PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
فقط امیدوارم به CHALICE سطح 4 به بعد که رسیدین از استرس و اعصاب داغون یهو یه اسلحه بر ندارید خود کشی کنید . تک نفره واقعا اشکتون در میاد . ولی COOP خبری نیس :D
من الان کسی بهم بگه برو یه نون سر کوچه بخر بیا بر میدارم با تبر نصفش میکنم در این حد عصبیم الان :D

- - -ویرایش - - -

باو این gerhman خیلی اسون بود با لول 76 زدمش کلا بازی اسونی بود نسبت به سری souls

اگر دنبال چالش هستی یا بازی رو روی +NG یه بار دیگ برو یا دنبال چالش باز بیشتری هستی برو CHALICE هارو کامل کن تا برسی به CHALICE های سطح 4 و 5 اینا . اونا قشنگ بهت طعم بازی هاردکور رو میدن .
همچنین میتونی INSIGHT هاتو بالای 50 بزاری باز خودش یکم سخت میکنه . من یادمه سر باس های اخر طرفای 90 بود INSIGHTیی که داشتم . یه چیزای جالبی میدیدم .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها حالت دو دستی چیه؟
من هر کاری میکنم یه دستی میگیره سلاح رو! منظور همون قدرتی است؟l2 ؟

راستی بچه ها یه جاهایی یه پورتال مانند است که میپری توش یه روح عظیم الجثه میگیره تو دستش لهت میکنه! قضیه اش چیه؟!
همه trick weapon ها قابلیت dual ندارن ...
blade of mercy مثلا داره

اگر inisght هات 40 بشه میتونی ببینی اونا رو . بعد از کشتن rom هم معلوم میشن. اگر بکشنت یه دونه insight میدن. در ضمن یکیشون هم راهی هست برای رسیدن به یکی از قسمتهای مخفی بازی

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب بازی رو تموم کردم...

عالی، عالی... زبانم قاصره از توصیف :D در مورد پایان هاش هم به موقع حرف می زنم :D اما چقدر این بازی اعتیاد آوره... اصلا دلم نمیاد برم سر وقت یه بازی دیگه :D

3 تا تروفی دیگه مونده تا پلاتینیوم :D بریم سر وقت Chalice Dungeons. :D

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
تمام قبرها رو بايد رد کرد مراحلش رو برا خط داستانيش ؟ يا خط داستانيش قبر awaken above ground هست؟ اون جام ها حتما لازمه گرفتنش و کشتن باس هاش ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تمام قبرها رو بايد رد کرد مراحلش رو برا خط داستانيش ؟ يا خط داستانيش قبر awaken above ground هست؟ اون جام ها حتما لازمه گرفتنش و کشتن باس هاش ؟

خیر، بدون همه میشه بازی رو تموم کرد. جام ها هم نیازی نیستند.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
خیر، بدون همه میشه بازی رو تموم کرد. جام ها هم نیازی نیستند.

تو hypogean gaol درها بسته هست اسانسور کار نميکنه راه رسيدن به باس کجاست؟ توchorch work shop در بالا برج قفله . کلا به بن بست تو مراحل خوردم باس نمونده اما بازى تموم نشده

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تو hypogean gaol درها بسته هست اسانسور کار نميکنه راه رسيدن به باس کجاست؟ توchorch work shop در بالا برج قفله . کلا به بن بست تو مراحل خوردم باس نمونده اما بازى تموم نشده
مگه میشه؟ غول آخر رو بزنی خود به خود تموم میشه بازی. اینجا رو یه چک کن ببین چیا رو جا انداختی.
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Game+Progress+Route

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان سلام ببخشید یه چند تا سوال خیلی ابتدایی.
کجا میشه لول آپ کرد شخصیتو.
سلاح از کجا میشه خرید؟یه تبر داد همون اول که اونم داره خراب میشه دیگه.دم اون حوض هم رفتم ولی قسمت سلاح ها چیزی نیست برای خرید.

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
دوستان سلام ببخشید یه چند تا سوال خیلی ابتدایی.
کجا میشه لول آپ کرد شخصیتو.
سلاح از کجا میشه خرید؟یه تبر داد همون اول که اونم داره خراب میشه دیگه.دم اون حوض هم رفتم ولی قسمت سلاح ها چیزی نیست برای خرید.

سلام
- توی Hunter Dream پیش Doll (همون دختره).
- یکم برین جلوتر اضافه می‌شه. البته بعضی‌هاشون یه سری راه‌کار خاص داره برای باز شدن.
- برای تعمیر سلاح باید برین تو همون خونه توی Hunter Dream. یه قسمت داره که سلاح رو آپگرید یا تعمیر می‌کنه. تعمیر که بشه درست می‌شه. (گزینه‌ی Repair Weapon)

آقا این قضیه chalice ها چیه!؟؟
یکی رو خالی اسمشو مینویسه، یکی رو مینویسه root, یکی رم مینویسه central ولی وقتی میری توشون همشون یکین!!!
فرق دارن باهم دیگه؟؟ باید همشونو بریم؟؟بعد اگه یه chalice رو رفته باشیم و remove اش کرده باشیم، ازکجا بفهمیم که قبلا رفتیمش؟؟

اون Rootها که برای آنلاینن و فرق خاصی هم ندارن با همون معمولی. از همون معمولی هم می‌شه پیش رفت.
طراحی‌هاشون خیلی شبیه همن ولی بازم یه سری فرق دارن. وقتی یکیشون رو تموم کنی ادامه‌ی اون چلیسِ باز می‌شه که یکم محیطش فرق داره. ولی عمده تغییراتش سخت‌تر شدن بازی و یه سری باس جدید هست که تو بعدیش می‌اد. آیتم‌های ارزشمندی دارن و برای یکی از تروفی‌های گلد بازی رفتنش نیازه وگرنه رفتن یا نرفتنشون اختیاری هست.

آخرین ویرایش:

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
آقا این قضیه chalice ها چیه!؟؟
یکی رو خالی اسمشو مینویسه، یکی رو مینویسه root, یکی رم مینویسه central ولی وقتی میری توشون همشون یکین!!!
فرق دارن باهم دیگه؟؟ باید همشونو بریم؟؟بعد اگه یه chalice رو رفته باشیم و remove اش کرده باشیم، ازکجا بفهمیم که قبلا رفتیمش؟؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
Gehrman خیلی رو اعصابه
یه چند بار باهاش جنگیدم ولی خونش رو گه از نصف پایین تر میارم و وارد فاز دوم میشه، راحت میکشه من رو.
بسته های سلامتیم هم بعد از دو سه بار جنگیدن باهاش تموم میشه و مجبور میشم دوباره برم Farm کنم.
امروز که دیگه حوصله اش رو ندارم ولی فردا ان شا الله حسابش رو میرسم.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
Gehrman خیلی رو اعصابه
یه چند بار باهاش جنگیدم ولی خونش رو گه از نصف پایین تر میارم و وارد فاز دوم میشه، راحت میکشه من رو.
بسته های سلامتیم هم بعد از دو سه بار جنگیدن باهاش تموم میشه و مجبور میشم دوباره برم Farm کنم.
امروز که دیگه حوصله اش رو ندارم ولی فردا ان شا الله حسابش رو میرسم.
اسون ترین روشش اینه که یه تفنگ سنگین مثل BLUNDERBUSS برداری بعد وقتی سلاحش رو برد بالا و خواست اتک بده ( باید زمانی باشه که داره اتک میده و حمله میکنه ) بهش تیر بزنی . استان میشه میری جلو و CRIT میزنی . باور کن راحت میزنیش بدون استفاده از هیچ HP POTION

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر