Multi Platform Borderlands 3

سازنده
Gearbox Software
تاریخ انتشار
13 September 2019
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
channels4_banner.jpg

DeveloperGearbox Software
Publisher2K Games
EngineUnreal Engine
Release Date13 September 2019
Platform(s)PC_PlayStation 4_Xbox One

بررسی بازی Borderlands 3

سومین نسخه از عنوان BORDERLANDS قرار ما رو به سرزمین های فراتر از پاندورای همیشه در حال جنگ ببره . این بار قرار ـه در قالب چهار Vault Hunter جدید به نام های (FL4K (Beastmaster) , Zane (Operative) , Amara (Siren) , Moze (Gunner به بازی بپردازیم . طبق معمول هر کدام از این شخصیت ها شامل قابلیت های منحصر به فردی میشن که تجربه پلیر ها رو از همدیگه متفاوت میکنه . شخصیت های اصلی منفی بازی دوقلو های Calypso هستن . خواهر و برادر دیوانه که خودشون رو به عنوان دو استریمر با کلی فالوور معرفی کردند!

طبق معمول سیستم اسلحه های بی شمار بازی برگشتن و قرار ـه تعداد بی شماری از اسلحه های رنگارنگ از برند های متلف با کاربرد های متفاوت در بازی به نمایش گذاشته بشه. به عنوان مثال گفته میشه این بار نوع و کاربرد اسلحه ها بیشتر از هر زمان دیگه ای خواهد بود به عبارتی بر خلاف نسخه های قبلی که هر اسلحه یک کار رو به خصوص رو انجام میداد اینجا بعضی از اسلحه ها (بسته به برند سازندش) دو نو شلیک مختلف و بعضا دو نوع قابلیت Elemental (یخ آتش برق ...) خواهند داشت.

در این نسخه قرار با استفاده از سفینه فضایی به سیارات مختلف سفر کنیم پس باید منتظر یک ماجراجویی متنوع از نظر تنوع محیطی باشیم . طبق سنت همیشگی سری شخصیت های قدیمی شامل شخصیت های قابل بازی نسخه ی قبلی در این نسخه حضور دارند و قرار نقش پر رنگی در بازی داشته باشن .

Calypso Twins

twins.png
Vault Hunter

choose-char.png

[تصاویر]

2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vaulthunters_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vehicles_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_boss_combat_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_calypsotwins_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_children_of_the_vault_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_claptrap_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_moze_3840x2160_1.jpg

https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_016.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_017.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_011.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_012.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_013.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_014.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_015.jpg

[تریلر و گیمپلی]

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
توو قسمت ماموریت ها نوشته فرعی و اصلی / اسلحه ها خودش شخصی سازی شده اس و با هم تفاوت دارن
بهترین روش افزایش لول چیه؟ کشت کشتار ملاک هست یا پایان ماموریت ها ؟ من یکی دو تا ماموریت تموم کردم وقتی زد ماموریت تکمیل شد خط لول پیشروی نکرد ،
بعد خط سلامتی چکار باید کرد که پر بشه ؟ خط شیلد پر میشه بعد مدتی ولی سلامتی نه ، توی یوتیوپ دیدم که خط سلامتی هم پر میشه

میشه کاری کرد وقتی میمیری پول ازت کم نشه ؟؟:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بهترین روش افزایش لول چیه؟ کشت کشتار ملاک هست یا پایان ماموریت ها ؟ من یکی دو تا ماموریت تموم کردم وقتی زد ماموریت تکمیل شد خط لول پیشروی نکرد ،
بعد خط سلامتی چکار باید کرد که پر بشه ؟ خط شیلد پر میشه بعد مدتی ولی سلامتی نه ، توی یوتیوپ دیدم که خط سلامتی هم پر میشه

میشه کاری کرد وقتی میمیری پول ازت کم نشه ؟؟:

درود
بهترین روش افزایش لول اول از همه ماموریت اصلیاس اما یسری ماموریا اصلیا اگر لولت پایین باشه سخت میشه بنابراین سعی کن ماموریت جانبی هارو بری اونام هم ایکسپی میدن اما کمتر از اصلی ، کشتن دشمن هم ایکس پی میده اما کمتر ، خط سلامتی اونا ک میگی پر میشه خودشون اونا باید یسری شیلد پیدا کنی ک قابلیت پر کردن جون هم دارن ب مرور پیدا میکنی و یا اگه مثلا وقتی میمیری دوباره زنده میشی بازم جوونت کمه احتمالا یکی از آپگرید هایی که نصف جوون رو بر میداره میزاره رو شیلد رو انتخاب کردی ، میمیری هم ازت پول کم میشه کاری نمیشه کرد البته بستگی ب پولت داره مثلا اگه میلیونی باشه طرفای چند ده هزار یا چند صد هزار کم میکنه ، غصه پول رو نخور بعدعا زیادی هم میاری .....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
یه سوال از دوستان. این بازی فیلتر شده؟ تا دیشب درست بود، الان هرکاری میکنم بدون قندشکن به سرور بازی وصل نمیشه. تاپیک PC هم نداره انگار

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
یه سوال از دوستان. این بازی فیلتر شده؟ تا دیشب درست بود، الان هرکاری میکنم بدون قندشکن به سرور بازی وصل نمیشه. تاپیک PC هم نداره انگار
من الان رفتم تو مشکلی نداشت. امیدوارم مشکلی پیش نیومده باشه.

• Like
Reactions: -Poormaz-

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام راهی برای تغییر کاراکتر هست نمیدونم save editor یا همچین چیزی
نسخه pc رو دارم الان چپتر 9
moze رو برداشتم بازی خیلی اسون شده یه بار که قابلیتش رو فعال میکنم همه رو درو میکنه زودی هم پر میشه دوباره
نسخه 2 این طوری نبود
کلا بازی همین طوره یا moze این طوریه
کدوم کاراکتر رو بردارم که بازی چالش بیشتر داشته باشه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سلام راهی برای تغییر کاراکتر هست نمیدونم save editor یا همچین چیزی
نسخه pc رو دارم الان چپتر 9
moze رو برداشتم بازی خیلی اسون شده یه بار که قابلیتش رو فعال میکنم همه رو درو میکنه زودی هم پر میشه دوباره
نسخه 2 این طوری نبود
کلا بازی همین طوره یا moze این طوریه
کدوم کاراکتر رو بردارم که بازی چالش بیشتر داشته باشه؟
اگه چالش میخوای Zane بردار هرچند بازم بسته به بیلدی که میبندی دوباره از یـ جایی به بعد ممکنه آسون بشه
کلا BL تا بوده همین بوده دور اولش دست گرمیه چالش اصلیش تو New game + شروع میشه

پ.ن : سعی کن کارای جانبی رو انجام ندی تا میتونی مرحله ها رو رو لول خودشون برو نذار زیادی لولت بره بالا

• Like
Reactions: hamed00x

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
اين بوردلندز هم انصافا بازي خوبي بود خصوصا باس فايتاش تو fps ها خيلي يونيك و خوب بود و كلا يه سبك خاص خودش رو داره
نميدونم چرا منتقدها گير دادن بهش خيليها ميگفتن گرافيك هنري نسبت به نسخه ٢ پيشرفتش زياد نبوده

ولي از نظر من از شوترهاي خيلي خوب نسل بود

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
اگه چالش میخوای Zane بردار هرچند بازم بسته به بیلدی که میبندی دوباره از یـ جایی به بعد ممکنه آسون بشه
کلا BL تا بوده همین بوده دور اولش دست گرمیه چالش اصلیش تو New game + شروع میشه

پ.ن : سعی کن کارای جانبی رو انجام ندی تا میتونی مرحله ها رو رو لول خودشون برو نذار زیادی لولت بره بالا
با save editor کاراکترم رو تغییر دادم به zane تا حالاش که بدک نبوده amara چطوره؟
متاسفانه عادتم شده فرعیا رو برم خب اگه فرعیا نرم بعد که میخام برمشون که خیلی اسون میشن
چرا یه level scale درست حسابی نداره
فوقش اگه خیلی اسون شد با همون save editor لولم رو کم میکنمB-)B-)

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
با save editor کاراکترم رو تغییر دادم به zane تا حالاش که بدک نبوده amara چطوره؟
متاسفانه عادتم شده فرعیا رو برم خب اگه فرعیا نرم بعد که میخام برمشون که خیلی اسون میشن
چرا یه level scale درست حسابی نداره
فوقش اگه خیلی اسون شد با همون save editor لولم رو کم میکنمB-)B-)
این بازی اولش که امده بود این مشکلی که شما میگی رو داشت اسون بودن!الان چند وقته بازی نکردم ولی میتونی mayhem رو افزایش بدی درجه سختی زیاد بشه تا 10 تا لول میشه زیادش کرد حالا نمیدونم حتما باید 1سری تا اخرش بری یا نه
شخصیت هم Zane باحاله اون flak هم باهاش بازی حال میده بعدش امارا و زنه که تایتان داره

• Like
Reactions: hamed00x

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
واقعا اين بازي با اين سبك شوتر rpg واقعا شانس اورد متاي زرد نگرفت نه فقط نوع تكسچرها بلكه هوش مصنوعي و سبك گان فايت و مپو پروفايل همه در حد نسل ٧ موندن
و بيس بازي هم بر اساس كوواپ ساخته شدن هم كه كامل گند زده به بازي
داستان ناقص و بچه گونه و يسري شوخيا درجه ٣ و پيش پا افتاده به جرات مي تونم بگم بدترين شوتر كل عمرم رو بهم هديه داد
از نظر من امتياز بازي ٣ هست مباركه 2k باشه ايشالا :D
خير منظورم اين نبود كه چون شوتر rpg بايد زرد بشه
بلكه نتونسته يه شوتر rpg خوب دربياره

خوب كه چه عرض كنم همون نسخه ٢ رو ٤ تا لوكيشن اضافه كردن اونم صرفا از نظر بافت محيط متفاوته و گرنه بيس همه انگار خود پاندوراست تو فصل هاي متفاوت
اسلحه ها شديدا غير بالانس هستن سيستم لوت بازي تو نسخه ٢ گير كرده

دفيكالتي فقط دو درجه نورمال و ايزيير داره كه مسخره است .

و در نهايت اينكه ٢٣ تا اكت داشته باشي با حدود ١٧ تا باس بازي نساختي رفع تكليف كردي مرحله سازي نكردي فقط اخرش يه باس گذاشتي كه بصورت كوواپ خيلي اسونه و سولو سختتر ميشه

در كل اگه متاش زرد هم نشده يكسري كپي برداري از نسخه دومه كه كمكش كرده

چی شد از :Arrowu: رسیدی به این :Arrowd:
اين بوردلندز هم انصافا بازي خوبي بود خصوصا باس فايتاش تو fps ها خيلي يونيك و خوب بود و كلا يه سبك خاص خودش رو داره
نميدونم چرا منتقدها گير دادن بهش خيليها ميگفتن گرافيك هنري نسبت به نسخه ٢ پيشرفتش زياد نبوده

ولي از نظر من از شوترهاي خيلي خوب نسل بود
:D

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
چی شد از :Arrowu: رسیدی به این :Arrowd:

:D
تجربه حقيقتا
وقتي تقريبا همه شوترهاي اين نسل رو بازي كردم برام ارزش بازي بيشتر شد
و البته گرافيك بسيار بدش رو وان اس هم اعصاب خورد كن بود چون هم افت فريم داشت هم enemy ها و ابجكتها خيلي جاها مشخص نبود.

