Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام من رو حالت veterenتو اون مراحل اول(اسم مرحله رو نمیدونم ) یه جایی هست که دشمن عین مورو ملخ میریزن سرم وپر از تلویزیون خالدالسد هست و پر از میز و کامپیوتر هست و اون اول یه شات گان هست گیر کردم و تند تند میمیرم اونجا باید چیکار کنم که نمیرم؟؟

فکر کنم باید رو veteren نری احتمالا برات سخته;)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام من رو حالت veterenتو اون مراحل اول(اسم مرحله رو نمیدونم ) یه جایی هست که دشمن عین مورو ملخ میریزن سرم وپر از تلویزیون خالدالسد هست و پر از میز و کامپیوتر هست و اون اول یه شات گان هست گیر کردم و تند تند میمیرم اونجا باید چیکار کنم که نمیرم؟؟

من تو قسمت Achievement Guide جوبتو دادم ولی برای اینکه نگی بچه های بازی سنتر بی معرفتن اینجا باز دوباره جوابتو میدم .
تو این قسمت یه باگ هست و هر چی هم ملتو بکشین بازم میان
شما به محض اینکه وارد اتاق شدین میپیچین سمت راست و به هر نحوی هست خودتونا به اتاق آخر میرسونین . از این به بعد کسی دیگه از اینجا توی اتاق نمیاد پس در نتیجه تعداد افراد توی اتاق ثابت میمونه و کشتنشوت هم راحته ( فقط حتما نارنجک - یه شات گان - یه M4 - و یدونه Flash Bang ( نارنجک های گیج کننده ) داشته باشین .

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
Call of Duty 4خیلی بازی قشنگیه؟
Call of Duty 3 برای چه کنسولی هست؟
1-بله خیلی خیلی بازی قشنگیه و از بهترین بازی ای بود که من رو x360 زدم.
2-این هم بازی زیباییه ولی به پای cod4 نمی رسه.برای ps3 x360 ps2 و wii منتشر شده.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
درسته که Call of Duty 3 به پای 4 ش نمیرسه و کلا 4ش از همه ی شماره هاش بهتر بود ولی خب دوست عزیز مطمئن باش از بازی کردن همه ی شماره هاش لذت میبری!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اون مرحله که با مک میلان هستم بعد از اینکه زاخائو رو میکشم میرم پایین جای اون ماشینا
که دشمنا با هلیکوپترو.............میان باید چجوری بکشمشون خیلی سخته..

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
اون مرحله که با مک میلان هستم بعد از اینکه زاخائو رو میکشم میرم پایین جای اون ماشینا
که دشمنا با هلیکوپترو.............میان باید چجوری بکشمشون خیلی سخته..
منظورت اونجاست که می رسی شهر بازی؟
اونجا واقعا سخته ولی 2 تا کیوسک هست که یکیشون امنه.بری توش بشینی دست کسی بت نمی رسه.حداقل برا من که اینطور بود.باید وایسی تا بالگرد بیاد.

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
کسی نیست جواب منو بده ؟!؟!؟!؟
100.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر