PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
استرنت چیه دوست من میشه بیشتر توضیح بدی؟
attribute رو دوستمون گفت ... strength هست. هر کدوم از اسلحه های یه minimum پیش نیازی دارن که باید رسیدی باشی بر حسه att های شخصیتت ..

اون hidden old workshop کجاست دقیقا؟؟؟
چند صفحه قبلی یکی از دوستان زحمت کشید با عکس نشون داد . بگردی پیدا میشه
ولی کلا cathedral از سمته راست که از اسانسور بالا میری به جای اینکه به طبقه بالا بری میری از راست جایی که شکسته میری پایین تا برسی به اون قسمت تاریک که تا پایین ادامه داره. همون ورودی که تو میای سمته چپت یه طناب هست که همینطوری تا پایین اویزونه. به سمته همون طنابها میری پایین ... جونت پر باشه . خون هم همراهت باشه ... چون اولش خیلی ارتفاعش بلنده.

AghaReza

کاربر سایت
پس میشه بدونم Insight من بعد مردن توسط Watchdog of the old Lords که 80 بود بعدش به 50 رسید چرا اتفاقی افتاد ؟

بعضی دشمنا هستن که اینسایت میدزدن مثلا اونایی که یه خرطوم از کلشون میاد بیرون. ولی تا جایی که میدونم مردن اینسایت کم نمیکنه. خیلی ساده میتونی تست کنی.

T@ntaL 73

کاربر سایت
مردن Insight کم نمی کنه همونطور که دوستمون گفت، یه سری دشمنا هستن مثل Brainsucker ها که فکر کنم هربار بپرن روی سر شخصیت بازی 2 تا از Insight ها کم می شه ...

من بعد از کشتن Rom هانتری که توی کوئست لاین ایلین بود رو توی لنترن باس آملیا بود رو پیدا کردم ولی قبلش یادم رفته بود توی تومب آو اودن برم و توی مبارزش شرکت کنم و نجاتش بدم حالا اینا به کنار الان کلا نمی تونم پیداش کنم هیچجا ... یکی گفته بود اگه کوئست لاینش رو کامل نکنی باید باهاش بجنگی که من الان کلا نمی تونم پیداش کنم ...
دوم اینکه من آریانا رو فرستادم Cathedral اینجوری بچش چی میشه ؟ Cord رو نمیشه ازش گرفت ؟ بکشمش چیزی دراپ می کنه اصن ؟ الان اوضاش خرابه حالش بده، فک کنم اگه سریع نکشمش خودش بمیره :D اونوخ می ترسم چیزی دستمون و نگیره ...

Peyman_a71

کاربر سایت
کاری نداره یکم باهاش بازی کن راه باز کن با چرخیدن دورش برو کنارش 2 ضرب بزن بیا کنار دوباره برگرد 2 ضرب بزن تمام .

بله , مردن insight کم میکنه .;)

مشكل زدنش نيس،مشكل اون چيزايى هست كه از زمين و زمان ميريزن سرت و عنكبوت كوچكا.بله اينسايتم به صفر رسيد و اون عروسك طفلى باز بي جون شد.

ShshSh

T@ntaL 73

کاربر سایت
مشكل زدنش نيس،مشكل اون چيزايى هست كه از زمين و زمان ميريزن سرت و عنكبوت كوچكا.بله اينسايتم به صفر رسيد و اون عروسك طفلى باز بي جون شد.

ShshSh

یه کم شانس می خواد اگه دیدی توی استیج های آخر عنکبوت های دورش زیاد شدن فاصله ـت رو باهاش زیاد کن از روبرو بهش نزدیک شو تا خود Rom بره عقب و به یه طرف بچرخه و یه طرفش خالی شه ... بعد سریع برو همون سمت و دو تا هیت بده بیا عقب ...
حوصله داشته باشی و بتونی اون چیزایی که توی فاصله زیاد هستی میزنه رو داج بدی راحت می تونی بزنیش ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
اگه خيلي اذيت شدي اون عنكبوت كوچيكا از كنار يا پشت با ١ضرب ميميرن !
بكش راحت برو باس رو بزن

ArefTheGreat

کاربر سایت
دوستان skill دقیقا رو چی تاثیر میزاره ؟ برای military veteran لازمه ببرمش بالا ؟
خوب سلام، اول کلاس اول بازی خیلی اهمیت نداره، همون اولا یک ذره تو بازیت تاثیر داره بعدا که level up میشی عملا هر طور خودت میخوای شخصیت رو تنظیم میکنی، skill و strength هم اولا برا بعضی شمشیر ها که استفاده میکنی لازم هست یک مقدار مشخصی باشه، از طرفی تاثیر تقریبا یکسانی دارن (من خودم 5 تا یکی رو می بردم بالا بعد 5 تا بعدی رو چون مثلا وقتی هم level باشه این دوتا تاثیر strength یک ذره بیشتر، اگه اختلاف زیاد بشه مقداری که یک level از strength تغییر ایجاد میکنه به مراتب از skill کمتر هست، حالا چیز دیگه این هست که برا بعضی شمشیرات هم بسته به شمشیر بهتر هست رو یکی مانور بدی، ولی خوب من کلا همه جور شمشیری استفاده میکردم مگه سر باس که فقط ludwing

Peyman_a71

کاربر سایت
خوب سلام، اول کلاس اول بازی خیلی اهمیت نداره، همون اولا یک ذره تو بازیت تاثیر داره بعدا که level up میشی عملا هر طور خودت میخوای شخصیت رو تنظیم میکنی، skill و strength هم اولا برا بعضی شمشیر ها که استفاده میکنی لازم هست یک مقدار مشخصی باشه، از طرفی تاثیر تقریبا یکسانی دارن (من خودم 5 تا یکی رو می بردم بالا بعد 5 تا بعدی رو چون مثلا وقتی هم level باشه این دوتا تاثیر strength یک ذره بیشتر، اگه اختلاف زیاد بشه مقداری که یک level از strength تغییر ایجاد میکنه به مراتب از skill کمتر هست، حالا چیز دیگه این هست که برا بعضی شمشیرات هم بسته به شمشیر بهتر هست رو یکی مانور بدی، ولی خوب من کلا همه جور شمشیری استفاده میکردم مگه سر باس که فقط ludwing

چجورى از اين ludwing استفاده ميكنى،الكى كلى بلاد و شارد خرجش كردم،يه جوريه،با axe بيشتر حال ميكنم.اونم تو حالت باز،٢برابر اتك ميده.

ShshSh

ArefTheGreat

کاربر سایت
مردن Insight کم نمی کنه همونطور که دوستمون گفت، یه سری دشمنا هستن مثل Brainsucker ها که فکر کنم هربار بپرن روی سر شخصیت بازی 2 تا از Insight ها کم می شه ...

من بعد از کشتن Rom هانتری که توی کوئست لاین ایلین بود رو توی لنترن باس آملیا بود رو پیدا کردم ولی قبلش یادم رفته بود توی تومب آو اودن برم و توی مبارزش شرکت کنم و نجاتش بدم حالا اینا به کنار الان کلا نمی تونم پیداش کنم هیچجا ... یکی گفته بود اگه کوئست لاینش رو کامل نکنی باید باهاش بجنگی که من الان کلا نمی تونم پیداش کنم ...
دوم اینکه من آریانا رو فرستادم Cathedral اینجوری بچش چی میشه ؟ Cord رو نمیشه ازش گرفت ؟ بکشمش چیزی دراپ می کنه اصن ؟ الان اوضاش خرابه حالش بده، فک کنم اگه سریع نکشمش خودش بمیره :D اونوخ می ترسم چیزی دستمون و نگیره ...
راستش من درباره سوال اول اطلاعی ندارم که الان برا شما چطور میشه، برا من که اون henryk همون اول زد ایشون رو شهید کرد، درباره سوال دوم ولی:
اینکه arianna رو فرستادی cathedral ward هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، منم دقیقا فرستادم همینجا، آخرای بازی (بعد از زدن wet nurse) اومدم لامپ cathedral ward که دیدم دیگه نیست، که بعد از لامپ cathedral رفتم سمت لامپ tomb of oaden که اینجا میتونی ببینی که وضع حمل کرده و بچه رو بکشی و از رو بچه cord رو برداری

gintoki

کاربر سایت
دوستان سلام اقا ارمان گفت میتونی برای lamp ها shortcutدرست کنی اگه میشه توضیح بدین چجوری بعدش اینکهinsightدقیقا چه کار میکنه و چجوری میشه به دستش اورد ...در مورد بازی هم بگم نسبت به دارک سولز 1 که بازی کردم خیلی اسونتره یا شایدم من اول بازیم اینجوریه اخه با لول 10 همون بار اول تو بازی تا اون باسی که تو قبرستون هست رفتم ولی نتونستم بکشمش..راستی اگه یه نقشه کامل از بازی و جاهایی که باس ها هستن یا ایتم ها رو نشون بده کجاست کسی داره بزاره که خیلی واجبه چند صحفه قبل یکی از بچه ها گذاشته بود چیزی نفهمیدم ....مرسی

ArefTheGreat

کاربر سایت
چجورى از اين ludwing استفاده ميكنى،الكى كلى بلاد و شارد خرجش كردم،يه جوريه،با axe بيشتر حال ميكنم.اونم تو حالت باز،٢برابر اتك ميده.

ShshSh
خوب این axe چیز خوش دستی هست کلا ولی یک سر بدی هم داره مثلا اگه این تبر حالت باز بشه و تو بخوایی از پشت شارژ کنی بزنی دشمن رو پرت میکنه جلو طرف رو Stagger نمیکنه ولی خوب ludwing حتی تو حالت باز هم این کار رو میکنه که سر خیلی باس ها این کمک میکنه (بری پشتش شارژ کنی بزنی بعد که تازه stagger شد یک بار دیگه یک damage سنگین بدی، با ludwing هم بستگی داره من بیشتر برا دشمن های کند مثل اون گوژ پشت های گنده اولای بازی رو حالت بسته میرفتم و با تفنگ counter attack میکردم، ولی خوب بستگی به موقعیت داره مثلا وسط چند نفر باشه حالت بازش (شمشیر بزرگ که دو دستی میگره و damage زیاد میده) مثلا R1 بزنی خوب جواب میده، یا بکشی عقب بعد دوباره مثلا R2 شارژ کنی بزنی، برای باس ها هم اکثر باس هارو اگه به موقع جا خالی بدی بعد وقتی داره بعد از حمله به تو خودش رو recover میکنه دوباره R2 شارژ کنی خیلی خوب جواب میده، ولی این کلا به آدم بستگی داره، بعد ludwing مخصوصا حالت بازش کنده، سر دشمن ها سری یا باس های سریع کمی اذیتم میکنه، ولی چون من الان کلا +10 کردم ludwing رو سر باس ها ترجیح میدم با همین برم

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام اقا ارمان گفت میتونی برای lamp ها shortcutدرست کنی اگه میشه توضیح بدین چجوری بعدش اینکهinsightدقیقا چه کار میکنه و چجوری میشه به دستش اورد ...در مورد بازی هم بگم نسبت به دارک سولز 1 که بازی کردم خیلی اسونتره یا شایدم من اول بازیم اینجوریه اخه با لول 10 همون بار اول تو بازی تا اون باسی که تو قبرستون هست رفتم ولی نتونستم بکشمش..راستی اگه یه نقشه کامل از بازی و جاهایی که باس ها هستن یا ایتم ها رو نشون بده کجاست کسی داره بزاره که خیلی واجبه چند صحفه قبل یکی از بچه ها گذاشته بود چیزی نفهمیدم ....مرسی
خوب ببینین منظور ایشون اگه درست حدس بزنم از shortcut این بوده:
ببینین شما تو لامپ ها وسط مراحل بیشتر وقتا اگر دقت کرده باشین یک سری در وجود داره که بسته هستن و میگه یا closed by a device یا مثلا از این سمت باز نمیشه و... خوب اینا در واقع shortcut ها هستن که مثلا شما 1 ساعت یک تعداد زیادی دشمن کشتید و یک را نسبتا طولانی رو رد کردین بعد یک دفع میبینین رسیدن به اون در بسته با رسیدن به یک آسانسور که شما رو میرسونه مثلا دوباره نزدیکای لامپ، حالا شما هراگه shortcut مربوط به location خاصی مد نظرتون هست بگین که اگه جا مونده راه نمایی کنم، درباره نقشه هم منم یادم این چند روز یکی از بچه ها یک نقشه کامل گذاشته بود ولی نتونستم براتون پست رو پیدا کنم ولی باز اگه مکان boss خاصی مد نظر دارین هم میشه بپرسین، هم اگه اشتباه نکنم یکی از بچه ها یگ تاپیک زده برا نحوه راحتر زدن باس ها اونجا مکان بیشترشون رو توضیح هم داد بود، درباره insight هم اینکه اگر بیش از 1 تا داشته باشین میتونین شخصیت رو لول آپ کنین، بیش از 10 یک store جدید تو hunter's dream باز میشه که میشه ازش یک سری آیتم گرفت (توجه شه کن اینجا دیگه واحد پول همون insight میشه) مثل اینکه بیش از 20 دشمنا attack جدید پیدا میکنن، بیش از 40 یک سری چیزا رو میبینین که قبلا امکانش نبود، به طور کلی insight هم وقتی میخوایین online بازی کنین لازمه حالا اگه pvp برین هر کس برنده بشه بهش بجز bloodecho یک دونه insight اضافه میشه و هر کس شکست بخور یک insight از دست میده، از طرف دیگه هم اگر بخوایین یک نفر تو داستانی بیاد سر یک باس کمکتون باز شما باید insight داشته باشین

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت

3376531d7d10ae280b4f4aa859c61165.jpg

ShshSh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر