PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
راستي من اون هانتر دريم دربو داغونه قديميه رو پيدا كردما! بندشو گرفتم
فقط يك سوال تو هانتر دريم خودمون سمت چپ عروسكهيه سري قبر هست اونا به كجا باز ميشن؟

برای ریختن توی فلش باید بری توی setting کنسول و گزینه ی save data managment (فکر کنم اسمش همینه) چند تا گزینه داره باید اولی رو انتخاب کنی تا سیو های روی سیستم رو روی فلش بریزی ، زمانی که خواستی سیو های روی فلش رو روی سیستم بریزی برو همون جا و گزینه سوم رو انتخاب کن . . .

یه سری قبر اون بالا هستن که می تونی توشون برای messenger ها لباس انتخاب کنی ، یسری هم سمت راست عروسک هستن که یه در قفل هم داره ، اونجا چیزی نداره . . .

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
نه منظورم همون قبر هاس که میریم داخلش! مثلا با قبر اول میریم yharnam یا cathedral!! میگم توی همون دریم هانتر پنج شیش تا قبر هست که من نمیتونم ازشون استفاده کنم به ritual blood یا یه سری کاپ ربط داره!
برای ریختن توی فلش باید بری توی setting کنسول و گزینه ی save data managment (فکر کنم اسمش همینه) چند تا گزینه داره باید اولی رو انتخاب کنی تا سیو های روی سیستم رو روی فلش بریزی ، زمانی که خواستی سیو های روی فلش رو روی سیستم بریزی برو همون جا و گزینه سوم رو انتخاب کن . . .

یه سری قبر اون بالا هستن که می تونی توشون برای messenger ها لباس انتخاب کنی ، یسری هم سمت راست عروسک هستن که یه در قفل هم داره ، اونجا چیزی نداره . . .

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
نه منظورم همون قبر هاس که میریم داخلش! مثلا با قبر اول میریم yharnam یا cathedral!! میگم توی همون دریم هانتر پنج شیش تا قبر هست که من نمیتونم ازشون استفاده کنم به ritual blood یا یه سری کاپ ربط داره!

آها ، اونا chalice dungeon هستن ، مرحله اختیارین ؛ باید جام هاشون رو پیدا بکنی و برای بعضی هاشون هم یسری چیز اضافه تر هم باید پیدا کنی یا بخری یا توی Dungeon های پایینتر پیداشون کنی تا بتونی فعالشون کنی ، یسری مرحله ی تو در تو هستن با 3-4 تا باس توی هر Dungeon ، رفتن این مراحل اختیاریه . . .

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
آها ، اونا chalice dungeon هستن ، مرحله اختیارین ؛ باید جام هاشون رو پیدا بکنی و برای بعضی هاشون هم یسری چیز اضافه تر هم باید پیدا کنی یا بخری یا توی Dungeon های پایینتر پیداشون کنی تا بتونی فعالشون کنی ، یسری مرحله ی تو در تو هستن با 3-4 تا باس توی هر Dungeon ، رفتن این مراحل اختیاریه . . .
حالا چجوری برم تو یکیش؟

tatars

کاربر سایت
Jun 17, 2016
2
سلام کسی از دوستان پیشنهادی برای راحت تر شدن بازی داره؟ خیلی سخته بازیش من به تازگی شروع کردم و چندین بار رفتم جلو ولی هنوز از اویل بازی جلوتر نرفتم~X(
لطفا کمک

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
حالا چجوری برم تو یکیش؟
از هانتر دریم یه آیکون مربوط به چلیس هست اونو بخر رو چلیس اول بذار مراحلشو برو

سلام کسی از دوستان پیشنهادی برای راحت تر شدن بازی داره؟ خیلی سخته بازیش من به تازگی شروع کردم و چندین بار رفتم جلو ولی هنوز از اویل بازی جلوتر نرفتم~X(
لطفا کمک
بازی سخت نیست دوست عزیز قلق داره باید روش وقت بذاری قلقش جا خالی دادن و استفاده به موقع از سلاح هاست مثلا در مورد اسلحه گرم ها هر npc یا باسی به یکی از اونا حساسه در کل اگه قلق بازی دستت بیاد سخت نیست

Last edited by a moderator:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,587
نام
Alireza
بازی سخت نیست دوست عزیز قلق داره باید روش وقت بذاری قلقش جا خالی دادن و استفاده به موقع از سلاح هاست مثلا در مورد اسلحه گرم ها هر npc یا باسی به یکی از اونا حساسه در کل اگه قلق بازی دستت بیاد سخت نیست
دقیقا! این بازی نیاز به فکر و استراتژی خیلی زیادی داره!
یعنی من به راحتی میتونم بگم سری Soulsborne از نصف بازی های پازل بیشتر فکر میخوان :D

• Like
Reactions: rezab

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام دوستان
من به یه مشکلی برخورد کردم من باس عنکبوتو زدم بعدش با هیچ کدوم از آ دماهایی که پشت درها هستن نمی تونم حرف بزنم
من به یه Tonsil Stone احتیاج دارم که باید اینو از یکی پشت در هستش بگیرم ولی هیچ کس نیست
من باید چی کار کنم ؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام دوستان من اون غول برقی پشمالو آبی رو چطور تا چالیس ها که هست بکشم؟ داغونم کرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام. اگه Darkbeast Paarl رو میگی که نقطه ضعفش قسمت وسط بدنشه و همچنین وقتی ضربه میخوره و رعد و برقش میره در حد فاصلی که بدنش بدون برقه میتونی با Bolt Paper ضربات سنگینی بهش بزنی . پیشنهادمم اینه از شمشیر Ludvig حالت سنگینش استفاده کنی. برای نبرد باهاش برو زیرش و به وسط بدنش همیشه ضربه بزن . به هیچ وجه مخصوصا از فاز دو تا آخرش ازش فاصله نگیر . نکته تو زدن این باس اینه که باید بری تو دل باس . اینجوری زودتر به نتیجه میرسی

سلام دوستان
من به یه مشکلی برخورد کردم من باس عنکبوتو زدم بعدش با هیچ کدوم از آ دماهایی که پشت درها هستن نمی تونم حرف بزنم
من به یه Tonsil Stone احتیاج دارم که باید اینو از یکی پشت در هستش بگیرم ولی هیچ کس نیست
من باید چی کار کنم ؟

سلام . اگه اون منطقه سمت چپ گراند کاتدرال اونجایی که با دو تا هانتر میجنگی رفتی و اونجا هم نبود باید بری Forbiden woods اون قسمتی که قفس های سگ ها بودش . قبل از رسیدن به قفس های سگ ها یه کلبه تو سمت چپ هست که میتونی اونجا تونسیل استون رو بگیری

• Like
Reactions: ferod

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اق من تازه تو psn عضو شدم این بازی رو هم چند ماه پیش گرفت ولی مرحله اولم هنو :|
الان چجوری باید ب یکی بگم بیاد کمکم؟کدومتون میایین؟ :D

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
دوستان تو Yarnham اسلحه جدید میشه گرفت؟
واسه لول آپ کردن کدوما بیشتر اهمیت داره ؟
چجوری میتونم اسلحه رو شخصی سازی کنم ؟چون میرم رو اون میزه که روبروی دره میگه Workshop احتیاجه

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام
اق من تازه تو psn عضو شدم این بازی رو هم چند ماه پیش گرفت ولی مرحله اولم هنو :|
الان چجوری باید ب یکی بگم بیاد کمکم؟کدومتون میایین؟ :D

سلام . الان تعداد افراد آن لاین برای Boodborne نسبتا کمه چون اکثرا الان دارن با dark souls 3 ور میرن . بهتره روی توانایی های خودت در بازی کار کنی که نیازی به کمک نداشته باشی

بچه ها کل اپدیت های بازی از launch تا الان چقدر هست حجمش؟

زیر ده گیگ هستش . حدودا نه گیگ و خوردی

دوستان تو Yarnham اسلحه جدید میشه گرفت؟
واسه لول آپ کردن کدوما بیشتر اهمیت داره ؟
چجوری میتونم اسلحه رو شخصی سازی کنم ؟چون میرم رو اون میزه که روبروی دره میگه Workshop احتیاجه

شما اوایل بازی هستی . با پیشرفت در بازی کم کم جواب این سوالات خود به خود داده میشه . در مورد اسلحه Hunter Axe چیزیه که همیشه کار راه اندازه . کم کم جلوتر رفتی شمشیر لودویگ فوق العادست . موارد مورد نیاز رو در ادامه بازی میگیری .

• Like
Reactions: SAGAD

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام . الان تعداد افراد آن لاین برای Boodborne نسبتا کمه چون اکثرا الان دارن با dark souls 3 ور میرن . بهتره روی توانایی های خودت در بازی کار کنی که نیازی به کمک نداشته باشی

اقا باور کن نمیشه حالا با سختی جون باس هاش میشه کنار اومد ولی اینکه چکپوینت نمیده منو کفری کرده...شاید اگر الان 6 7 سال پیش بود تمومش کرده بودم ولی الان دگه نه زمانشو دارم نه حوصله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر