Multi Platform Borderlands 3

سازنده
Gearbox Software
تاریخ انتشار
13 September 2019
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
channels4_banner.jpg

DeveloperGearbox Software
Publisher2K Games
EngineUnreal Engine
Release Date13 September 2019
Platform(s)PC_PlayStation 4_Xbox One

بررسی بازی Borderlands 3

سومین نسخه از عنوان BORDERLANDS قرار ما رو به سرزمین های فراتر از پاندورای همیشه در حال جنگ ببره . این بار قرار ـه در قالب چهار Vault Hunter جدید به نام های (FL4K (Beastmaster) , Zane (Operative) , Amara (Siren) , Moze (Gunner به بازی بپردازیم . طبق معمول هر کدام از این شخصیت ها شامل قابلیت های منحصر به فردی میشن که تجربه پلیر ها رو از همدیگه متفاوت میکنه . شخصیت های اصلی منفی بازی دوقلو های Calypso هستن . خواهر و برادر دیوانه که خودشون رو به عنوان دو استریمر با کلی فالوور معرفی کردند!

طبق معمول سیستم اسلحه های بی شمار بازی برگشتن و قرار ـه تعداد بی شماری از اسلحه های رنگارنگ از برند های متلف با کاربرد های متفاوت در بازی به نمایش گذاشته بشه. به عنوان مثال گفته میشه این بار نوع و کاربرد اسلحه ها بیشتر از هر زمان دیگه ای خواهد بود به عبارتی بر خلاف نسخه های قبلی که هر اسلحه یک کار رو به خصوص رو انجام میداد اینجا بعضی از اسلحه ها (بسته به برند سازندش) دو نو شلیک مختلف و بعضا دو نوع قابلیت Elemental (یخ آتش برق ...) خواهند داشت.

در این نسخه قرار با استفاده از سفینه فضایی به سیارات مختلف سفر کنیم پس باید منتظر یک ماجراجویی متنوع از نظر تنوع محیطی باشیم . طبق سنت همیشگی سری شخصیت های قدیمی شامل شخصیت های قابل بازی نسخه ی قبلی در این نسخه حضور دارند و قرار نقش پر رنگی در بازی داشته باشن .

Calypso Twins

twins.png
Vault Hunter

choose-char.png

[تصاویر]

2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vaulthunters_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vehicles_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_boss_combat_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_calypsotwins_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_children_of_the_vault_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_claptrap_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_moze_3840x2160_1.jpg

https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_016.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_017.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_011.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_012.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_013.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_014.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_015.jpg

[تریلر و گیمپلی]

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان چند تا سوال
1. ظرفیت کوله پشتی رو کی و چطوری میتونیم ارتقاع بدیم
2. اسلات سوم و چهارم اسلحه هم همینطور؟
3. ماشین چطور اپگرید میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: che-jaleb

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان چند تا سوال

1-همونجا تو کشتی جلو ماکوس؛ راهرو سمت راستی میتونی بخری ظرفیت تیر تفنگ ها + صندوق بانک و کوله پشتی
2-تو داستانی ازاد میشن
3-ماشین اونایی که قطعاتش رو نداری روی مپ رنگ ابی هست ایکونش اونایی که داری قرمز باید با کلید ایکس(مربع)راننده رو بندازی بیرون از ماشین بعدش ببری ماشین رو تو گاراژ تا الی اسکنشون کنه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دوستان واسه شما هم روی حالت resolution بازی اینقدر افت فریم داره؟ عملا غیر قابل بازیه مشخصه از 30 هم کمتره اکثر جاها نزدیک 20 میاد فکر کنم
منم میخواستم بیام همچین چیزایی بگم تازه گرفتم بازی رو هنوز خودم تست نکردم ولی بنظر فریمش خیلی پایینه رو کنسول!

• Like

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان چند تا سوال

[/QUOTE
برای ارتقای کوله و ظرفیت تیر اسلحه ها باید بری sanctuary اونجا یه میز هست کنار اون مرده که اسمش یادم نیس. می تونی آپگرید کنی
اسلات اسلحه ها خودش به مرور برا ت باز میشه
کاستومایز ماشین ها هم همونجاس که ماشین رو انتخاب می کنی

• Like

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
کسی نیست raid بریم ؟
باید لول مکس باشی و استوری رو تموم کنی
raid بازی 4 نفره هست .چند بار سرچ کردم فول نشدیم و معمولا یک یا دو نفر جوین میشه

• Like

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
کسی نیست raid بریم ؟
باید لول مکس باشی و استوری رو تموم کنی
raid بازی 4 نفره هست .چند بار سرچ کردم فول نشدیم و معمولا یک یا دو نفر جوین میشه
رو پلی ۴ هسی ؟ منو ادد کن شبا ۸ ب بعد بودم میزنیم

PSN ID : Saeed_Khani

• Like

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
لول 16 هستم....
لول دیزاین بازی همین هست، وارد یک منطقه بشو، 10000 دشمن تکراری رو بکش، یک سری سلاح جدید بگیر، چاپتر بعدی، وارد یک منطقه بشو 10000 دشمن یک شکل بکش+ یک باس فایت در اخر چند سلاح دیگه بگیر:| واقعا من انتظار بیشتری از این بازی داشتم یا کلا به فاز من نمیخوره؟ طراحی های محیط هم که چنگی به دل نمیزنه، باس فایت های بازی هم که نه زیاد هستند، نه چالش بر انگیز هستن، نه استراتژی خوبی برای مبارزه میطلبن همین طوری شوت کن تا وقتی که جونشون تموم میشه! واقعا برای من بشدت خسته کننده هست یعنی در حدی که تا اینجا که بازی کردم دیگه هیچ دلیلی نمیبینم ادامش بدم!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
لول 16 هستم....
لول دیزاین بازی همین هست، وارد یک منطقه بشو، 10000 دشمن تکراری رو بکش، یک سری سلاح جدید بگیر، چاپتر بعدی، وارد یک منطقه بشو 10000 دشمن یک شکل بکش+ یک باس فایت در اخر چند سلاح دیگه بگیر:| واقعا من انتظار بیشتری از این بازی داشتم یا کلا به فاز من نمیخوره؟ طراحی های محیط هم که چنگی به دل نمیزنه، باس فایت های بازی هم که نه زیاد هستند، نه چالش بر انگیز هستن، نه استراتژی خوبی برای مبارزه میطلبن همین طوری شوت کن تا وقتی که جونشون تموم میشه! واقعا برای من بشدت خسته کننده هست یعنی در حدی که تا اینجا که بازی کردم دیگه هیچ دلیلی نمیبینم ادامش بدم!
اساس بازی بر همین مبنا درست شده یعنی کشتن دشمنها و آپگرید لول کاراکتر و لوت کردن اسلحه ها
اینکه شما دنبال چیزی غیر اینا هستی تو بازی عجیبه!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
لول 16 هستم....
دقیقا بازی اینطوره، و فقط باید با دوستات و کو آپ بازی کنی که شدیدا لذت بخشه، تنهایی اصلا حال نمیده

• Like
Reactions: saeedscorpion

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
لول 16 هستم....
این نظر رو راجع به ۹۰ درصد بازی ها میشه داد، با بازی حال نکردی چرا میکوبونیش دیگه ...؟! اگه دیسکه بفروشش اگرم دیجیتالیه پاکش کن حال نکردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر