PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
دوستان من خیلی وقت پیش تو این تاپیک همچین پستی دادم،یه سری فکر کردن زیادی جوگیرم و تو پروفایلم زدن زیر خنده :D

این نسل به کسایی که هنوز ایمان نیاوردن ثابت میشه که From در حد Rockstar و NDـه(واسه من بهترین شرکت نسل قبل)

از این نظر که فقط اسمش کافیه تا موفقیت بازی تضمین شه.متاهای بازی های فرام‌سافتور با کارگردانی میازاکی :

89
90
93

به نظرتون هنوز دارن میخندن؟:D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
مشکل زمان لودینگ طولانی هم مثل اینکه قراره حل بشه:
The development team is currently exploring another patch for Bloodborne, seeking ways to improve load time duration, in addition to other performance optimizations and miscellaneous bug fixes

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دوستان یه راهنمایی میکنیدمن اول بازی بعد اولین بار که میمیرم و وارد یه جای دیگه میشم اسلحه بر میدارم ولی باز ک برمیگردم به همون جای قبلی و اونی ک حالت گرگه و چندتای دیگه جلوتر هستن رو چجوری بکشم؟
اصلا باید کجا برم هرجایی ک میرم بستست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
من Demon's Souls رو خیلی مشتاقانه دنبال میکردم. چون اوایل نسل جزو معدود افرادی بودم که Enchanted Arms رو بازی کرده بود و میخواستم ببینم بازی بعدی چیه. بازی رو با شوق و ذوق خریدم و تقریبا به سرعت ازش متنفر شدم. بازی رو برای بازیسنتر نقد کردم. یه نقد کاملا منفی. اشتباه نکنم بهش 7 دادم!:D بعدا از سر بیکاری دوباره بازی کردمش. یعنی بیکاری که نه. نمیدونم چرا یه کرمی تو بازی بود که باعث شد بازم برم سراغش!:D اینبار خیلی حوصله کردم و بازی کردنش رو یاد گرفتم. بعد دیگه عاشقش شدم. انقدر که با آیدین ذوالقدر (سازنده rot got) تو مرکز رشد میشستیم ساعت ها درباری دیزاین بازی و دارک سولز صحبت میکردیم. حتی انجا یه کنفرانس ارایه دادیم درباری لور بازی و کلا نریتیو دیزاین بازی های میازاکی. الانم بلاد بورن. فکر میکنم بالاخره بعد از چند ماه PS4 ام دوباره روشن بشه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
کلا تاپیک دارک سولزها و کلا بازی های مشکل و سخت جزو به یاد ماندنی ترین تاپیک هاست! آدم از خوندن پست ها حال می کنه... یکی میاد از شیوه ی کشتن یه باس می گه و یکی از سلاح جدید کشف شدش و قابلیتش و یکی دیگه میاد راهنمایی می کنه و یکی هم راهنمایی می خواد!... کلا به اشتراک گذاشتن تجربه های این چنین بازی ها خیلی لذت بخشه!:d
پس این تاپیک هم چزو به یادموندنی ترین ها خواهد شد :x

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان شیرازی دیتای بازی رو میتونم 5 شنبه بهشون بدم فقط روی هارد و فلش :D ریجن 1 با اپدیت

پ.ن : اقا اینقدر نترسونید ادم رو . من خودم به شدت دنبال یه بازی هاردکور بودم . ولی اینکه میگید 45 ثانیه لودینگ بازی طول میکشه بعد هر بار مردن یا اینکه 1 ساعت میری اگه بمیری میای از اول مرحله و باز باید 1 ساعت بری واقعا فکرش که میکنم عذابم میده :D . ولی برام مهم نیست . شده 1 ماه میشینم پای این بازی و تا پلاتش نکنم ول کن نیستم . این بازی رو عهد کردم هرجوری هست پلات کنم یا حداقل 90% تروفی رو بگیرم که فک کنم تا اونموقع بیماری عصبی بیاد سراغم :|

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
آخه متای 93 تجربه بازی رو الزامی می کنه

خلاصه بگم ، این بازی دیوانتون می کنه :d
هیچ وقت یادم نمی ره چه قدر فحش و بد و بیرا می دادم به Dark Souls 1 ، بعد از 10 ساعت سر و کله زدن تازه فهمیدم باید چی کار بکنم

خود من کلا در حالت معمول آتیشی هستم اما وقتی سری Souls رو بازی می کردم کلا کسی سلام هم بهم می کرد می پردیم بهش

یک نوشته ای هم درش هست که زیاد می بینیدش و به تنهایی خودش می تونه شما رو به مرز دیوانگی برسونه: YOU DIED

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
یه سوالی داشتم
چرا بازی ای مثل این یا Dark Souls که فوق العاده سختن(البته من هیچکدوم رو بازی نکردم)و با اعصاب ادم بازی میکنن اینقدر طرفدار دارن و امتیازات خوبی هم میگیرن؟
این سختی بیش از حد چطور به بازی ضربه نمیزنه؟
یکی توضیح بده ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر