با درایور جدید Nvidia، امکان تجربه کیفیت 4K بر روی هر نوع صفحه HD وجود دارد

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
10036511689888325550.png

enables gamers to enjoy 4K-quality graphics on any HD screen - Only Nvidia Owners

درایور جدید WHQL 344.48 هم اکنون آماده دانلود به طور اتوماتیک از طریق GeForce Experience و از وب سایت GeForce.com می باشد .
درایور جدید برای تجربه بازیهایی نظیر Civilization : Beyond Earth و Lord of the Fallen به همراه فعال کردن تکنولوژی NVIDIA (DSR) Dynamic Super Resolution

روی کارت های Fermi and Kepler GeForce GTX 500, 600 and 700
سری دسکتاپ اپتیمایز شده . علاوه بر این درایور جدید دارای 20 پروفایل برای SLI و 3D VISION برای بازیهای دیگر مانند قبل به همراه خواهد داشت !

Dynamic Super Resolution (DSR) For Fermi & Kepler GeForce GTX Desktop GPUs

در کنار شکستن رکوردمان و انتقاد ها و تحسین های GeForce GTX 980 and 970 graphics cards
ما یک نرم افزار با ویژگی ها ی منحصر به فرد را معرفی کردیم که گیمرها را قادر به لذت بردن از گرافیکی با کیفیت 4K بر روی هر اسکرین و مانیتور HD می کند .
این تکنولوژی که Dynamic Super Resulotion یا به اختصار DSR نامیده می شود ، تکنیکی پیاده سازی شده درون قسمت Game Setting Recommendation در Geforce Experience بوده که به گیمرها اجازه افزایش چشمگیر image quality را فقط با یک کلیک می دهد .

اما چطور کار می کند :
بازیهای هماهنگ سازی شده در این تکنولوژی در سطح بالاتری رندر می شوند ،جزییات بیشتر در رزولوشن و در نهایت تصاویر به طرز هوشمندانه ای به رزولوشن مانیتور شما منقبض و برگردانده شده و با استفاده از فیل تر شخصی سازی شده برای شما گرافیکی بیشتر از کیفیت 4k بر روی صفحه نمایش به ارمغان می آورد .

خب ! درایور جدید نصب شده و حال شما می توانید از این امکان منحصر به فرد و هیجان انگیز بر روی کارت های گرافیک سری 400 و 500 و 600 و 700 خود لذت ببرید .

اگر شما یکی از علاقمندان در این زمینه باشید ، ممکن است از قبل بدونید که یک downsampling عالی می تونه به تولید یک تصویر تصفیه شده و با کیفیت منجر بشه !
DSR بهبودی بر این تکنولوژی منحصر به فرد است که بدون نیاز به دانش خاص یا تجهیزات خاصی منجر به بهبود در نتیجه پایانی تنها از طریق کلیک بر روی Geforce Experience خواهد شد .

68719486665597112370.png

برای دنباله Customization ها برای تنظیمات سایر گیم ها می تونید بر روی آیکون ابزار در Geforce Experience ویندوز کلیک کنید ،و برای انتخاب سایر DSR رزولوشن ها و کیفیت های مختلف ، بر روی دکمه optimize .

40008803991907826232.jpg

علاوه بر این DSR Resolution هم در قسمت شخصی سازی Geforce Experience برای ویندوز و هم در بازی مورد نظر از طریق باز کردن کنترل پانل انویدیا و کلیک بر روی DSR SCALING Factors قابل دسترسی می باشد .
شما همچنین میتونید تنظیماتی رو برای میزان smoothness برای DSR FIL**ER در نظر بگیرید که در نهایت باعث شارپ یا سافت شدن کیفیت تصویر خواهد شد .

63472732605697353477.png

در بازیهایی که HUD و UI به طور اتوماتیک به رزولوشن جدید تغییر سایز نمی کنند و مچ نمی شن باعث ناخوانا شدن نوشته ها و آیکون ها خواهد شد ! برای رفع این مورد نگاهی به SCALING SETTING بازی بیندازید ، مثل آپشن UI Scale بازی World of Warcraft در قسمت Advance system menu اون . سایر بازیها ممکنه به فایل کانفیگ احتیاج داشته باشن که می تونید لیست این بازیها رو در صورت وجود کانفیک مورد نظر در سایت PCGamingWiki PCGW - an encyclopedia of PC game fixes پیدا کنید .

Last edited by a moderator:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Wow. همین دیروز داشتم میگفتم کاش انویدیا یه Downsampling یا SSAAـه راحت و خوشمزه رو درست کنه. اصلا نابود شدم وقتی خبر رو خوندم:D

komeyl

کاربر سایت
May 8, 2012
19
عجب چیزیه ایول .پرچم انویدیا بالاس
رفتم برا دانلود درایو جدید و تست

دم انویدیا گرم واقعا کارش درسته لذت بازی با تراشه های انویدیا بینظیره

ساپورت نرم افزاری این شرکت بی نهایت عالیه

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
این همون نسخه نسل بعد downsampling هست که یه جورایی رابط کاربری خیلی راحت تری داری , وگرنه فقط native res مهم هست , باید پیکسل ها افزایش پیدا کنه تا افزایش جزییات به طور قابل توجه مشاهده بشه , یعنی حتی ساب پیکسل هم افزایش پیدا کنه , چندان فایده نداره , فقط native.
حالا DSR که دیگه جای خود داره , به گرافیک قدرتمندی هم نیاز هست

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
خیلی قبل تر از اینکه این قابلیت رو انویدیا معرفی کنه , من استفاده میکردم ولی نه به این شکل
اینطوری:
توی کنترل پنل ه انویدیا یه Custom Resolution میسازین , مثلا من 2560x1440 زدم بعد توی بازی این رزولوشن هم اضافه میشد

یکی از خوبی هاش هم که من هرچی فکر کردم هیچ دلیل ه منطقی براش پیدا نکردم اینبود که کنتراست ه بازیها به طور چشمگیری میرفت بالا و بازی خیلی زیباتر میشد

اگه باور نمیکنید خودتون امتحان کنین من فیفا 15دمو رو با این رزولوشن بازی میکنم و خییلی بازی خوب تر بنظر میاد نسبت به 1080p

درضمن PC به تلویزیون وصله که رزولوشنش 1080p ه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Watch Dogs رو اجرا کردم به قدری سنگین شد مجبور شدم AA رو کلا خاموش کنم , در کل جالب هست
من که چیزی حس نکردم جز سنگین تر شدنه بازی !
بخاطر اینه که کارت شما داره بازی رو به جای 1920*1080، 2160*3860 رندر میکنه. که 4 برابر سنگین تره!
خیلی قبل تر از اینکه این قابلیت رو انویدیا معرفی کنه , من استفاده میکردم ولی نه به این شکل
اینطوری:
توی کنترل پنل ه انویدیا یه Custom Resolution میسازین , مثلا من 2560x1440 زدم بعد توی بازی این رزولوشن هم اضافه میشد

یکی از خوبی هاش هم که من هرچی فکر کردم هیچ دلیل ه منطقی براش پیدا نکردم اینبود که کنتراست ه بازیها به طور چشمگیری میرفت بالا و بازی خیلی زیباتر میشد

اگه باور نمیکنید خودتون امتحان کنین من فیفا 15دمو رو با این رزولوشن بازی میکنم و خییلی بازی خوب تر بنظر میاد نسبت به 1080p

درضمن PC به تلویزیون وصله که رزولوشنش 1080p ه
اینجا تکسچر ها در رزولوشن بالاتری رندر میشن و خیلی بهتر به نظر می رسه.
این روش هم یه جور AAـه، هم اینکه کیفیت خود بازی میره بالاتر.

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
بخاطر اینه که کارت شما داره بازی رو به جای 1920*1080، 2160*3860 رندر میکنه. که 4 برابر سنگین تره!

خب وقتی این درایور داره برای کارتایی عرضه میشه که زورشون به رندر کردن 2160*3860 نمیرسه، دیگه این همه به به و چه چه برای چیه؟
هنر اینه که یه کاری کنن که رو اون رزولوشن کارتا بازده بهتری داشته باشن...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خب وقتی این درایور داره برای کارتایی عرضه میشه که زورشون به رندر کردن 2160*3860 نمیرسه، دیگه این همه به به و چه چه برای چیه؟
هنر اینه که یه کاری کنن که رو اون رزولوشن کارتا بازده بهتری داشته باشن...
رزولوشن 4K خیلی سنگینه و نیاز به دوتا کارت خیلی قوی داره. دیگه بیشتر از این امکان نداره اپتیمایز اصلا، مگه اینکه DX یه کاری کنه.
+ اینکه نیازی به 4K نیست، 2K هم میتونن استفاده کنین که اگه کارتتون قوی باشه به راحتی اجرا میشه. من که خودم با روش قدیمی Crysis 3 رو 2K زدم خیلی خوب شد، فریم هم رو 30.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر