PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
برای اینکه این شخص خودمم:">:)
دنبال بحث در مورد بلادبورن با دوستان ایرانیم بودم که دیدم اینجا کلی بحث میشه و خواستم اینطوری اول خودمو معرفی کنم!
اگه هم در مورد بازی کسی سوالی داشت یا خودم چیز جالبی بتونم تعریف کنم:p

دوست عزیز من عنوان شغلم برای بلادبورن ”گیم گرافیک دزاینر“ه و اینجا گرافیک بازی و طراح گرافیک یه بازی یعنی دقیقا طراحی همه اجزا گرافیکی بازی از منوها و ایکون ها گرفته تا لوگوها و خط٬ که من انجام دادم به علاوه چیدمان و سرهم بندی منوها که میشه UI artist.

غیر از من یه سرپرستمه که نظارت میکنه روی کارم و اون دومی هم برنامه نویسی ها رو انجام میده برای تحویل به پروگرمرهامون
گرچه امکان مانور و طراحی پیشرفته تری نداشتیم چون انجین استفاده شده برای بلادبورن قدرت کافی نداشت۰۰۰

واقعا کار تون حرف نداره من تو هیچ بازی ندیده بودم اینهمه با وسواس روی جزيیات کار بشه ...

بازیه بسیار خوبیه و واقعا لذت بخشه. تو چند ساعت اول دو تا باس اول رو کشتم.
حس میکنم نسبت به دارک سولز اسونتره. شما هم همین حس رو دارید یا من توهم زدم؟

بازیه بسیار خوبیه و واقعا لذت بخشه. تو چند ساعت اول دو تا باس اول رو کشتم.
حس میکنم نسبت به دارک سولز اسونتره. شما هم همین حس رو دارید یا من توهم زدم؟

دقیقا به خود بازیکن ها بستگی داره
اما من هم همچین حسی داشتم،به نظرم یکم آسون تر هست چون اگر تاکتیک مبارزه با هر دشمن رو بدونید به راحتی شکستش میدید و پیدا کردن تاکتیک ها خیلی سخت نیست
برای کسانی که به این سبک بازی ها عادت دارن به نظر من آسون تره :)

...

یعنی چی بازی قفل شده ؟سونی فهمیده ؟یا اینکه باگ هست؟

- - -ویرایش - - -

پس چرا برا ما قفل نشده ؟الان من دو ماهه gta گرفتم و 1 هفته اس blood borne تا حالا هیچ اتفاقی نیفتاده

اقا این باس هاش همینطور میری جلو اسون تر میشه ؟ این WITCH OF HEMWICK چرا اینقدر له بود لووول ؟ این DARK BEAST PAAL هم اسون بود باز . زدم 2 تاشون توی ترای اول . هنوز که هنوزه باس دوم از همش سخت تر بوده برام تا اینجا :|

پ.ن : بحث سلاح شد : بنظرم این SAW CLEAVER خیلی عالیه . اگه اپگریدش کنید و جم درست بندازید چنان اتکی میده که نگوو . یه سلاح دیگ هم هست گرفتم اپگرید کردم درازه معروفم باید باشه . حالا لب کلام اینه توی مشخصات همه چیزش بیشتر SAW CLEAVER هست . تازه اپگریدش هم بیشتره . جم بهتری هم روشه ولی باز این SAW CLEAVER بیشتر اتک میده ! عجیبه برام !!!

بعد از کشتن باس دوم بعد از لامپ و بعد کات اسکین یه پیرزنه آه و ناله میکنه.رفتم باش حرف زدم یه چیزی بم داد.بعد زدم کشتمش تروفی داد. شر نشه بعدا اینو کشتیم؟ :دی

چرا . مامان بزرگ باس اخره . دهنت سرویس میکنه باس اخر :)):دی

• Like
Reactions: GHOST OF SPART
دوستان من اول بازيم ,نمى تونم از اسلحه هام استفاده کنم بايد چيکار کنم

- - -ویرایش - - -

اسلحه هارو از هانتر دريم گرفتم ولى نمى تونم استفاده کنم ,بايد چيکار کنم ,اول بازى هستم و به يه گرگه رسيدم ,ولى اسلحه هام کار نمى کنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or