Call of Duty: Advanced Warfare | PC

59438111662205858464.jpg

سازنده : Sledgehammer
ناشر : Activision
تاریخ انتشار : Nov 4, 2014

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد ، که میتوان به وسایل حمل و نقل بسیار بزرگی که می توانند غیب شوند ، سربازانی که Esque Exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover در بای اشاره کرد.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است
37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد. Advanced Warfare یکی از Call of Duty هایی است که در سال 2010 توسط Activision ثبت شده بود. در همان سال Future Warfare, Secret Warfare, و Space Warfare هم توسط Activision ثبت شده بودند.

تریلر بازی را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید :

تریلر بازی :

[video=aparat;y4zkg]http://www.aparat.com/v/y4zkg[/video]

50833057567667405026.jpg

Call of Duty Advanced Warfare Leaked Debut Trailer
720p - UPL/FireDrive - 50 MB

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Call of Duty: Advanced Warfare (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :
: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better -
Memory: 6 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1 GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1 GB or better -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound Card: DirectX-compatible -

: Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz -
Memory: 8 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4 GB -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound card: 100% DirectX 9.0c Compatible 16-bit -
Additional notes: Field of View ranges from 65-90 -

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
ب

-

بازی لیک شدها !!!

خودمم که گفتم ! الان ساعت هاست کاربرای استرالیا pre load شون برداشته شده و دارن مولتیشو انجام میدن . ما هم تا ۱۲ ظهر میتونیم بهشون بپیوندیمو تجربه ش کنیم . در مورد لیک هم فقط متن خبرو اینجا قرار دادم . والا بقال سرکوچه هم میدونه کرک شده :d

Call of Duty: Advanced Warfare – Single-Player Campaign PC Screenshots Leaked (Max Settings) | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
نمیدونم چرا دوس دارم بیام تو بخش pc :d به جای ps4
گیم پلی بازی ترکیبی از تایتان و کرای سیس و کالاف همیشگی هست.واقعا من که با گیم پلیش حال کردم.
نمیدونم چرا بعضی ها از بازی و گیم پلی ایراد میگیرن.
ولی به شخصه من بیشتر دوس داشتم سری دوم از سری ghosts امسال عرضه میشد تا این البنه این بازی هم در نحوه خودش عالی از کار در اومده
گرافیک بازی هم واقعا عالی کار شده متخصص زیاد داریم تو سایت در این مورد خودشون به شخصه توضیح میدن :d از سری کالاف هم همین انتظار میرفت همیشه بهترین بازی در حال سر بوده البته از نظر من افکت های خون واقعا جالب و زیبا کار شده اسلو موشن هم همین طور
در کل باید زیاد نشست پای این بازی
هیچ گیمر واقعی هیچ وقت سری کالاف از دست نمیده
دوستانی که کنسول نسل 8 دارن چه ps4 و xb1 بهتره روی کنسول بازی اجرا کنن البته نظر شخصی........ منم روی ps4 بازی میکنم ولی چون عاشق سری کالاف هستم برای pc هم دانلود کردم

دستور زبانمون به فا.ک رفته:(شرمنده دوستان عزیز

زشت نیست شما با این سیستم باز روی کنسول بازی می کنید !
چندتا شات هم بزارید لطفا از نسخه pc ،
ترجیحا با نرخ فریم مشخص و برنامه msi afterburnner .

آخرین ویرایش:

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
گیم پلی بازی ترکیبی از تایتان و کرای سیس و کالاف همیشگی هست.واقعا من که با گیم پلیش حال کردم.
ولی به شخصه من بیشتر دوس داشتم سری دوم از سری ghosts امسال عرضه میشد تا این البنه این بازی هم در نحوه خودش عالی از کار در اومده
گرافیک بازی هم واقعا عالی کار شده متخصص زیاد داریم تو سایت در این مورد خودشون به شخصه توضیح میدن :d از سری کالاف هم همین انتظار میرفت همیشه بهترین بازی در حال سر بوده البته از نظر من افکت های خون واقعا جالب و زیبا کار شده اسلو موشن هم همین طور
دوستانی که کنسول نسل 8 دارن چه ps4 و xb1 بهتره روی کنسول بازی اجرا کنن البته نظر شخصی........ منم روی ps4 بازی میکنم ولی چون عاشق سری کالاف هستم برای pc هم دانلود کردم

کلا بازی شوتر اول شخص رو PC خیلی بیشتر حال میده (ولی بازم بستگی به طرف داره)

دوستان نمره های بازی کی میاد؟ چک کردم متاکریتیک هنوز خبری نیست...

Hani.Z

کاربر سایت
Oct 27, 2010
134

دوست عزیز جسارتا یه سوالی دارم میدونم ربطی به تاپیک نداره میخواستم بدونم اون کیس 780T از کجا تهیه کردید ؟ چون تا جایی که میدونم بنده تنها وارد کننده کیس های کورس ایر هستم تو ایران , ممنون میشم پیام خصوصی بفرستید , تشکر

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

دقیقا اینکه چرا حالش روی کنسول بیشتر هست رو نگفتید؟ 1080P با فریم 60 ثابت با گرافیک در کل بهتر برای PC بهتره فکر کنم به علاوه دسته ی PS4 با X1 هم جفتشون به PC می خورن هر چند این بازی با 1 موس گیم خوب 1 حال و هوای دیگه ای داره اما بازم محدودیت حتی از این لحاظ نداره

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
زشت نیست شما با این سیستم باز روی کنسول بازی می کنید !
چندتا شات هم بزارید لطفا از نسخه pc ،
چشم بفرما البته رزولیشن 900p اول فکر کردم 1080 :d
ولی روی 4k کمی مشکل دارم مشکل حل شد روی 4K میزارم صد در صد
البته خیلی عجله ای شد.وارد نیستم ;;)
اگر خواستین بازم بزارم
تو یک سایت ایرونی هم اپلود کردم که دوستان انشاالله مشکلی نداشته باشن
اینی که گفتی متوجه نشدم عزیزم یادم بده اگه مشکلی نیست من زیاد از این متخصص بازیها بلد نیستم یادم بده بی زحمت استاد

دوست عزیز جسارتا یه سوالی دارم میدونم ربطی به تاپیک نداره میخواستم بدونم اون کیس 780T از کجا تهیه کردید ؟ چون تا جایی که میدونم بنده تنها وارد کننده کیس های کورس ایر هستم تو ایران , ممنون میشم پیام خصوصی بفرستید , تشکر
من ایرون نیستم دوست عزیز
بفرما
Corsair Graphite Series 780T Full Tower PC Case - White CC-9011059-WW

البته من از امازون نخریدم از یکی از فروشگاههای gamestop خریدم

- - -ویرایش - - -

دقیقا اینکه چرا حالش روی کنسول بیشتر هست رو نگفتید؟ 1080P با فریم 60 ثابت با گرافیک در کل بهتر برای PC بهتره فکر کنم به علاوه دسته ی PS4 با X1 هم جفتشون به PC می خورن هر چند این بازی با 1 موس گیم خوب 1 حال و هوای دیگه ای داره اما بازم محدودیت حتی از این لحاظ نداره
من ترجیح میدم با PS4 بازی کنم ولی به شخصه واقعا گرافیک PC بالتر از XB1 و PS4 بود چون خودم به شخصه امتحان کردم روی PS4 یه مقدار بازی مات میزنه ولی PC تمامی جزییات واقعا به شفافی دیده میشه.
شایدم دسته PS4 وصل کردم با PC بازی کردم .چون به دسته بیشتر عادت دارم تا موس و کیبورد
الان سرم شلوغ کاره
کارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکارکار

Hani.Z

کاربر سایت
Oct 27, 2010
134
من ایرون نیستم دوست عزیز
بفرما
Corsair Graphite Series 780T Full Tower PC Case - White CC-9011059-WW

البته من از امازون نخریدم از یکی از فروشگاههای gamestop خریدم

جالبه چون چند سال پیش من چند شعب گیم استاپ امریکا هم رفتم ولی هیچکدوم قطعات اصلی کامپیوتر نداشتن , بیشتر جانبی بود , حتما جدیدا واسه فروش اوردن , ممنونم از پاسختون , موفق باشید

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
بله تصاویر روی رزولوشن 1600x900 هست ! تار هست انگار با اسکرین کپچر ps4 گرفته شده .
تصاویر 4k حجمی بین 17 تا 25 مگابایت دارن همونطور که کاربر عزیز جناب Rouly داخل تاپیکی که بنده ایجاد کردم ،( با درایور جدید انویدیا کیفیت 4k را تجربه کنید ) ، در اخرین پُست تصویری از crysis 3 در این حالت گرفتن و گذاشتن ، حتما ملاحضه بفرمایید .
بنده استاد نیستم عزیز دلم ، ی کاربر ساده ام مثل بقیه فقط یکم Geek هستم در این موارد ! :p

برنامه msi afterburnner رو گوگل کنید و اخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید ، بعد از این لینک ؛ جلو برید تا اموزشش رو ملاحضه کنید ، کلا 4 تا کلیک سادست ،
موفق باشید ،

آخرین ویرایش:

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
جالبه چون چند سال پیش من چند شعب گیم استاپ امریکا هم رفتم ولی هیچکدوم قطعات اصلی کامپیوتر نداشتن , بیشتر جانبی بود , حتما جدیدا واسه فروش اوردن , ممنونم از پاسختون , موفق باشید

اینم قطعات اصلی نیست عزیزم البته نمیدونم منظور شما چیه بله قطعاتی مثل مین گرافیک و خیلی چیزهای دیگه نخیر تو gamestop نمیفروشن
ولی کیس موجوده البته نه هر نوعی کیسی بیشتر کیسهای گیمینگ دیدم من از 3 تا فروشگاه فقط یکیشون داشت

Datavision store صد در صد داره همین الان از یکی از دوستان پرسیدم.

- - -ویرایش - - -

^ ^ ^
تکسچرای این اسکرین شاتایی که شما گذاشتی چرا اینقد داغونه ؟
حتما تنظیماتم خرابه چک میکنم دوباره

- - -ویرایش - - -

تصاویر 4k حجمی بین 17 تا 25 مگابایت دارن همونطور که کاربر عزیز جناب Rouly داخل تاپیکی که بنده ایجاد کردم ،( با درایور جدید انویدیا کیفیت 4k را تجربه کنید ) ، در اخرین پُست تصویری از crysis 3 در این حالت گرفتن و گذاشتن ، حتما ملاحضه بفرمایید .

،
تاپیکشو لطف میکنی
ممنون بابت اموزش امتحان میکنم حتما

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر