PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بچه ها اگه اينسايت برسه به صد اتفاق خاصى ميوفته؟من شنيدم يه سرى ويژن بهت ميده،مثلا توانايى اينو بهت ميده كه بفهمى باسها وقتى صدا ميدن چى ميگن.مطمئن نيسم ولى راستشو بخواين هنوز كلا اين سيستم اينسايت رو درك نكردم.

ShshSh

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها اگه اينسايت برسه به صد اتفاق خاصى ميوفته؟من شنيدم يه سرى ويژن بهت ميده،مثلا توانايى اينو بهت ميده كه بفهمى باسها وقتى صدا ميدن چى ميگن.مطمئن نيسم ولى راستشو بخواين هنوز كلا اين سيستم اينسايت رو درك نكردم.

ShshSh
قبل از کشتن rom فقط به 40 برسه میتونی یه چیزهایی رو که نمیتونستی ببینی بینی !! بعد اون ظاهرا فرقی نداره....

راستش من درباره سوال اول اطلاعی ندارم که الان برا شما چطور میشه، برا من که اون henryk همون اول زد ایشون رو شهید کرد، درباره سوال دوم ولی:
اینکه arianna رو فرستادی cathedral ward هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، منم دقیقا فرستادم همینجا، آخرای بازی (بعد از زدن wet nurse) اومدم لامپ cathedral ward که دیدم دیگه نیست، که بعد از لامپ cathedral رفتم سمت لامپ tomb of oaden که اینجا میتونی ببینی که وضع حمل کرده و بچه رو بکشی و از رو بچه cord رو برداری
نه
میتونی ellen رو نجات بدی . در واقع باید نجاتش بدی در غیر این صورت side quest مربوط به ellen تموم میشه !

چجورى از اين ludwing استفاده ميكنى،الكى كلى بلاد و شارد خرجش كردم،يه جوريه،با axe بيشتر حال ميكنم.اونم تو حالت باز،٢برابر اتك ميده.

ShshSh
Axe خوبه ولی سرعتش خیلی کمه ... حتی در حالت کوچیک بودنش سرعتش به Ludwig نمیرسه. ... به نظرم ludwig تو خیلی از قسمتهای بازی به همراه axe جواب میده راحت D:

مردن Insight کم نمی کنه همونطور که دوستمون گفت، یه سری دشمنا هستن مثل Brainsucker ها که فکر کنم هربار بپرن روی سر شخصیت بازی 2 تا از Insight ها کم می شه ...

من بعد از کشتن Rom هانتری که توی کوئست لاین ایلین بود رو توی لنترن باس آملیا بود رو پیدا کردم ولی قبلش یادم رفته بود توی تومب آو اودن برم و توی مبارزش شرکت کنم و نجاتش بدم حالا اینا به کنار الان کلا نمی تونم پیداش کنم هیچجا ... یکی گفته بود اگه کوئست لاینش رو کامل نکنی باید باهاش بجنگی که من الان کلا نمی تونم پیداش کنم ...
دوم اینکه من آریانا رو فرستادم Cathedral اینجوری بچش چی میشه ؟ Cord رو نمیشه ازش گرفت ؟ بکشمش چیزی دراپ می کنه اصن ؟ الان اوضاش خرابه حالش بده، فک کنم اگه سریع نکشمش خودش بمیره :D اونوخ می ترسم چیزی دستمون و نگیره ...

اون قضیه زمانی اتفاق میفته که قبل از کشتن rom توی tomb of odean تو نبرد بین ellen و اون hunter که اونجاست ellen سالم باشه و نمیره و اون بمیره. بعدش بعده از rom روبروی دره باسه amelia میبینیش.هم چنین قبل از tomb of odean باید باهاش توی قسمت اوله بازی حرف میزدی. مگرنه side quest اش شروع نمیشه اصلا .

اون قسمت هم اصلا نمیتونی دیگه چون ariana بایستی میرفته به clinic ..... هیچی دراپ نمیکنه . کفشش هست !!!
اگر اون یارو begger اوردی توی cathdral که جلوی دربه خروجی نشسته اون کم کم همه رو میکشه چون ادام خواره !!!
بخشه داستانی ariana هم مقداریش با اون کشیشه هست که توی زندان پیدا میکنی ... ! البته لزوما نه ... سره اینکه خون میتونی بگیری اینا باهم دعواشون میشه االبته اگر از Nun بیشتر بگیری ظاهرا حسودیش نمیشه و منجر به مرگه ariana نمیشه.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان یه مشکل عجیب گرفتار شدم اینکه بازی باگ شد بین زمین اسمون موندم هیچ کاریم نمیتونستم انجام بدم از بازی اومدم بیرون بعد رفتم ادامه بازی رو برم بازی رو لودینگ که اسم بلاد برن میاد وامیسه هیچ کاری نمیکنه از load رفتم بازم همین جوری میمونه بگین چه کار کنم خیلی میسوزم اینهمه بازی کرده بودم

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام

بچه ها سلاحی که اول گرفتم ضعیف شده. قبلا با 3 ضریه مثلا می کشت الان با 6 تا! با چی باید تعمیرش کنم؟
تو Hunters Dream برو داخل کلبه و از میزی که سلا ح ها رو آپگرید میکنی گزینه Repair رو بزن و سلاح رو تعمیر کن.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستان یه مشکل عجیب گرفتار شدم اینکه بازی باگ شد بین زمین اسمون موندم هیچ کاریم نمیتونستم انجام بدم از بازی اومدم بیرون بعد رفتم ادامه بازی رو برم بازی رو لودینگ که اسم بلاد برن میاد وامیسه هیچ کاری نمیکنه از load رفتم بازم همین جوری میمونه بگین چه کار کنم خیلی میسوزم اینهمه بازی کرده بودم
توی بازی میره یا نه؟ اگه وارد بازی میشه یه bold hunter's mark استفاده کن برگرد به آخرین لنترن.
اگر اصلا توی بازی نمیره فکر نکنم کاری بتونی بکنی.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اقا رضا اصلا تو بازی نمیره تو لودینگ گیر کرده هیچ راهی نیست اخه ادم زورش میگیره اینهمه بازی کنی اونوقت به خاطر یه باگ اینجوری بشه ...دوستان کمک کنید

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بازيت اگه فيزيكي هست يه بار سيو هاتو بك آپ بگير بعد پاك كن از اول نصب كن بعد باز سيوهاتو انتقال بده.

Play the Life,Kill the Boss,First try or just Wait for Die.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
نشد برادر من این کارم کردم مثل اینکه باید دوباره بازی کنم از اول اینم از شانس ما......من نمیدونم این اپدیت 2.5 گیگی که دادن الان چه کار کرده مثلا من الان اسیر باگ شدم

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
عاقا بین سلاحایی که اول بازی بهت میده کدوم right hand و کدوم left hand رو بردارم؟
راستی این beast چشونه با ساتور میخوان پاره پورت کنن بعدش داد میزنن away away away :| :|

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
داداشا،من يه يارو زخم وزيلى تو فاربيدن وودر پيدا كردم رو يه پشت بوم،فرستادم كتردال.حالا كه اومدم فقط كفش آريانا مونده يارو هم دم در نشسته.بكشمش؟

زدمش،تبديل شد،كشتمش،يه ريون داد فقط.مثل اينكه آيتم هاى آريانا ديگه پريد.

Last edited by a moderator:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اون قضیه زمانی اتفاق میفته که قبل از کشتن rom توی tomb of odean تو نبرد بین ellen و اون hunter که اونجاست ellen سالم باشه و نمیره و اون بمیره. بعدش بعده از rom روبروی دره باسه amelia میبینیش.هم چنین قبل از tomb of odean باید باهاش توی قسمت اوله بازی حرف میزدی. مگرنه side quest اش شروع نمیشه اصلا .

اون قسمت هم اصلا نمیتونی دیگه چون ariana بایستی میرفته به clinic ..... هیچی دراپ نمیکنه . کفشش هست !!!
اگر اون یارو begger اوردی توی cathdral که جلوی دربه خروجی نشسته اون کم کم همه رو میکشه چون ادام خواره !!!
بخشه داستانی ariana هم مقداریش با اون کشیشه هست که توی زندان پیدا میکنی ... ! البته لزوما نه ... سره اینکه خون میتونی بگیری اینا باهم دعواشون میشه االبته اگر از Nun بیشتر بگیری ظاهرا حسودیش نمیشه و منجر به مرگه ariana نمیشه.
چرا، همونطور که دوستمون گفت، آریانا توی Cathedral هم بچش به دنیا میاد منتهی یه مقدار قبل تر از لنترن Cathedral هست ...
کلا من همه رو فرستادم Catherdral به غیر از Begger اول فرستادمش کلینیک بعد هم آخرای بازی بود که کشتمش ...
زدمش،تبديل شد،كشتمش،يه ريون داد فقط.مثل اينكه آيتم هاى آريانا ديگه پريد.

Begger آدم خواره نباید میفرستادیش پیش بقیه، دیگه هم Cord بچه ی آریانا رو نمی تونی بگیری ... سه تا دیگش رو سعی کن ردیف کنی ...

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
عاقا بین سلاحایی که اول بازی بهت میده کدوم right hand و کدوم left hand رو بردارم؟
راستی این beast چشونه با ساتور میخوان پاره پورت کنن بعدش داد میزنن away away away :| :|

Saw clever يا hunter axe رو برا دست راست انتخاب كن،hunter pistol برا دست چپ.

چرا، همونطور که دوستمون گفت، آریانا توی Cathedral هم بچش به دنیا میاد منتهی یه مقدار قبل تر از لنترن Cathedral هست ...
کلا من همه رو فرستادم Catherdral به غیر از Begger اول فرستادمش کلینیک بعد هم آخرای بازی بود که کشتمش ...

Begger آدم خواره نباید میفرستادیش پیش بقیه، دیگه هم Cord بچه ی آریانا رو نمی تونی بگیری ... سه تا دیگش رو سعی کن ردیف کنی ...

اصلا وقى بگر رو ديدم كلينيك تو ليست نبود.يا كتردال بايد ميفرستادم يا هيچى نمى گفتم بهش.حيف شد.الان ديگه يه سرى از جاها رو نمى تونم ببينم؟

بچه ها كار beast rune چيه؟

Last edited by a moderator:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اصلا وقى بگر رو ديدم كلينيك تو ليست نبود.يا كتردال بايد ميفرستادم يا هيچى نمى گفتم بهش.حيف شد.الان ديگه يه سرى از جاها رو نمى تونم ببينم؟

چرا، چهارتا آیتم توی بازی هست که باید سه تاش رو داشته باشی تا بتونی پایان اصلی بازی رو ببینی، یکیش با کشتن بچه آریانا بدست میومد وگرنه اتفاق آنچنان خاصی نیفتاده ... یه کم Side quest ها رو فقط این begger خراب می کنه ...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا

نه مشکلی نیست.
4 تا کورد توی بازی هست که شما 3 تاشو لازم داری.
الان یکشو از دست دادی. 3 تای دیگرو بگیر حتما. البته پیدا کردنشون راحته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر