Blue dragon

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
واسه یکی من که اصلا این سبک رو تجربه نکرده ارزش داره 3 دیسک بگیرم؟نشه ضرر؟:)
اگه تا حالا هیچ بازی TB را بازی نکردین ممکن اولش برای شما سخت باشد ولیمرور زمان عاشقش می شید فقط بدونید که خیلی باید برای بازی زمان بذارید. (مثل من که final fantasyxii رو شدم لول 99:))

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
واسه یکی من که اصلا این سبک رو تجربه نکرده ارزش داره 3 دیسک بگیرم؟نشه ضرر؟:)
نه به احتمال خیلی زیاد از بازی خوشت نمیاد. چون JRPG ها یه سبک خاصی دارن و فکر نمی کنم با توجه به سبک بازی هایی که تو می کنی خوشت بیاد ازش.

اگه می خوای بدونی چطوریه سبک بازی برو یدونه از Final Fantasy های قدیمی یا بازی Chrono Trigger رو روی super nintendo دانلود کن که حجماشونم کمه و شبیه سازشم بگیر بشین یکم بازی کن. این جدیدا تنها تفاوتشون با قدیمیا اینه که تصویر سه بعدی و جزییات بازی هم بیشتره ولی سبک یکیه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اگه تا حالا هیچ بازی TB را بازی نکردین ممکن اولش برای شما سخت باشد ولیمرور زمان عاشقش می شید فقط بدونید که خیلی باید برای بازی زمان بذارید. (مثل من که final fantasyxii رو شدم لول 99:))
چرا سخته؟اصلا تو این بازی ها چیکار باید کرد که سخته؟:biggrin1:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
با اين بازيا بايد زندگي كني !!! ( :laughing: چقدر با احساس :cheesygri )
ولي خداييش بهترين سبك همينه صبر كنيد تا 16 جولاي از خجالت همتون در ميام ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
كمك ملت. من مريض شدم. اين لعنتي خيلي باحاله ، از كارو زندگي افتادم !!! ترك اعتياد سراغ نداريد؟ گفتيم blue بازي كنيم تا WOW از سرمون بيوفته بدتر مريض اين شدم !!!
باید از استاد :x ساکاگوچی :praying: تشکر کنید.

شما که اینقدر مرده و عاشق این جور بازی هستی خدا بهت رحم کنه که Lost oddeys ( اگه درست نوشته باشم :blushing: )هم تو راهه :shrewd:.
آي گفتيا. من هم اساسي گرفتارش شدم. تازه هنوز ديسك شماره 1 هستم. عجب بازيي ساخته بزار تو امريكا و اروپا ريليز بشه.....
دوستاني كه بازي نكردن يه چيزي ميگيم يه چيزي ميشنويد.
من اگه وقت شد يه مطلب مختصر در مورد نكات برجسته اين بازي مينويسم
شما هم اره ;) یعنی اینقدر طولانیه :confused: اون که اره. تا چشم بعضی ها دراد:biggrin1: نگو که داری تحریکم میکنی:wallbash: اخه من دیوانه چرا نمیتوم با این سبک بازی ها ارتباط بر قرار کنم:wacko: ( سبک TB رو میگم ).
اره اره حتما بنویس که بیصبرانه منتظریم :thumbup:.
این که خوبه!!!!!هنوز lost ندیدی!!!!!اگه release بشه که دیگه...........
با شما موافقم 120%. :cheesygri
با توجه به اينكه ريليز بازي نزديكه از جزئيات چيزي نميگم تا اون موقع
شما لطف کن بگو و بزارش تو SPOILER ها.
این جوری کن تا هرکی دلش خواست بخونه و بیشتر بدونه حالش ور ببره ;)
این بازی برای Pc عرضه نخواهد شد؟
احتمالش منفی 0% هست. چون این بازی پلتفرمر حساب میشه :-"
رفقا من یه پیشنهاد دارم. با این وضعی که تاپیک داره پیش میره تا ماه دیگه هیچ چیزه ناشناخته از این بازی نمیمونه. میگم جای اینکه bd رو خراب کنیم بیایم در مورد چند تا tb صحبت کنیم تا کسایی هم که نمیدونن چیه (بعید میدونم کسی باشه) یا آشنایی کمی دارن به بازی علاقه مند بشن. موافقین قیام کنند
هادی جون لطف کلا یه موروی روی سبک TB و نحوه اجرای اون و چیزی که موجب میشه بازیباز ساعتها و روزها این بازی ها رو بازی کنن و بشدت اعتیاد اوره برامون توضیح بدی :thanks:
من اولش یه ذره سخت بودش برام این پول رو براش خرج کردن...الانم 2 تا دیسکش رو دارم...اولاش هم خیلی برام کشش نداشت...تا حالا هم بازی RPG بازی نکرده بودم...
ولی حالا معتاد شدم !
جدا :confused: کورسو های نور امید رو در من پدیدار کردی :biggrin1:
واسه یکی من که اصلا این سبک رو تجربه نکرده ارزش داره 3 دیسک بگیرم؟نشه ضرر؟
امین مثل اینکه گروه خون من و تو به این جور بازی ها نمیخوره ( همون Convection رو بچسبیم صرفش بیشتره انگار :coolgun: ).

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امین مثل اینکه گروه خون من و تو به این جور بازی ها نمیخوره ( همون Convection رو بچسبیم صرفش بیشتره انگار :coolgun: ).

من مشکلی ندارم اگه 1 دیسک بود اخه 3 دیسک خیلی نامردیه!
اگه خوشمون نیاد یه 20 تومنی میریم تو ضرر!!
:)

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
:)

درسته شما مشکلی ندارید ولی مشکل اصلی شما اینه که اهل بازی های RPG نیستی:-" وگرنه 1DVD یا 10 DVD برای RPG بازها فرقی نداره:cool:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ته بازیه من کلا یه ساعت رفتم چون فعلا نه وقت دارم و دارم دارکنس رو هم میرم کلا این سبک عشقه منه ولی به پای بازی های بزرگ این سبک نمیرسه;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب شما ميتوني مثل خيليا فقط ديسك 1 رو بگيريد;) اگه خوشتون اومد اون دوتا ديگه رو بگيريد
ولی به پای بازی های بزرگ این سبک نمیرسه
البته به بازيي مثل فاينال 7 نميرسه (از لحاظ داستان) اما اگه فاينال 12 يه بازي خوب باشه ( كه هست) اونوقت اين يه بازي فوقالعاده است
شما که اینقدر مرده و عاشق این جور بازی هستی خدا بهت رحم کنه که Lost oddeys ( اگه درست نوشته باشم )هم تو راهه .
من وقتي به اين بازي فكر ميكنم اينجوري ميشم
210.gif
210.gif
210.gif

خدا ميدونه اين يكي چي بشه
امین مثل اینکه گروه خون من و تو به این جور بازی ها نمیخوره ( همون Convection رو بچسبیم صرفش بیشتره انگار ).
اساتيد بزرگوار اين سبك سه مشخصه برجسته داره . ببينيد چقدر از اينا خوشتون مياد:
1- داستان قوي با پرداخت عالي
2- داشتن استراتژي در مبارزه
3- سيستم ارتقا
مشكلي هم كه براي شروع وجود داره اينه كه اولش بايد يكم حوصله داشت تا با سيستم ارتقا و نحوه مبارزه آشنا بشيد. البته براي كسايي كه انگليسيشون خوبه زود اين مسئله حل ميشه. معمولا كسايي كه داستان بازي خيلي براشون مهمه حتما طرفدار اين سبكن.
در ضمن براي اولين بازي در اين سبك bluedragon انتخاب خوبيه پيشنهاد ميكنم ديسك 1 رو بگيريد و امتحان كنيد.

آخرین ویرایش:

pixolator

کاربر سایت
Dec 14, 2006
75
نام
امیر عباس ف
این استراتژیه (البته استراتژی که کمتر وابستگی زمانی داره و می تونی خیلی راحت فکر کنی که چی کار کنی ...مثلا در شکست دادن روبات ها از عنصر آب استفاده کنی و خیلی چیزای ریز و درشت دیگه...) که می گن خیلی به چشم می آد که من توی سبکای دیگه کمتر دیدم...همین Tb بودن آدمو یاد شطرنج می ندازه...

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
اقا با عرض شرمندگی از اساتید :blushing: من یک سوال داشتم

دستگاه من ( only for japan) یعنی همان j است میشه یکی بگه که اگه بازی BLUE DRAGON
نسخه UC ان بیاید با دستگاه من هم اجرا میشود

یا فقط نسخه J ان اجرا میشود :(

که اگر نسخه UC ان اجرا نمیشود حداقل نسخه J ان را از دست ندهم

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اقا با عرض شرمندگی از اساتید :blushing: من یک سوال داشتم

دستگاه من ( only for japan) یعنی همان j است میشه یکی بگه که اگه بازی BLUE DRAGON
نسخه UC ان بیاید با دستگاه من هم اجرا میشود

یا فقط نسخه J ان اجرا میشود :(

که اگر نسخه UC ان اجرا نمیشود حداقل نسخه J ان را از دست ندهم

نسخه j اين بازی با زيرنويس انگليسی ريليز شده و شما میتونی از فروشگاها بخيرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• segas
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر