Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
تا اینجا که همچی جالب بود ... ولی چرا فقط وان ...؟
برای Ps4 PC هم میاد ولی طبق قراردادی که با ماکروسافت دارن DLC ها انحصاری زمانی هست واسشون و توی تبلیغات هم اینطوری نمایش میدن. جای نگرانی نیست شما روی هر پلتفرومی که داری میتونی اینو بازی کنی (از PS4 تا ماکروویو :D)

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
فقط تو رو خدا تکراری نباشه ! :D

--------------------------------------------
03532934235796348387.jpg
شناختین ؟!
ایشون Kevin Spacey عزیز هستن :bighug: تا عکس رو دیدم ، گفتم حتما خودشه .

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
100% آینده :|
.............................
بازی فعلا فقط برای Xbox One تایید شده :d
Call of Duty only on Xbox One :|

امیدوارم وقتی برای ps4 و pc هم تایید شد اعلام کنن که دیگه نمی‌خوان بازی رو، روی کنسول های نسل پیش منتشر کنن هر چند با اون تصوِّراتی که من از اکتویژن دارم این بازی برای هشتاد کنسول دیگه هم عرضه میشه منتها با گرافیکی پایین تر:)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
بازی فعلا فقط برای Xbox One تایید شده :d
Call of Duty only on Xbox One :|

امیدوارم وقتی برای ps4 و pc هم تایید شد اعلام کنن که دیگه نمی‌خوان بازی رو، روی کنسول های نسل پیش منتشر کنن هر چند با اون تصوِّراتی که من از اکتویژن دارم این بازی برای هشتاد کنسول دیگه هم عرضه میشه منتها با گرافیکی پایین تر:)

آخر همین تریلری که منتشر شده کاور نسخه ی X360 رو هم زده. :| قطعا برای نسل قبل هم میاد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با تریلری که از بازی منتشر شد مطمئنم تو کنفرانس مایکروسافت به عنوان افتتاحیه کنفرانس مایکرو یک مرحله از COD جدید انجام می دن :|

- - -ویرایش - - -

آخر همین تریلری که منتشر شده کاور نسخه ی X360 رو هم زده. :| قطعا برای نسل قبل هم میاد.
اره الان دیدمش، تو IGN هم نوشته بود فقط Xbox One :|

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
یک تقلید کامل از تیتان فال کاملا معلوم از تصاویر و تریلر امیدوارم این تقلید خوب باشه و به بازی ضربه نزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر