Multi Platform Borderlands 3

سازنده
Gearbox Software
تاریخ انتشار
13 September 2019
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
channels4_banner.jpg

DeveloperGearbox Software
Publisher2K Games
EngineUnreal Engine
Release Date13 September 2019
Platform(s)PC_PlayStation 4_Xbox One

بررسی بازی Borderlands 3

سومین نسخه از عنوان BORDERLANDS قرار ما رو به سرزمین های فراتر از پاندورای همیشه در حال جنگ ببره . این بار قرار ـه در قالب چهار Vault Hunter جدید به نام های (FL4K (Beastmaster) , Zane (Operative) , Amara (Siren) , Moze (Gunner به بازی بپردازیم . طبق معمول هر کدام از این شخصیت ها شامل قابلیت های منحصر به فردی میشن که تجربه پلیر ها رو از همدیگه متفاوت میکنه . شخصیت های اصلی منفی بازی دوقلو های Calypso هستن . خواهر و برادر دیوانه که خودشون رو به عنوان دو استریمر با کلی فالوور معرفی کردند!

طبق معمول سیستم اسلحه های بی شمار بازی برگشتن و قرار ـه تعداد بی شماری از اسلحه های رنگارنگ از برند های متلف با کاربرد های متفاوت در بازی به نمایش گذاشته بشه. به عنوان مثال گفته میشه این بار نوع و کاربرد اسلحه ها بیشتر از هر زمان دیگه ای خواهد بود به عبارتی بر خلاف نسخه های قبلی که هر اسلحه یک کار رو به خصوص رو انجام میداد اینجا بعضی از اسلحه ها (بسته به برند سازندش) دو نو شلیک مختلف و بعضا دو نوع قابلیت Elemental (یخ آتش برق ...) خواهند داشت.

در این نسخه قرار با استفاده از سفینه فضایی به سیارات مختلف سفر کنیم پس باید منتظر یک ماجراجویی متنوع از نظر تنوع محیطی باشیم . طبق سنت همیشگی سری شخصیت های قدیمی شامل شخصیت های قابل بازی نسخه ی قبلی در این نسخه حضور دارند و قرار نقش پر رنگی در بازی داشته باشن .

Calypso Twins

twins.png
Vault Hunter

choose-char.png

[تصاویر]

2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vaulthunters_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vehicles_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_boss_combat_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_calypsotwins_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_children_of_the_vault_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_claptrap_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_moze_3840x2160_1.jpg

https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_016.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_017.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_011.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_012.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_013.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_014.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_015.jpg

[تریلر و گیمپلی]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
آره اون که قطعاً خیر خواهی نمی کنه :D والا خودمم سر درنیوردم هرچی راجع به این قضیه گشتم و پرسیدم! اکانتمم دست کسی نیست ولی اگه کسی پسوردش بدست آورده و بازی خریده ممنوم ازش :D
تو سایت سونی میتونی ببینی اکانتت رو چه دستگاه هایی فعال هست...
فقط کدوم سایت و ... یادم نیست:)) اما داره چنین بخشی(همونجایی که میتونی حتی کلا بزنی رو تمام دستگاه هایی که فعال هست دی اکتیو بشه:-" )

• Like
Reactions: Destro and shayan7

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
اون ایتم چهارم که کنار شیلد و نارنجک و کلاس مد هست کی ازاد میشه؟امروز من 2 تا صندوق با کلید باز کردم لول 30 لجندری اون ایتم رو داد بهم نمیتونم بزارمش قفله داستانی باید برم تا کجا برم ازاد بشه؟برا خودم میچرخم داستانی نمیرم:D

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اون ایتم چهارم که کنار شیلد و نارنجک و کلاس مد هست کی ازاد میشه؟امروز من 2 تا صندوق با کلید باز کردم لول 30 لجندری اون ایتم رو داد بهم نمیتونم بزارمش قفله داستانی باید برم تا کجا برم ازاد بشه؟برا خودم میچرخم داستانی نمیرم:D

اسمش artifact هستش و آخرای بخش داستانی باز میشه...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
بازی خیلی جالب بوده برام تا اینجا:D من تاحالا نسخه های قبلیشو بازی نکرده بودم و دل و زدم به دریا گرفتم بازی و
هنوز لولم ۱۰ نشده ولی بازی خیلی گستردس اسلحه ها و باس های بازی و همه چیز ها تنوع خوبی داره
بازی گیم پلی دیوونه ای داره:D سازنده میدونسته دقیق داره چیکار می کنه چیزی که یه سری شوتر های دیگه نتونستن درست اجراش کنن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من عاشق قسمت دوم بودم و اینو امروز خریدم و شب میزارم دان بشه. محتوای بازی در حد قسمت دوم هست.
کلا اگه با شماره دوم مقایسه کنیم بد تره یا بهتر.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: guppy

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
من عاشق قسمت دوم بودم و اینو امروز خریدم و شب میزارم دان بشه. محتوای بازی در حد قسمت دوم هست.

بنظر من خیلی بهتره. من خیلی با بازیش حال کردم.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed

اگه از نسخه دوم لذت بردی قطعا از نسخه سوم هم لذت خواهی برد و اینکه بسیار بهتر شده....

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان یه سوال. من پلاسم تموم شده و تا سر برج که حقوق بگیرم نمیتونم بخرم.
الان تنهایی بازی کنم لذت بخشه برام یا نگه دارم بعد خرید پلاس برم

• Like
Reactions: guppy

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان یه سوال. من پلاسم تموم شده و تا سر برج که حقوق بگیرم نمیتونم بخرم.
الان تنهایی بازی کنم لذت بخشه برام یا نگه دارم بعد خرید پلاس برم

داداش اصلا این بازی رو الان اونایی که انلاینن 1 مدل دیگه بازی میکنن!همه تو کار فارم لجندری و اینا هستن شما بخای انلاین بازی کنی باید رفیق داشته باشی باهاش بری!همین جوری بخای سرچ کنی وارد 1 بازی بشی فایده نداره باید بتونی mayhem 3 رو فعال کنی که اونم باید تا اخر بازی رفته باشی با هر کارکتر خلاصه تنها بازی باید بکنی!

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان من میخوام بعد cod mw اینو بخرم.فقط قبلش خواستم بدونم بازی میتونه برام به اندازه mw جذاب باشه.من عاشق بازیهای شوترم ولی از بازیهای Rpg خوشم نمیاد.خواستم ببینم بازی گیم پلی اش شوتر هست بیشتر یاRpg. اسپلیت اسکرین بازی در چه حالته ؟ میتونم بازی رو با برادرم تا آخرش برم بصورت اسپلیت اسکرین؟ مشکلات فنی و باگ و ... درچه وضعیتی هستن؟ در کل پیشنهاد میشه؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان من میخوام بعد cod mw اینو بخرم.فقط قبلش خواستم بدونم بازی میتونه برام به اندازه mw جذاب باشه.من عاشق بازیهای شوترم ولی از بازیهای Rpg خوشم نمیاد.خواستم ببینم بازی گیم پلی اش شوتر هست بیشتر یاRpg. اسپلیت اسکرین بازی در چه حالته ؟ میتونم بازی رو با برادرم تا آخرش برم بصورت اسپلیت اسکرین؟ مشکلات فنی و باگ و ... درچه وضعیتی هستن؟ در کل پیشنهاد میشه؟
گیم پلی بازی توی شوترا خیلی خوب هست و تم rpg بازی زیاده که بیشتر مربوط به لول اپ و کوئیستهاس ،اسپلیت بازی مشکلاتی داشت که ظاهرا برطرف شده امتحان‌نکردم .گیم پلی این نسخه یکم به اورواچ شباهت داره و بازی چهارتا کلاس متنوع هم داره با اسکیلای جالب با تنوع وحشتناک اسلحه .
اما در کل بازی نسبت به دو نسخه اصلی اخیر پیشرفتش کم بوده و برای من که تمام نسخه هاشو رفتم الان چیز جدیدی نداره و توی لول ۲۴ بازی رو رها کردم فعلا اما برای شما که اولین تجربه تون هست میتونه جذاب باشه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
داداش اصلا این بازی رو الان اونایی که انلاینن 1 مدل دیگه بازی میکنن!همه تو کار فارم لجندری و اینا هستن شما بخای انلاین بازی کنی باید رفیق داشته باشی باهاش بری!همین جوری بخای سرچ کنی وارد 1 بازی بشی فایده نداره باید بتونی mayhem 3 رو فعال کنی که اونم باید تا اخر بازی رفته باشی با هر کارکتر خلاصه تنها بازی باید بکنی!
ممنون داداش. خیالم راحت شد بابت تنها بازی کردن

• Like
Reactions: Jebaited

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان من تو ps4pro. بازی میکنم و از همه چی بازی راضی هستم
یه سوال موقع بازی (کشتن دشمنا و لوت کردن صندق ها) گوشه بازی یه نمودار چلنج میاره که مثلا از فلان دشمن 25 تا از 50 کشتی. یا مثلا 12 تا صندق ار 30باز کردی.
ولی هرچی گشتم هیچ وهیچ جایی ندیدم لیست چلنج ها رو بنویسه. کجا میتونم ببینم لیست چلنج ها چیه و ریواردش چیه؟
در ضمن اونایی که انلاین بازی میکنن چه تکی چه کوآپ. هر از گاهی ایمیل داخل بازی رو چک کنن، جایزه های خوبی براتون میفرسته گیرباکس

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان من تو ps4pro. بازی میکنم و از همه چی بازی راضی هستم
یه سوال موقع بازی (کشتن دشمنا و لوت کردن صندق ها) گوشه بازی یه نمودار چلنج میاره که مثلا از فلان دشمن 25 تا از 50 کشتی. یا مثلا 12 تا صندق ار 30باز کردی.
ولی هرچی گشتم هیچ وهیچ جایی ندیدم لیست چلنج ها رو بنویسه. کجا میتونم ببینم لیست چلنج ها چیه و ریواردش چیه؟
در ضمن اونایی که انلاین بازی میکنن چه تکی چه کوآپ. هر از گاهی ایمیل داخل بازی رو چک کنن، جایزه های خوبی براتون میفرسته گیرباکس

برو توو مپ، بعد از اونجا برو قسمت سیاره ها از اونجا میتونی لیست چلنج هارو ببینی با r2 , L2 برو رو چلنج

• Like

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
لانچر Epic یه باگ مسخره داشت من دوبار بازی رو گذاشتم دانلود بشه ! هر دو دفعش قطع شد اونم روی 50-60 گیگ ! ... آخرش ورژن Unlock گیر آوردم ریختم درست شد.

یه باگ مسخره دیگم بود :D باسه درایور های AMD که وقتی بازی رو اجرا میکردی Black Screen میشد ... یه درایو جدید آمد (19.10.2) درست شد توی فیکساشم بود ... خلاصه من که پیش خرید کرده بودم بازی رو تازه 24 اکتبر که فیکسش آمد تونستم تجربش کنم ، یعنی 1 ماه و 10 روز دیرتر :)) با تشکر از AMD جان :D

به هر حال ، تا الان لول 10 شدم و کاملا هم سولو رفتم با FL4K چون دیدم پت زیاد داره به نظرم برای سولو بهترین کارکتر میشه.تا الان تکراری نشده و کاملا جذابیت خودشو حفظ کرده ! بیشتر نگران بودم چون قبلیارو تمام کردم این تکراری بشه ، ولی همه چیز اوکیه :D

خیلی از شخصیت های نسخه قبلی توی همین چند ساعت حضور داشتن ، کاملا حس خوب نسخه های قبلی رو داره.تفنگ خیلی زیاده تو بازی ، کوئست فرعیا خیلی فرقی چیزه خاصی نبودن بیشتر همون بکش درو بودن و از این نقطه برو اون نقطه :D

در کل تا الان راضیم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر