Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سلام
تا الان که خوب بوده .

شما الان از روی چه منطقی و چه نوع تجربه ای از سرور بازی توصیه می کنید که سرور های بازی تا حالا خوب بود ؟ !!!! در UK زندگی می کنید یا هلنـد؟ پینگ من تا سرورهای گوگل 35 هست و با اینحال پیش از اینکه بازیکن حریف و ببینم، تیر و از روبرو خوردم . دوست عزیز راهنمایی شما باعث میشه که این شخص مبلغ قابل توجهی تو این اوضاع اقتصادی خرج بازی کنه و بعدش بزاره روی تاقچه خاک بخوره

این و اینجا به همه اعضایی که با سرور های COD اشنایی ندارند میگم. سرور ها dedicated نیستند، یعنی از 12 نفری که در بازی هستند یکی از آنها می شود سرور و بقیه به وی وصل می شوند. اکثراً هم در اروپا هستند

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
اسم این بازیو باید از cod:advanced warfare برداشت و گذاشت cod:update warfare.
سه گیگ سه گیگ داره اپدیت میده هنوز باز هم گلیچ تو بازی هست....سرور های بازی هم که فوق العاده مضخرف تشریف داره،اکتی هم که از گوست تا حالا داره میگه سرور های بازی رو اختصاصی میکنیم و به قولش عمل نمیکنه.

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
اسم این بازیو باید از cod:advanced warfare برداشت و گذاشت cod:update warfare.
سه گیگ سه گیگ داره اپدیت میده هنوز باز هم گلیچ تو بازی هست....سرور های بازی هم که فوق العاده مضخرف تشریف داره،اکتی هم که از گوست تا حالا داره میگه سرور های بازی رو اختصاصی میکنیم و به قولش عمل نمیکنه.

دقیقاً درست میگی . آپدیت ها به نظرم برای بهبود بازی نیست بلکه آیتم ها و مپ هایی هست که برای سیزن پس مدام آپدیت و اضافه می شود. بخش آنلاین سری COD فقط برای اروپای غربی خوب هست و امریکایی ها . هیچکدام از کشور های خاورمیانه، روسیه ، اروپای شرقی نمیتونن مولتی را بدون لگ و تأخیر بازی کنند. و COD اول پینگ مهم هست و دوم مهارت .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من بازی رو روی Vetern تموم کردم اما آحر کار تروفی رو بهم نداد ! :| تو نت نوشته بودن که امکان گلیچ شدن هست و حتما از سیوتون بک اپ بگیرید اما من دیر خوندم دیگه.:((
راهی نیست درستش کرد ؟ باید بازی رو از اول برم ؟ :(

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
دوستان من بازی رو روی Vetern تموم کردم اما آحر کار تروفی رو بهم نداد ! :| تو نت نوشته بودن که امکان گلیچ شدن هست و حتما از سیوتون بک اپ بگیرید اما من دیر خوندم دیگه.:((
سلام
منم یه بار روی هارد تموم کردم بعد چند تا مرحله از misson select روی وترن رفتم دوباره خوشم اومد و از همونجا همه مراحل رو رو وترن رفتم خودشم پایین هر مرحله نوشته که رو وترن تموم شده ولی تروفی نداد میشه دوستان راهنمایی کنن

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
اره باید بازی رو از اول برین :(

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
اره باید بازی رو از اول برین :(
البته اگه مثل ولفنشتاین از این باگ ها نداشته باشه که صحنه اخر بازی رو اگه روی hard برین تروفی رو بهتون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر