PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
نمیدونم میدونید یا نه ! :D ولی گویا بازی از خیلی جهات شبیه DeS هست
مثلا تو بازی جایی شبیه به Nexus وجود داره که خودم احتمال میدم اینجا باشه تو عکس جای رویایی هست با اون گلهای سفیدش :x :d

و مثل اینکه World Tendency و Character Tendency تو بازی وجود داره که جزابیت بازی رو چند برابر میکنه :x نمیدونم چرا تو DS حذف شد این مورد !

اقا این الان یعنی چه؟
نمیدونم پی اس گرفتم این بازی رو بگیرم یا نه؟

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
اقا این الان یعنی چه؟

World Tendency و Character Tendency یه سیستم خاصی توی de s بود که تاثیر زیادی روی دنیا و گیم پلی بازی داشت. به عنوان مثال اگه دنیای بازی زیادی سیاه میشد دشمنای بازی سخت تر میشدن و به همون نسبت لوت ها ی بهتری هم بدست می اوردید. یا اگه دنیای بازی زیادی پاک و سفید میشد دشمنا آسونتر میشدن و لوت ها کم ارزش تر. توی این سیستم اگه شما در یکی از این موقعیت ها قرار میگرفتید به یه مکان ها و npc هایی دسترسی داشتی که در شرایط عادی نمیتونستید.

حالا تو بلاد بورنه هم یه سیستمی شبیه به این هست. مثلا اون تریلرهایی که قبلا از گیم پلی بازی نشون داده شد اکثرا بازی توی شب بود. در حالیکه اون تریلر 18 دقیقه ای که ign نشون داد توی روز بود. که خبری ازیه سری از دشمنای بازی مثل اون عنکبوت گنده که قبلا روی یکی از باروها بود نبود.سازنده ها گفتن رفتار دشمنای بازی توی این دو حالت فرق میکنه. و به نظرم احتمالا یه سری فرقای دیگه مثل دسترسی بعضی از مکان ها هم تفاوت داشته باشه. در مورد سیستم regain که به خود کاراکتر مربوط میشه هم که فک کنم قبلا اطلاعاتی دادن. اینکه خون هایی که شما ازشون به نفع خودتون استفاده میک%k

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
مثلا تو بازی جایی شبیه به Nexus وجود داره که خودم احتمال میدم اینجا باشه تو عکس جای رویایی هست با اون گلهای سفیدش :x :d

و مثل اینکه World Tendency و Character Tendency تو بازی وجود داره که جزابیت بازی رو چند برابر میکنه :x نمیدونم چرا تو DS حذف شد این مورد !

یادم باشه به اون بخش میگن هانترز دیریم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

اینجور که شنیدم،Hubِ بازی برخلاف Firelink Shrine و Majula، تو یه جایی خارج از دنیای بازی وجود داره و فقط هم همونجا میشه آپگرید کرد و شخصیت رو ارتقا داد:d
اون Hunter's Dream هم یارو گفته بود که وقتی بازی رو شروع کردم، شخصیت اصلی از اونجا بیدار شد و گفت توی بیلد اولیه بوده و ممکنه اسامی عوض بشن:d

اینم تو حلق همتون:d:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اگر درجه سختی مثل بازی دارک سولز:lol: هست تا قید بازی رو بزنم چون اعصاب نمیکشه جدیدا نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگر درجه سختی مثل بازی دارک سولز هست تا قید بازی رو بزنم چون اعصاب نمیکشه جدیدا نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصن قیافه ی بازی داد میزنه جیگر آدم له میشه تا بخواد یه غول رو بکشه...
سازندگان هم گفتن دلتون رو برا یه بازی آسون و راحت صابون نزنید

فک کنم تلوزیون ها باید شکسته شه و دسته هایی باید خورد شه برا ب پایان رسوندن این بازی
مخصوصا اونایی که بخوان پلات کنن بازی رو از همی الان راه های پیشگیری از سکته ی مغزی رو باید بشناسن

همچنان منتطریم...

Sent From Sony Xperia Z2 Using Tapatalk

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,250
نام
Mansour
اگر درجه سختی مثل بازی دارک سولز:lol: هست تا قید بازی رو بزنم چون اعصاب نمیکشه جدیدا نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داداش ما که خودمونو آماده کردیم واسه یه بازی فوق العاده سخت:d
ولی یه اخلاق خوبی که من برا بازی دارم اینه که اعصابم از فولاد ساخته شده زیاد اعصابم خورد نمیشه ولی وقتی جوش میارم سر در و دیوار خالی نمیکنم
کنسول خاموش میکنم میرم واسه خودم میچرخم تا آروم شم:))=));))

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا بزارین نزدیک شه به ریلیز بعد حرف از متا بزنید :D
بعد هم هر چقدر امتیازش کم شه دیگه مثل order نمیشه! اون فاجعه بود :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
با تشکر از علی :d

90094466597279513574.jpg

Making-Bloodborne-Part-2-A-PS4-Exclusive
720p

کمتر از 1 ماه به عرضه بازی :d

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
تريلر جديدشم تو فيسبوك سوني ديدم. چشمم خيلي متاسفانه به اينم اب نميخوره! بعيد ميدونم بيشتر از ٧٠ بتونه بشه

اگه اينم خراب كنه خيلي شيك ٤ رو ميفروشم وان ميخرم بدجوري در حسرت هورايزن ٢ موندم اين نسل. شايدم يه وان دست دو كنار اين بگيرم ايده خوبي باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کاره خوبی میکنن .
توی بعضی قسمتهای DS2 این حس خیلی به اندازه demon souls و DS1 وحود نداشت !
یادش بخیر توی DS1 اون قسمت Sen's Fortress انقدر طله داشت اصلا ادم نمیدونست کجا قدم برداره !
یادمه 2 جایی که همه میمردن اول این بود که برای اولین بار mimic ها رو اینجا میدیدیم ... دوم هم هنگام بالا رفتن از یکی از اسانسورها اگر پیدا نمیشدی به جای پایین رفتن از طبقه اخر یه دور دیگه بالا میرفت میخور به تیغها که در جا میمری D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر