Multi Platform Borderlands 3

سازنده
Gearbox Software
تاریخ انتشار
13 September 2019
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
channels4_banner.jpg

DeveloperGearbox Software
Publisher2K Games
EngineUnreal Engine
Release Date13 September 2019
Platform(s)PC_PlayStation 4_Xbox One

بررسی بازی Borderlands 3

سومین نسخه از عنوان BORDERLANDS قرار ما رو به سرزمین های فراتر از پاندورای همیشه در حال جنگ ببره . این بار قرار ـه در قالب چهار Vault Hunter جدید به نام های (FL4K (Beastmaster) , Zane (Operative) , Amara (Siren) , Moze (Gunner به بازی بپردازیم . طبق معمول هر کدام از این شخصیت ها شامل قابلیت های منحصر به فردی میشن که تجربه پلیر ها رو از همدیگه متفاوت میکنه . شخصیت های اصلی منفی بازی دوقلو های Calypso هستن . خواهر و برادر دیوانه که خودشون رو به عنوان دو استریمر با کلی فالوور معرفی کردند!

طبق معمول سیستم اسلحه های بی شمار بازی برگشتن و قرار ـه تعداد بی شماری از اسلحه های رنگارنگ از برند های متلف با کاربرد های متفاوت در بازی به نمایش گذاشته بشه. به عنوان مثال گفته میشه این بار نوع و کاربرد اسلحه ها بیشتر از هر زمان دیگه ای خواهد بود به عبارتی بر خلاف نسخه های قبلی که هر اسلحه یک کار رو به خصوص رو انجام میداد اینجا بعضی از اسلحه ها (بسته به برند سازندش) دو نو شلیک مختلف و بعضا دو نوع قابلیت Elemental (یخ آتش برق ...) خواهند داشت.

در این نسخه قرار با استفاده از سفینه فضایی به سیارات مختلف سفر کنیم پس باید منتظر یک ماجراجویی متنوع از نظر تنوع محیطی باشیم . طبق سنت همیشگی سری شخصیت های قدیمی شامل شخصیت های قابل بازی نسخه ی قبلی در این نسخه حضور دارند و قرار نقش پر رنگی در بازی داشته باشن .

Calypso Twins

twins.png
Vault Hunter

choose-char.png

[تصاویر]

2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vaulthunters_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vehicles_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_boss_combat_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_calypsotwins_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_children_of_the_vault_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_claptrap_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_moze_3840x2160_1.jpg

https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_016.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_017.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_011.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_012.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_013.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_014.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_015.jpg

[تریلر و گیمپلی]

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بنظرتون ارزش داره سيزن پس باندل بازيو بگيرم الان كه تخفيف خورده؟ هركى بازى كرده راهنمايى كنه لطفا

قطعا ارزش داره. اگه با هسته‌ی اصلی بازی و فضای کلیش حال کردی، هر ۴ اکسپنشن داستانی عالی طراحی شدن و ساعت‌ها میتونن سرگرمت کنن

• Love
Reactions: noorihamid99

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دوتا سیزن پسن که دومیش direcors cut هست اون چطور؟

اونارو بازی نکردم حقیقتش ولی چیز خاصی ندارن تا جایی که میدونم
البته یکیشون یه شاخه‌ی جدید به بخش آپگریدا اضافه میکنه برای هر کلاس ولی خب اونقدری مهم نی که ارزش پول دادن داشته باشه

• Like
Reactions: noorihamid99

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان، میخوام این بازیو آنلاین دو نفره بازی کنم ولی متاسفانه ارور کانکشن میده.
جالبه به سرور 2k وصل میشم و محیط منو بازی آنلاینه و لیست دوستامو میبینم و حتی میتونم invite شون کنم ولی نمیتونیم آنلاین بازی کنیم و ارور میده. راهی دارید؟
(نت:مخابرات، nat type : moderate)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من تازه شروع کردم. این بازی چرا زیادی خوبه؟ جدا از گیمپلی که مث همیشه هست طراحی محیط ها عالیه
اینکه با سفینه واقعا سفر میکنی بجا اینکه یه دفعه فقط تلپورت بشی خیلی جذابه

میگن خیلی نویسندگیش ضعیف شده خب از اول قابل تشخیص بود ولی تا اینجا که من اومدم خییلی هم افتضاح نبوده، ببینم در ادامه چطور میشه در این زمینه.

• Like
Reactions: Arios 22

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
من تازه شروع کردم. این بازی چرا زیادی خوبه؟ جدا از گیمپلی که مث همیشه هست طراحی محیط ها عالیه

میگن خیلی نویسندگیش ضعیف شده خب از اول قابل تشخیص بود ولی تا اینجا که من اومدم خییلی هم افتضاح نبوده، ببینم در ادامه چطور میشه در این زمینه.
سلام رو چی بازیرو اجرا میکنید ؟ من رو PS5 اکثرا ساین این نمیشه ...ممنون میشم اگه dns که بتونم وارد بازی بشم رو معرفی کنید...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام رو چی بازیرو اجرا میکنید ؟ من رو PS5 اکثرا ساین این نمیشه ...ممنون میشم اگه dns که بتونم وارد بازی بشم رو معرفی کنید...
من استیم هستم با نت شاتل نیازی به DNS نداره.
دی ان اس های مختلف امتحان کن مث الکترو شکن و... شاید درست شد.
و اینکه اگه میخوای تنها بازی کنی خب نت کنسول رو قطع کن بعد واردش شو

• Like
Reactions: Moh rahimi

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655

من هر نوع سبکی رو دوست دارم و بیشتر بازی هارو بازی میکنم ولی برعکس Borderlands که میزنم انگار دارن شکنجم میدن.دیگه حتی سعی نمیکنم بزور ازش خوشم بیاد.😁

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من هر نوع سبکی رو دوست دارم و بیشتر بازی هارو بازی میکنم ولی برعکس Borderlands که میزنم انگار دارن شکنجم میدن.دیگه حتی سعی نمیکنم بزور ازش خوشم بیاد.😁
Borderlands از قدیم الایام جذابیتش به coop بازی کردنش بوده حالا آنلاین چه split screen. اما خب با این وضع نت قطعا تنها بازی کردن یه کم از جذابیتش کم میکنه

• Like
  • Sad
Reactions: shayan7 and Rohshen

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Borderlands از قدیم الایام جذابیتش به coop بازی کردنش بوده حالا آنلاین چه split screen. اما خب با این وضع نت قطعا تنها بازی کردن یه کم از جذابیتش کم میکنه
کسی که میگه انگار شکنجش میکنن قطعا بخاطر کوآپ نبودن نیست :D حتما از آرت استایل خوشش نمیاد یا چیز دیگه...
خودم همیشه تنها میرم فقط بوردرلندز 2 یه ذره کوآپ رفتم واقعا بجز امکان revive کردن چیز جدیدی توش ندیدم. البته لگ زیاد هم که هست...
حالا Bl3 اگه بشه تست کنم ببینم کار خاصی کردن تو کوآپش یا نه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
لعنتی تنوع اسلحه هاش تو حلقم، قشنگ دو سه برابر BL2 مدل اسلحه داره. تنوع دشمنا هم زیاده.
واقعا تا الان بجز کرینج بودن یه سری دیالوگا همه چی عالی بوده.

• Like
Reactions: Arios 22

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین

بردرلند حرف نداره به پکیج کامله ..بشدت واسه من گیراست و هر شماره رو با تموم کاراکتراش تموم کردم و اصل جذابیت بازی بعد از اتمام و شروع با درجه سختی اخره و لذت لوت اسلحه های لجند لول بالاش.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
بردرلند حرف نداره به پکیج کامله ..بشدت واسه من گیراست و هر شماره رو با تموم کاراکتراش تموم کردم و اصل جذابیت بازی بعد از اتمام و شروع با درجه سختی اخره و لذت لوت اسلحه های لجند لول بالاش.
تنها راه اینکه کاراکتر جدید تست کنم نیو گیم زدن هست دیگه؟
و اینکه الان بار اول دارم میرم واقعا زیادی آسونه نمیدونم DLC هارو هم تو همین حالت تموم کنم یا اینکه دور بعدی که سخت تر میشه برم.
تو حالت فعلی یکمی حوصله سر بر شده از شدت آسون بودن

یه چیز جالب که کشف کردم اگه تو منو بازی همینجور بمونید کلپ ترپ کارای جالبی انجام میده!
و اینکه ، نویسندگی بازی واقعا همونقدر که میگفتن افتضاح بود ( دیالوگ های کرینج و نامناسب، شخصیت های ناجالب پلات غیر گیرا) کنجکاوم ببینم چرا تو این بخش انقدر خراب کردن.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
تنها راه اینکه کاراکتر جدید تست کنم نیو گیم زدن هست دیگه؟
و اینکه الان بار اول دارم میرم واقعا زیادی آسونه نمیدونم DLC هارو هم تو همین حالت تموم کنم یا اینکه دور بعدی که سخت تر میشه برم.
تو حالت فعلی یکمی حوصله سر بر شده از شدت آسون بودن

یه چیز جالب که کشف کردم اگه تو منو بازی همینجور بمونید کلپ ترپ کارای جالبی انجام میده!
و اینکه ، نویسندگی بازی واقعا همونقدر که میگفتن افتضاح بود ( دیالوگ های کرینج و نامناسب، شخصیت های ناجالب پلات غیر گیرا) کنجکاوم ببینم چرا تو این بخش انقدر خراب کردن.
اره نیو گیم باید بزنی.
بازی متاسفانه یه نمه لولت بالا بره کاملا اسون میشه.
دور اول و دست گرمی برو و دور دوم بزار رو اخرین درجه سختی که باز میشه.

بردرلند و فقط به خاطر گیم پلی و لوت ش بازی کن باقی موارد و زوم کنی تو دیواره 😁

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر