Borderlands 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بله واسه DLC کاپیتان اسکارت هست. بله میشه ولی به سختی چون برای رسیدن به 50 باید روی درجه سختی True Hunter mode بازی رو پیش برید که به شدت سخت هست و نیاز به پلیر اضافی داره.
پس بی خیال لول 50 بشم :|:D
به همین لول 36 ـم قناعت می کنم :|:D البته 37 :D

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هات فیکس جدید واسه دیروز:

Adjusted Mechromancer’s Sweetheart class mod to correctly increase team health.
Assassin’s “Slayer of Terramorphous” class mod no longer includes Gunzerker skill bonus.
Mr. Torgue’s Campaign of Carnage : Critical hits against Midgets now register properly.
Mr. Torgue’s Campaign of Carnage : Rat Thief enemies are no longer allowed in Pete’s Bar due to patron concerns regarding excessive theft.
Mr. Torgue’s Campaign of Carnage : Torgue vending machines can now stock up to level 50 legendary weapons.

Amir2009t

کاربر سایت
Jun 23, 2012
26
نام
امیر
آقا من وقتی بازی رو تموم کردم یه پیغام اومد که حواسم نبود yes زدم و بازی اومد از اول...حالا اگه بخوام مراحل جانبی رو تموم کنم باید چیکار کنم!!؟؟؟؟:|

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
آقا من وقتی بازی رو تموم کردم یه پیغام اومد که حواسم نبود yes زدم و بازی اومد از اول...حالا اگه بخوام مراحل جانبی رو تموم کنم باید چیکار کنم!!؟؟؟؟:|

شما وارد درجه سختی true vault hunter mode شدی درجه سختی رو عوض کن درست میشه و برای این کار کارکترت رو دوباره انتخاب کن بعد میپرسه رو چه درجه سختی میخوای بازی کنی بزن normal mode

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
رو درجه true vault hunter بعضی جاهاش واقعا سخت میشه . من الان لولم 48 هست و دو لول دیگه میخوام برای استفاده از legendry item ها ، ولی واقعا اشک آدم در میاد :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
رو درجه true vault hunter بعضی جاهاش واقعا سخت میشه . من الان لولم 48 هست و دو لول دیگه میخوام برای استفاده از legendry item ها ، ولی واقعا اشک آدم در میاد :d
الان هم ميتوني ايتم هاي زرد رو بگيري نسبت به لولي كه هستي بهت ميده:d حتما شيلد the bee رو بگير كه بازي خيلي اسونتر ميشه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
the bee و badaboom رو هم گرفتم terramaphours رو هم زدم دیگه یه verminous مونده که spawn کردنش کار یدونه پلیر نیست . دیگه بازی برا من تمومه :d

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
the bee و badaboom رو هم گرفتم terramaphours رو هم زدم دیگه یه verminous مونده که spawn کردنش کار یدونه پلیر نیست . دیگه بازی برا من تمومه :d
كلا اينايي كه گفتي يعني چي ؟!!؟ چي هستن اينا و چه جوري مي شه به دستشون آورد؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
خوب Borderlands.2.Addon.Pack.XBOX360-iNSOMNi

رسما ریلیز شد بر روی دیسک.همه dlc ها به جز sir hammerlock رو داخلش داره.احتمالا اونم با dlc های بعدی روی دیسک ریلیز میشه.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
کلان 4 تا DLC داره دوتاش توی دیسک هست "همه" چیه دیگه؟
۳ تا. اون کاراکتر جدیده که دیگه dlc حساب نمی شه
1)capitan scarlet
2)campaign of carnage
3)sir hammerlock
اون خورده ریزا هم چند تا کاستوم و یک ارناست که اتفاقا آرنا جدیده هم تو این پک هست.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
۳ تا. اون کاراکتر جدیده که دیگه dlc حساب نمی شه
پ چی حساب میشه؟:d من با همین DLC و این شخصیت mechro بازی رو تموم کردم . اسم dlc اش هم mechromencer permium club یه همچین چیزی بود

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
پ چی حساب میشه؟:d من با همین DLC و این شخصیت mechro بازی رو تموم کردم . اسم dlc اش هم mechromencer permium club یه همچین چیزی بود
Premium club يه چيز ديگه بود ( اول بازي ٤ تا اسلحه و.. ميداد)
ارنا هم كه بدرد نميخوره چون فقط يه بار ميشه بازي كرد.
DLC سوم Sir hammerlock خيلي مسخره بود:d در عوض اون campaign of carnage خيلي عالي بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر