بخرم ؟
کسی تاحالا امتحان کرده مشکلی پیش نمیاد ؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام.

نه فرقی نمیکنن...چون به وصرت باندل گرفتی ارزون تر درمیاد

مپ زامبی توی dlc اول یدونس....یدونه دیگه هم همین امروز صبح اومد برای dlc دومی

دوستانی که زامبی باز هستن ادد کنن : MiladKhafan

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
نه فرقی نمیکنن...چون به وصرت باندل گرفتی ارزون تر درمیاد

مپ زامبی توی dlc اول یدونس....یدونه دیگه هم همین امروز صبح اومد برای dlc دومی

دوستانی که زامبی باز هستن ادد کنن : MiladKhafan
مثل مپ قبلی واسه بخش زامبی اسلحه اختصاصی زامبی جدید داره ؟
اگه اون شاتگان رو تو بخش مولتی هم میذاشتن عالی میشد

aminmhn

کاربر سایت
Sep 5, 2014
5
اگر اکانتت ریجنش ۲ باشه بازی هم باید ۲ یا آل باشه گیفت کارتتم باید مال همون ریجن باشه وگرنه ارور میده
اگر اکانتت ریجن ۲ هست من یه گیفت کارت ۵۰ دلاری امارات دارم که برام آوردن ولی نمیتونم استفاده کنم ۱۶۰ میدم

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
اگر اکانتت ریجنش ۲ باشه بازی هم باید ۲ یا آل باشه گیفت کارتتم باید مال همون ریجن باشه وگرنه ارور میده
اگر اکانتت ریجن ۲ هست من یه گیفت کارت ۵۰ دلاری امارات دارم که برام آوردن ولی نمیتونم استفاده کنم ۱۶۰ میدم
سپاس
اما منظورم ریجن نبود
فقط میخوام بدونم که گیم ریجن لاک نباشه
ریجن all هم که همون 1 امریکاست و نمیشه از استور اروپا براش dlc خرید
حتی خودم قبلا ریجن ال داشتم و از استور امریکا برای بازی dlc خریدم اما متاسفانه تو اکانت اصلیم که برای uk هست dlcها قابل اجرا نبود و فقط تو اکانت usa میتونستم استفاده کنم
Primary هم فعال بود

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

منظورم دقیقا این نسخه از بازی هست
تاحالا کسی از دوستان از استور اروپا season pass رو براش خریده ؟

Last edited by a moderator:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
نه این نسخه امارات نیست امارات ریجن ۲ هست
اماراته از لوگوی pegi مشخصه
روی قاب بلوری نوشته Game Localized To Arabic
و تو قسمت توضیحات نوشته Licensed For Sale In Europe, India And Russia
473593004b4fce7c2ab50858638b885e.jpg