منتهي يكي اينكه يه سبك منحصر تو شوتر داره و شبيه بقيه نخواسته بشه و دوم داشتن باس فايت كه تو خود بازي اعصاب خورد كن بود منتهي طراحي باس فايت چالشي براي fps واقعا كار اسوني نيست و 2k خوب از پسش برومده بود

منتهي عيب اپن ورلد نصفه نيمه رو داشت و گفتم نسبت به نسخه دوم بايد يه سري تغييرات رو به جلو ميدادن كه هم dna بازي حفظ بشه و هم احساس جديدتر بودن رو بكني.
ولي مجموعا بازي خيلي خوبي بود
هرچند اين نسل star wars jedi هم با اينكه خيلي خوب بود متاي ٨٠ گرفت
ارزشهاي اين بازي قطعا بالاتر از ٨٥ هست بالاي ٩٠ نه اما بين ٨٥ تا ٨٧ واقعا حقشه

• Like
Reactions: AMIN-1399F

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
آقا من یادمه یه زمانی Borderlands 2 جزو تاپ ترین بازیهای زمان بود و بچه های اینجا هم پلی میدادن خصوصا روی استیم .
شوتر لذت بخش و فانی هم داشت و دشمنا و محیطها هم خیلی متنوع بود .
الان چرا Borderlands 3 طرفدار نداره مثل قدیم . خیلیا نمیشناسن حتی .
چقدر پلیر بیس داره ؟ چون دیدم ۲۰ دلار شده تو تخفیفات تابستونی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا من یادمه یه زمانی Borderlands 2 جزو تاپ ترین بازیهای زمان بود و بچه های اینجا هم پلی میدادن خصوصا روی استیم .
شوتر لذت بخش و فانی هم داشت و دشمنا و محیطها هم خیلی متنوع بود .
الان چرا Borderlands 3 طرفدار نداره مثل قدیم . خیلیا نمیشناسن حتی .
چقدر پلیر بیس داره ؟ چون دیدم ۲۰ دلار شده تو تخفیفات تابستونی

بوردرلندز ۳ یکی از بهترین تجربه‌های نسل قبل من بود. حدوو ۴۰۰ساعت پلی تایمم بود. ۴تا dlc داشت که خیلی خوب بودن. خود بازی اصلی خیلی خوب بود مخصوصا از لحاظ لوت. اگه علاقه به لوتر شوتر داشته باشی بهترین گزینته. الان تمام لیمیتد تایم ایونت‌هایی که وجود داشتن، به طور دائمی در دسترس هستن و میتونی تمام آیتمای اونارو هم به دست بیاری. هر ۴ کلاس شدیدا فان و خوبن برای بازی. Skill Tree خیلی خوبی دارن و میتونی بیلدهای مختلفی بسازی و لذتشو ببری. سیستم Mayhem داره که ۱۱تا درجه داره. بازی رو سختر میکنن اما لوت بهتری نصیبت میشه. بعد از تموم کردن بازی در دسترس قرار میگیرن. کواپ خوبی داره اما تنهایی هم میتونی لذتشو ببری. داستان بازی اصلی خیلی تعریفی نداره نسبت به نسخه قبلی مخصوصا شخصیتای بدش. ولی هر چیزی که مربوط به گیم‌پلی میشه عالیه

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
مثل اینکه Tiny Tina Wonderlands تاپیک نداره واس همین اینجا مینویسم. بازی 3 روز دیگه عرضه میشه و با چیزهایی که دیدم بازی به شدت سرگرم کننده ای هستش. بازی 6 تا کلاس برا انتخاب داره و قابلیت ساخت کارکتر که قابل کاستومایز هستن از قیافه و صدا گرفته تا بک استوری و شخصیت. بعدا هم میتونین مولتی کلاس انتخاب کنین و از قابلیت های چندتا کلاس همزمان استفاده کنین. اند گیم بازی اسمش Chaos chamber هست که به صورت رندوم چلنج های مختلف و مینی باس و باس فایت داره و فقط 3 جون دارین. این گیم و بوردرلندز 3 از کراس پلی پشتیبانی میکنن. سیزن پس بازی 4 تا کانتنت دراپ داره که لوکیشن های جدید و دانجن های جدید و یه کلاس به بازی اضافه میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر