Cage : نمايش ''Sci-fi'' مايكروسافت براي Natal دروغي بيش نبود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
سلام.

Quantic Dream قبلا در مورد علاقمندي هاش به motion control ها گفته بود و حتي به دنبال آپديتي براي پشتيباني HR از Move هستند.David Cage (يكي از موسسان QD و co-CEO ) در مورد تكنولوژي motion control مايكروسافت (Natal) مشكوك بودن خود را اعلام كرد.

xboxcom-project-natal_1243923174865.png

''من Natal را ديدم و بسيار كنجكاوم كه ببينم چه كاري مي خواهند با آن انجام دهند''. و بعد گفت:
''من در مورد اين نمايش sci-fi آنها, زياد فكر هاي خوبي نميكنم.''

او به ويدئويي كه در E3 سال گذشته پخش شد اشاره كرد. يك منتاژ از استفاده ي عام و كلي Natal براي بازي كردن هر عنواني (مثل بازي هاي racing, فوتبال, و fighting ). يك فعل و انفعال متقابل با Xbox 360 و تنها استفاده از حركات دست و صدا.اما تظاهر و بلوفي بيش نبوده كه به نظر كيج شاكي تر از همه است.

169975-skateboard.jpg

كيج گفت چشم هايم 4 تا شد وقتي ديدم: ''وقتي كه يه بچه با يك اسكيت بورد اومد و يك اشعه ي ليزر ان اسكيت بورد را اسكن كرد و بعد ما ان اسكيت بورد رو در بازي ديديم'' .او توضيح داد كه توانايي گرفتن عكس و قرار دادن آن در بازي ممكن است, ولي نه به اندازه اي كه اين ويدئو از Natal دوست داره كه ما آن را باور كنيم. ''ما در صنعت هستيم ; و ميدانيم چه چيزي شدنيست و چه چيزي نشدني.''

او اضافه كرد: ''من فكر ميكنم كه يه كم دروغ هم در آن چاشني كار شده.چون اجازه ميده ملت در مورد ديدن آن چيزي فكر بكنند كه حتي به آن نزديك هم نشده اند.''

در سيزدهم June در E3 ما آخرين نقشه ها و برنامه ريزي هاي مايكروسافت را در مورد Project Natal ميبينيم.

آخرین ویرایش:
حتما این وسط شمایی که اطلاعات جامع در این باره داری و شدی وکیل مدافع استاد کیج در مقابل ما فن بوی های زامبی ادمخوار!
من خوب فرق اسکن و نشانه گذاری رو میدونم و دقیقا میدونم که اون چیزی که توی اون فیلم و خیلی از فیلمهای دیگه استفاده شده موشن کپچر نیست و تماما از طریق اسکن صورت وبدن این کار انجام میشه.حالا باز بیا بگو نه تو نمیدونی روش نقطه های نامرئی گذاشتن ولی تو ندیدی........(در ضمن این کار تو روز روشن انجام شده و نه توی یه استودیو با پرده تیره یا سبز!)

من ادعای اطلاعات نکردم . همون اول هم نوشتم نظر کسی که از نزدیک کار کرده صحیح تره نه نظر من و شما که از نزدیک هم ندیدیم. این که شما پست ها رو نمیخونی یا ناقص میخونی مشکل من نیست.
ولی در مورد ادعایی که شما میکنی این تکنولوژی که موشن کپچر نیست حتما یک اسمی داره و توضیحاتی داره و شما لطف میکنی لینک منبع معتبر رو با توضیحات اینجا میزاری که همه استفاده کنند و گرنه بدلیل انتشار اطلاعات غلط دسترسیت قطع میشه.

پیشاپیش بگم من به بحث های فنی اصلاً کاری ندارم.
داشتم فکر میکردم که این همه آدم چرا دیوید کیج باید اینو بگه(کسی که به احتمال 99% Natalـو از نزدیک ندیده و دوباره به احتمال 99% هرگز برا Natal بازی نخواهد ساخت)یادم اومد که یه مدت پیش پیتر مولینیو هم گفته بود Move در حد Natal نیست!
خب(حداقل برا من)مشخصه که کیج و مولینیو به عنوانه دو نفر از گنده ترینا تو صنعت بازی اینجوری(محترمانه)برا هم دیگه شاخ و شونه میکشن و با نهایت احترام هم دیگه رو میکنن تو چاه فاضلآب و در میارن!!
حالا چه ادعای کیج صحیح باشه یا نباشه به نظر من از همون موقع که مولینیو راجع به Move بیانیه صادر کرد(لیگ برتر فوتبال ایران؟!)دیوید کیج دنبال یه سوژه درست از Natal میگشت که به نظر میرسه پیداش کرده...​

اگر منظورتون همونیه که خانومه با یک پسر بچه صحبت میکنه و در مورد تکالیفش میپرسه بله اتفاقا همون موقع هم گفته شد که ویدئو ضبط شده بود.
کوروش جان شما داری به کل نتال رو میبری زیر سوال!
منظور دوستمون همون نمایش کاملا Real هستش که اون دختره توپ هارو میزنه!یا مثلا یه نمایش 100 درصد Real Time دیگه که با استفاده از قابلیت های نتال یارو اون فیل رو میکشه!ما که کور نیستیم!دیدیم اون تریلر هارو!
سما روش خوبی رو انتخاب کردی!الان اینجوری به کل منکر کار کرد نتال میشید اگه هم همون چیزی باشه که مایگرو گفته میاین میگین چه بهتر!نکنولوژی پیشرفت کرد!!:دی
یه سری جوری حرف میزنن که اتگار مایکرو می خواد همین امسال نتال رو معرفی کنه و هیچ نمایش Real Time ـیی نداشته!

خب(حداقل برا من)مشخصه که کیج و مولینیو به عنوانه دو نفر از گنده ترینا تو صنعت بازی اینجوری(محترمانه)برا هم دیگه شاخ و شونه میکشن و با نهایت احترام هم دیگه رو میکنن تو چاه فاضلآب و در میارن!!
یه سری جوری حرف میزنن که اتگار مایکرو می خواد همین امسال نتال رو معرفی کنه و هیچ نمایش Real Time ـیی نداشته!

پس چون قرار نیست فعلا بازی بسازه هیچ اظهار نظری هم نباید بکنه؟ چند دفعه تو صفحه های قبل بحث کردیم در مورد اینکه این بابا داره به عنوان یک ادم مطلع در صنعت نظر میده نه به عنوان فن بوی ولی با حرفهای شما برگشتیم سر جای اول. الان میتونیم یه لوپ بزنیم به پستهای قبلی و دیگه الکی تایپ نکنیم.
مولینیو و کیج فقط بازی ساز هستند و هیچ منافعی در تخریب یک وسیله براشون وجود نداره و قرار هم نیست تا اخر عمر فقط برای سونی یا مایکرو بازی بسازند و طرف اون یکی پلتفورم نرند. کوجیما یا ساکاگوچی که فراموش نشده؟
کوروش جان شما داری به کل نتال رو میبری زیر سوال!
منظور دوستمون همون نمایش کاملا Real هستش که اون دختره توپ هارو میزنه!یا مثلا یه نمایش 100 درصد Real Time دیگه که با استفاده از قابلیت های نتال یارو اون فیل رو میکشه!ما که کور نیستیم!دیدیم اون تریلر هارو!
سما روش خوبی رو انتخاب کردی!الان اینجوری به کل منکر کار کرد نتال میشید اگه هم همون چیزی باشه که مایگرو گفته میاین میگین چه بهتر!نکنولوژی پیشرفت کرد!!

دوست عزیز من کجا گفتم natal بد یا مزخرف یا اشغال ـه. چون میگی من natal رو میبرم زیر سوال بالاخره باید نشون بدی کجا همچین حرفی یا مشابهش رو زدم. 2 میلیون بار تو این تاپیک گفته شد یه بابایی که تو کار بوده داره میگه این تریلرها بیشتر شبیه فیلمهای علمی تخیلیه و نمیشه با تکنولوژی امروز همچین کاری رو با یه وسیله ارزون خانگی انجام داد. بعد شما داری میگی من کلش رو زیر سوال بردم. اخه اصلا این حرف شما ربطی به قضیه داره؟ من گفتم نتال وجود نداره ؟ یا کار نمیکنه؟ یا غیر ممکنه ؟ مگه شما eyetoy رو ندیدی؟
اتفاقا شما روش خوبی انتخاب کردی. نسبت دادن چیزی که من نگفتم و اینکه بالاخره همه نمیرن پستهای قبلی رو بخونن وهمینجا با دیدن پست شما فکر میکنن به مقدساتشون توهین شده. حداقل شما نمیگی دیوید کیج روش خوبی رو انتخاب کرده و مستقیما در مورد من میگی که چند روزه دارم نظر کیج رو به امثال شما تفهیم میکنم.
جدا پستهای عزیزان اعصاب سالم برای ادم نمیزاره باقی بمونه.
الان اینجوری به کل منکر کار کرد نتال میشید

واقعا من اگه جای شما بودم برای این جمله دروغ حسابی شرمنده میشدم.فقط دوست دارین یه چیزی گفته باشین.

آخرین ویرایش:
مشکل اینجاست که یا باید سفید باشیم یا سیاه ! این وسط کسی حق خاکستری بودن رو نداره !
بنده انقدر Natal برام جالب بوده که اولین مقاله رو همون فردای نمایش براش نوشتم. ولی اگه بیام فلان قسمت ویدئو رو زیر سوال ببرم , یه دفعه تبدیل میشم به آدمی که فقط میخواد ایراد بگیره. یعنی یه جورایی محکوم هستیم فقط و فقط از یه چیز تعریف کنیم تا به کسی برنخوره. (نه فقط در مورد Natal , در مورد همه چیز)

تقریبآ میشه گفت همین طوره ! سونی پارسال توی E3 با وجود اینکه میدونست Move هنوز نقص های زیادی داره به صورت زنده اون رو نشون داد و چیزهای زیادی رو دیدیم. ولی مایکروسافت توی نمایش های زنده فقط به یدونه Ricochet (که واقعآ فرقی با EyeToy مُدرن نداشت) و یه نقاشی و ... اکتفا کرد. به جاش یه ویدئوی زیبا و دلنشین از Natal و یه ویدئوی جالب از Milo رو نمایش داد که با موسیقی و ادیت و ... خیلی هم تماشایی شده بودن.
بعد از E3 هم سونی یکی دو بار باز هم Move رو بیشتر معرفی کرد و همین یکی دو ماه پیش چند تا بازی رو به صورت زنده نمایش داد ولی از Natal حدود 10 ماه هست چیزی ندیدیم. حتی شایعه شده بود توی X10 چیزای زیادی ازش ببینیم ولی خبری نبود.
البته این موضوع به هیچ وجه بد نیست ولی حداقل برای خود من که نمایش امسال Natal تقریبآ اولین نمایش واقعی اون هست و دوست دارم بازیهای واقعآ نتالی رو ببینم.

اگر منظورتون همونیه که خانومه با یک پسر بچه صحبت میکنه و در مورد تکالیفش میپرسه بله اتفاقا همون موقع هم گفته شد که ویدئو ضبط شده بود.
منظورم اونی که توپ هارو میزد.
بعد این رو هم فراموش کردم بگم، این درست که کیج توی مسائل موشن کپچر استاد هست و هیچ کس هم نمیتونه اون انکار کنه، ولی درست یک نفر در وضعیت کیج با 30 دقیقه نمایش بیاد چنین نظری بده؟
من فکر میکنم حتی من اگر از نزدیک نتال رو آزمایش کرده باشم و بعد نظر بدم، نظرم معتبر تر از آقای کیجی هست که استاد هستند ولی هنوز نتال رو آزمایش نکردن.

منظورم اونی که توپ هارو میزد.

دوست عزیز اونی که شما میگی چیز خاصی نداشت و شاید کمی بهتر از eyetoy بود. بحث کیج سر تیزرهای عجیب و غریبیه که نشون داده شده مثلا همون مبارزه که اریا عکسش رو گذاشت یا Milo یا اسکن اسکیت بدون هیچ مشکلی. مثلا اینکه تو یه بازی مبارزه در مقابل natal هر حرکتی دلمون میخواد انجام بدیم و انتظار داشته باشیم بهمون صورت اسکن و کپچر بشه فعلا در حد فیلمهای علمی تخیلیه. کسی نمیگه نمیشه بازی فایتینگ بازی کرد ولی نمیشه دقیقا حرکتمون انتقال پیدا کنه علاوه بر تاخیر زیادی که داره و شاید کلا برای این وسیله دردسر ساز بشه این که شما با زاویه 80 درجه یا 100 درجه نسبت به بدن مشت میزنی رو حداکثر انتظار میره بصورت مشت زدن با زاویه ای نزدیک به این اجرا کنه ولی دقیقا همون حرکت بعیده.
حتی اگر تکنولوژی به این دقت داشته باشیم که بتونه بدون مارکر کل حرکات رو دقیقا کپچر کنه و دقیقا همزمان پردازش کنه و خروجی بده وجود این تکنولوژی فعلا بروی یک وسیله 100 , 200 , 500 یا 1000 دلاری بعیده.
ساده ترین مثالی که برای این میشه زد مربوط به تکنولوژی نظامی ـه. همه تاحالا تو فیلمها تفنگهای لیزری رو دیدیم. همین الان لیرزهایی داریم که فوق العاده قوی هستند حتی قویتر از لیرزی که تو فیلمها میبینیم ولی ایا میشه اینها رو اونقدر کوچیک کرد که همون قدرت رو بر روی یک تفنگ معمولی بده و بعبارتی اسلحه لیزریی قابل حمل برای نفر ساخته بشه. جواب : فعلا خیر. لیزر پر قدرت رو هنوز رو تانک هم نمیتونن بزارن چه برسه به سلاح شخصی .( به استثناء لیزر نشانگر که نوع ضعیفی از لیزره که میتونه محل هدف رو برای اسلحه ای که از جای دیگه مثلا هواپیما و هلیکوپتر شلیک میشه اشکار کنه که البته اینو برای این نوشتم که مشخص بشه منظور لیزری پرقدرته که توانایی اسیب داشته باشه).
الان هم حد نهایت تکنولوژی موشن کپچر همین چیزیه که کیج استفاده کرده و یه کارهایی تحت عنوان markerless داره انجام میشه که تازه اگه بحد تجاری برسه کوچک کردنش در حد یه اسباب بازی تکنولوژی میخواد و زمان میبره. فراموش نکنید پایه اصلی ساخت natal در مجموع دو دوربین و یک سری نرم افزاره و حتی پردازشش بر عهده کنسول ـه. دلیل استفاده از 2 دوربین نسبت به یک دوربین eyetoy توانایی تشخیص عمق تصویره نه معجزه کردن در حد شناسایی حرکات دقیق مفصلها و پردازش همزمان اون.
کلا طرفداران این وسیله اگه انتظارات معقولی داشته باشن وقتی بدستشون برسه مسلما خوشحال و راضی تر هستند از کسانی که هرچیزی در تیزرها رو دیدن باور کردن.
دیگه نمیدونم چطوری بیشتر از این توضیح بدم.
من فکر میکنم حتی من اگر از نزدیک نتال رو آزمایش کرده باشم و بعد نظر بدم، نظرم معتبر تر از آقای کیجی هست که استاد هستند ولی هنوز نتال رو آزمایش نکردن.

این حرف شما دقیقا مثل این ـه که منی که هیچ تجربه فوتبال ندارم اگر برم مسابقات جام جهانی رو از نزدیک تماشا کنم نظرم در مورد مسابقات معتبرتر از نظر یکی مثل کاپلو یا لیپی یا مربی بزرگیه که بدلایلی نتونسته از نزدیک مسابقات رو تماشا کنه. اگر اینطوره حرف شما هم قبول در صورتی که میدونیم حتی در حد انالیزور لیگ برتر خودمون هم نمیتونم نظر بدم ( یعنی در حد کارشناس معمولی ) چه برسه در حد لیپی یا کاپلو یا مربیان بزرگ دیگه ( اینجا کیج یعنی کسی که کیفیت کاراش رو دیدیم ).

آخرین ویرایش:
من ادعای اطلاعات نکردم . همون اول هم نوشتم نظر کسی که از نزدیک کار کرده صحیح تره نه نظر من و شما که از نزدیک هم ندیدیم. این که شما پست ها رو نمیخونی یا ناقص میخونی مشکل من نیست.
ولی در مورد ادعایی که شما میکنی این تکنولوژی که موشن کپچر نیست حتما یک اسمی داره و توضیحاتی داره و شما لطف میکنی لینک منبع معتبر رو با توضیحات اینجا میزاری که همه استفاده کنند و گرنه بدلیل انتشار اطلاعات غلط دسترسیت قطع میشه.
ببینم الان اگه دست شما بود مایکرو رو به جرم دروغ گویی درمورد نتال از تجارت جهانی اخراج میکردی؟:biggrin1:!
من مرض ندارم بیخود حرف بپرونم و هرچی گشتم نتونستم لینک دانلودی برای پشت صحنه این فیلم پیدا کنم ولی شما بهتره حتما پشت صحنه وبخش جلوه های ویژش رو ببینی!فقط اینقدر بگم که این تکنولوژی بخشیش مربوط میشه به استودیوweta digital که متعلق به پیتر جکسون هست. وبرای این کار ظاهرا از سیستمی به نامHP BladeSystem استفاده شده.(البته این یکی از قدرتمندترین سیستمهای جهان هم هست که از اون برای رندر همزمان انیمیشنهای فیلم اواتار هم استفاده شده!)
جدای از این شما با کدوم مدرکی اینطور محکم میگی که یه چنین چیزی وجود نداره؟

من که رو حساب ان حرف امین اینجا دیگه بحث نمیکنم و ترجیح میدم تا E3 و کنفرانس مخصوص Natal هیچ حرفی نزنم اما هیچ وقت یادتون نره که دیوید کیج قبل از اینکه برای Sony بازی بسازه یا به قول شما فن سونی باشه استاد Motion Capture هست و هزاران بار بیشتر از من و شما در این زمینه اطلاعات داره و مسلما حرفی نمیزنه که دو روز دیگه ضایع بشه!

بعد دوستان مثل اینکه کلا نمیگیرن صحبت کوروش چی هست، کسی نمیگه Natal بده، اخه یا جیزه! اصلا نتال به فول ان دوستمون معجره هست (:دی) اما ان تریلری که مایکرو تو E3 نشون داده دروغ محض بود که هیچ وقت بهش نخواهد رسید!

دوستانی هم که خیال میکنن اینطور نیست و مایکرو به زودی این کارو عملی میکنه مطمئن باشن چیزی از پروسه پردازش تصویر یا اصلا انیماتینگ سر در نمیارن!!

به عنوان مثال توی یک بازی Fighting ای که مایکرو نشون داد و ان بازی عینن همه حرکات رو اسکن میکرد این پروسه ها باید انجام بشه:

این وسیله بیاد به طور کامل بدن فرد رو اسکن کنه (بگزریم که فعلا افراد معمولی رو هم نمیتونه تشخیص بده...)

حرکاتشون رو دقیق و با زاویه هاش توی طول و عرض تشخیص بده. دقت کنید برای این نوع تشخیص باید حداقل 1600 درجه پوشش زاویه داشته باشه که خوب ساپورت زاویه نتال خیلی خیلی کمتر از این مقدار هست!

بعد از تشخیص کامل حرکت (با تمام زوایاش و مثلا به قول کوروش زاویه 80 یا حتی 89 درجه دست رو 90 درجه در نظر نگیره!) موترو بازی بیاد انیمیشن مناسب ان رو بسازه، فیزیک مناسبش رو در نظر بگیره و در نهایت انو روی صفحه تلوزیون نشون بده!

دقت کنید که همه این کارها هم باید بدون تاخیر و 100% همزمان انجام بشه!

صرف نظر از گرافیک استثنایی و قدرت تشخیص فوق بالا، این چیزی بود که مایکرو توی ان تیزر مدعی شد نتال انجام میده و آقای کیج هم به عنوان کسی که خودش تو کار موشن کپچر هست و از من و شما خیلی خیلی بیشتر حالیشه گفت نمایش علمی تخیلی بیش نبود!

ببینم الان اگه دست شما بود مایکرو رو به جرم دروغ گویی درمورد نتال از تجارت جهانی اخراج میکردی؟

اگه قبل از ورود قوانین رو قبول کرده بود و بعد نقض میکرد بله

قانون شماره 25) به علت افزایش ارقام پست ها در سایت، در صورت مشاهده ی پست های بی ربط با موضوع تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که در تایپک های دیگر وجود دارد (مانند: مقايسه کنسول ها با يکديگر در تاپيکی که مخصوص اخبار می باشد)، همچنین مشاهده نظرات متعصبانه در مورد کنسول ها که فاقد هرگونه بار اطلاعاتی و فقط به جهت طرفداری از کنسول مورد نظر باشد با کاربر مربوطه برخورد و دسترسی وی از انجمن ها قطع خواهد شد.
شما وقتی ادعایی میکنی باید بتونی منبع بیار براش. بالاخره این تکنولوژی یه اسمی توضیحی چیزی داره . منم که دقیقا نوشتم تا حالا چقدر پیشرفت کرده و حدش کجاست.
دیگه از Avatar جدید تر که نداریم در زمینه موشن کپچر؟ مسلما از کینگ کونگ تا Avatar پیشرفتهای زیادی شده . این لینک ویدئو که میزارم مربوط به موشن کپچر اواتاره http://208.117.236.71/watch?v=1wK1Ixr-UmM
شما خودت ببین لباسها عجیب و غریبی که پوشیدن , سیمهایی که ازشون اویزونه , محیط مجهز استدیو , رنگ زمینه فیلمبرداری و از همه جالبتر مارکر های سبز رنگ روی صورت. دیگه نمیدونم چطوری باید دلیل و مدرک اورد برای توضیح یک چیزی.
دقیقا شده تاپیک تحول. از اسلحه, از لیزر, از فوتبال, از فیلمهای روز سینما, از تکنولوژی روز, از شرایط اقتصادی حاکم بر انواع تکنولوژی ها, از حرفهای یک کارشناس, از ... دلیل میاریم که چیزی رو که اصلا پیچیده نیست و کاملا واضح و مشخصه رو ثابت کنیم.

پ.ن: واقعا امکان داره روزی رو ببینیم که وقتی برای کسی نه یک دلیل بلکه چند دلیل قانع کننده میاریم طرف قبول کنه و بگه بله حق با شماست( حالا من هیچی بگه حق با کسی ـه که تو این زمینه کار کرده و صاحب نظره )؟ واقعا میاد اون روز؟؟؟

شما خودت ببین لباسها عجیب و غریبی که پوشیدن , سیمهایی که ازشون اویزونه , محیط مجهز استدیو , رنگ زمینه فیلمبرداری و از همه جالبتر مارکر های سبز رنگ روی صورت. دیگه نمیدونم چطوری باید دلیل و مدرک اورد برای توضیح یک چیزی.
دقیقا شده تاپیک تحول. از اسلحه, از لیزر, از فوتبال, از فیلمهای روز سینما, از تکنولوژی روز, از شرایط اقتصادی حاکم بر انواع تکنولوژی ها, از حرفهای یک کارشناس, از ... دلیل میاریم که چیزی رو که اصلا پیچیده نیست و کاملا واضح و مشخصه رو ثابت کنیم.

پ.ن: واقعا امکان داره روزی رو ببینیم که وقتی برای کسی نه یک دلیل بلکه چند دلیل قانع کننده میاریم طرف قبول کنه و بگه بله حق با شماست( حالا من هیچی بگه حق با کسی ـه که تو این زمینه کار کرده و صاحب نظره )؟ واقعا میاد اون روز؟؟؟
توی فیلم کیگ کونگ هم از همین روش نشانه گذاری برای کپچر کردن حرکات کینگ کونگ استفاده شده! ولی بخش جالبش همونطور که گفتم مربوط میشه به صحنه هایی که اون زنه به همراه کونگ سقوط میکنن توی یه دره با اون دایناسورها.توی این صحنه هیچ بازیگر یا بدلی توی استودیو و پشت پرده سبز نبوده و اونها برای اینکه اون زن رو در اون شرایط قرار بدن یک اسکن از بازیگر گرفتن و مابقیش دیگه پای کامپیوتر بوده!

من یه سوال از دوستان دارم ! چه جوری از بین این همه سازنده و کارگردان و حتی شرکت هایی مثل EA و Ubi soft و غیره که خودشون تمامی تکنولوژی های موشن کپچر رو دارند هیچ کدوم حرفی از تخیلی بودن نتال نزدند ولی کیج که حتی نمیتونه نتال رو تست کنه و حتی نمیخواد یک بازی برای x360 بزنه میاد و این اظهار نظر رو میکنه به نظر شما دلیلی به جز فن بوی بودن داره ! نگید که کیج شاید برای 360 بازی بسازه چون تو همین سایت یه خبر بود در مورد این که کیج گفته بود ما از همکاری با سونی راضی هستیم و ....

اصلا کیج افریننده موشن کپچر ولی چه لزومی داره که اومده این حرف رو زده ؟ دلیلی به جز خراب کردن این محصول به نظر شما وجود داره ؟ یا لابد دلش برای مردم سوخته و گفته بزار از جهل و نادانی خارجشون کنم ؟

شما ممکنه از فن بودت حرفی بزنی ولی آدمی مثل کیج نه!!!!

الان با امضات نشون دادی که .....

اما ان تریلری که مایکرو تو E3 نشون داده دروغ محض بود که هیچ وقت بهش نخواهد رسید!
خب دوستان پیشگو هم شدن!اول تاپیک از کلماتی مثل اما , شاید و اگر استفاده میشد الان دیگه این دوستمون خیال خودش رو راحت کرد!مثل این که شما سال دیگه این موقع رو میبینید!
اگر اینجا همچین قانونی داره که میگه :
قانون شماره 25) به علت افزایش ارقام پست ها در سایت، در صورت مشاهده ی پست های بی ربط با موضوع تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که در تایپک های دیگر وجود دارد (مانند: مقايسه کنسول ها با يکديگر در تاپيکی که مخصوص اخبار می باشد)، همچنین مشاهده نظرات متعصبانه در مورد کنسول ها که فاقد هرگونه بار اطلاعاتی و فقط به جهت طرفداری از کنسول مورد نظر باشد با کاربر مربوطه برخورد و دسترسی وی از انجمن ها قطع خواهد شد.
اعلام قطعی دروغ گو بودن مایکرو بدون کوچکترین دلیلی باید به قطع دسترسی منجر بشه!
واقعا من اگه جای شما بودم برای این جمله دروغ حسابی شرمنده میشدم.فقط دوست دارین یه چیزی گفته باشین.
کوروش جان شما تو هر صفحه ی این تاپیک 3 تا پست دادین و تو هر پست 3 بار گفتین که موشن کپچر کار پیچیده ای هستش و برای ما ماجرای طاغت فرسا بودن ذاین کار رو تعریف کردین!هدفتون از صحبت در مورد مشکلات موشن کپچر و هزینه هاش اینه که ثابت کنید نتال 70 دلاری اصلا نمیتونه کاری شبیه موشن کپچر انجام بده!این به نظرتون زیر سوال بردن کل نتال نیست؟!
من نمیفهمم چطوری فن اوری موشن کپچر که با دوربنی های 2 بعدی هستش رو با نتال که مبنای کارش بر اساس موقعیت یاب 3 بعدیش طراحی شده مقایسه می کنید!!
من اعتقاد دارم اینجور بحث های به قول دوستمون خاکستری نتیجه نداره!اینجوری امکان هر گونه نتیجه گیری اشتباه از پست ها وجود داره!هر کس پیش بینی هاش رو به طور دقیق بنویسه!مثلا به جای اینکه 20 تا پست بدیم ذکر مصیبت موشن کپچر رو بکنیم روراست بگیم اون اسکن دقیقی که از حرکات اون فرد هنگام نقاشی کردن فیل به وجود اومده بود دروغ بوده!چرا؟چون موشن کپچر خیلی سخته!

باز یه عده رفتن سر خونه اولشون .:-". حالا کورش جان هم شدن فن .

اما جالبیش این جا هستش که همین کورش جان فن به قول بعضی ها یا کیج بر مبنای اصول اولیه کار کرد همین وصایل صحبت میکنن اما ... دوستان فقط 1 حرف رو تکرار میکنن بدون این که دلیل بیارن که صحبت های کوروش یا آریا یا کیج اشتباه هستش .

بعدشم دوستان صحبت قبلی رو هم بخوننن بد نیست که دوباره گل لگد کردن نباشه صحبت ها ی دوستان .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or