PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
دوستان من هیچ نسخشو بازی نکردم اما شنیدم بازیش سخته و اپگرید اینا میخواد!
حتی از متال گیر این نسل وشم نیومد
میشه راهنمایی کنید که واسه بنده ارزش خرید داره یا نه؟
میزنی میری جلو یا کلا میره رو اعصاب و سکه بازی ایناس،،،

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اون منطقه 2 تا باس داره. یکی dark beast paarl و بعدی the one reborn. دومی بعد از کشتن باس منطقه byrgenwerth قابل دسترس هست و بعد از زدنش یه اتاقک هست که از اونجا میرید به مناطق جدید و ادامه ی بازی
الان داشتم نقشهارو میدیدم فهمیدم که این عنکوبترو نکشتم .از رو تراس باید بپرم پایین؟
میشه اون پیرمده رو سندلی بکشم ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان داشتم نقشهارو میدیدم فهمیدم که این عنکوبترو نکشتم .از رو تراس باید بپرم پایین؟
میشه اون پیرمده رو سندلی بکشم ؟
بله پیرمرد رو میشه زد ولی نزن یه ایتم هست که زیاد بدرد نمیخوره مستر ویلم حیفه :D بله از اونجا میپری تو دذیاچه میره باس فایت

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من جلو نمیتونم برم یکی یه هیت میده بهم 70 درصد خونم کم میشه. انگار بار اولمه دارم بلادبورن بازی میکنم. لول 500 که باشی وقتی نیوگیم پنج باشی تو اولد هانتر به راحتی آب خوردن میمیری. فکر کنم باید یه کاراکتر نو بسازم . لامصب سختی بازی تساعدی بالا میره.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستان من هیچ نسخشو بازی نکردم اما شنیدم بازیش سخته و اپگرید اینا میخواد!
حتی از متال گیر این نسل وشم نیومد
میشه راهنمایی کنید که واسه بنده ارزش خرید داره یا نه؟
میزنی میری جلو یا کلا میره رو اعصاب و سکه بازی ایناس،،،
1.سخته و اپگرید اینا میخواد!
2.هیچ ربطی به متال گیر نداره
3.فکر نمیکنم خوشت بیاد
4.سکه بازی نمیدونم منظورت چیه.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان من باس watchdog of ... رو زدم بعد یه جام یا هرچی هست رو بم داد رفتم که برم از هانتر دریم به مکان جدید اما میگه vitual blood میخواد 3 تا جام دارم که برای یکی 6 تا میخواد برای باقی 2
من 4 تا دارم اما به هیچکدوم نمیتونم برم چون توی جعبه دارایی ها نگاه میکنم 4 تا هست اما موقعی که میخوام برم به منطقه جدید رو به رو vitual blood زده : 2(0) یعنی هیچی نداری ! چرا ؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام دوستان من باس watchdog of ... رو زدم بعد یه جام یا هرچی هست رو بم داد رفتم که برم از هانتر دریم به مکان جدید اما میگه vitual blood میخواد 3 تا جام دارم که برای یکی 6 تا میخواد برای باقی 2
من 4 تا دارم اما به هیچکدوم نمیتونم برم چون توی جعبه دارایی ها نگاه میکنم 4 تا هست اما موقعی که میخوام برم به منطقه جدید رو به رو vitual blood زده : 2(0) یعنی هیچی نداری ! چرا ؟

خوب از توی صندوق باید بزاری توی اینونتوری اصولاً دیگه.

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
دوستان یـ سوال در رابطه با جام و این سیاه چاله ای که باس ـش Yharnam, Pthumerian Queen. کلا با تا ++NG کلی رفتم به این جام (Great Pthumeru Ihyll Chalice) نخوردم نمیتونم پیداش کنم.(وقتش نیست)کلا برای باس فایت ـش میخوام کسی میتونه راهنمایی کنه.مرسی

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
خوب از توی صندوق باید بزاری توی اینونتوری اصولاً دیگه.
نه توی همون inventory هست تعجب منم همینه که چرا میگه اصلا نداری !
یه سوال درمورد بازی . چند تا از این مکان ها رو باید بریم تا به پایان بازی برسیم به تعداد تمام اون قبر ها توی هانتر دریم ؟
اون 3 تای سمت راست هم جلوتر قابل استفاده میشه ایا ؟
الان هر 1 ساعت به یه باس برخورد میکنی جلوترم همینه ؟ وقت لول اپ کردن نمیده :d ولی راحت با 4 دور مردن بار 5ام زدم این باس رو لذتبخش بود

آخرین ویرایش:

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دوستان قبل لودویک میون بری هست ( اون در و تو کلیسای اول بازی وا کردم غیر از اون) ؟ من نمیدونم چرا نمیتونم جلو برم 1000 بار مردم. چرا اینطوری شده:|

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
دوستان قبل لودویک میون بری هست ( اون در و تو کلیسای اول بازی وا کردم غیر از اون) ؟ من نمیدونم چرا نمیتونم جلو برم 1000 بار مردم. چرا اینطوری شده:|

یکم قبل از Ludwig یه Lamp ـ . شما احتمالا اینو رد کردی و اصلا ندیدیش .

mohamedx6

کاربر سایت
Nov 24, 2012
66
من تا حالا ۳ تا باس رو کشتم و آخرین جایی هم که رفتم همونجایی بود که یارو می کنه تو گونی و بعد میاد توی اون زندان
ولی بعد از اونجا آمدم توی هانتر دریم ولی الان نمی تونم به چراغ قبلی برگردم(چراغی که بالای همون زندان هستش)
اصلا گزینش وجود نداره
بازم میرم همونجایی که یارو مارو توگونی کرد ولی هیچ اتفاقی نمی افته و همونجا می میرم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,542
سلام
من حواسم نبود برای بازی ریجن 2 روی اکانت ریجن 1 DLC خریدم.
برای همین کلید Eye of a Blood-Drunk hunter برام تو massenger shop نمیاد؟
یعنی اگه برم تو اکانت ریجن 2 بخرم میتونم تو اکانت ریجن 1 بازی کنمش؟ (این کار رو برای dlc بازی mad max انجام دادم و شد اما برای این چون DLC همراه با آپدیت هست نمیدونم میشه یا نه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر