PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
خو می خوام بازی کنم :(
یعنی تو اوج هیجان و درگیری که خواب و خوراکت شده این بازی یه دفعه دستت از بازی کردن کوتاه بشه خیلی نامردیه!
سونی ... تو روحت!:d حداقل می ذاشتی این بازی رو تموم می کردیم بعد جلوی این بازی های شیر رو می گرفتی! مگه مریضی؟!:|
داداش دیجیتالی گرفتم مشکلی نداشتم به احتمال زیاد پرایمریت پریده وگرنه مشکلی نیست از من بتل همینجوری شد اکانترو پاک از تو پلی اگه پاک کرده باشی باید غزل خداحفظی بخونی چون من بتلم مسکل پیدا کرد زنگ زدم به پشتیبانش رو یه اگانت دیگه بازی کردم

با سلام بنده به عنوان فروشنده به تمامی دوستان عرض میکنم به ساپورت سونی این مشکل رو مطرح کردم و اینا کلا بی خیر بودن از این داستان هر چی که بوده فقط یک باگ بوده این روش برداشته نشده و پا برجاست خیالتون راحت باشه

با سلام بنده به عنوان فروشنده به تمامی دوستان عرض میکنم به ساپورت سونی این مشکل رو مطرح کردم و اینا کلا بی خیر بودن از این داستان هر چی که بوده فقط یک باگ بوده این روش برداشته نشده و پا برجاست خیالتون راحت باشه
خب الان باگ برطرف میشه و من مجددا می تونم bb بازی کنم؟!

خب الان باگ برطرف میشه و من مجددا می تونم bb بازی کنم؟!

شما یه سر برو پیش کسی که برات ریخته . فوقش یه اکانت دیگ میده بهت . شایدم نفروخته باشه ظرفیت دومی رو بده به شما !
فقط چند تا سوال ممنون میشم ج بدی :
1. بعد از اپدیت اینطوری شد ؟ کی اپدیت کردی ؟
2. وقتی بازی رو میریخت برات RESTORE LICENSE زد ؟
وقتی از اکانت میخواست خارج بشه اول SIGN OUT کرد بعد LOG OUT بشه ؟
وارد اکانت نشدی دیگ ؟

خب اقا باس blood starved beast روهم زدیم ....خیلی راحت بود فقط دو بار مردم سرش :d

تا اینجا سخت ترین باس برای من باس دوم بوده :-"

نمره ی من به بازی تا اینجا 11 از :d10

من بالاخره موفق شدم Co-Op وصل بشم
پسورد نباید یک چیز آسون باشه،اگر کسی نتونست وصل بشه،هر دو نفر باید باهم بازی رو ببندن دوباره باهم بیان تو و به هم Join بشن
فقط بدیش اینه که همه Teleport ها نمیشه از Bell استفاده کرد و بعد کشتن هر باس هم مجدد Co-Op تموم میشه تا با Teleport بعدی باز Join بشید
کلا تنها مشکلی که از این بازی دیدم بخش Co-Op هستش،یک بدیش هم اینه که نمیشه همه جا رو با دوستتون برید و بعضی جاها Co-Op کار میکنه
کاش راحت از طریق Join Session تو پارتی میشد وصل شد

شما یه سر برو پیش کسی که برات ریخته . فوقش یه اکانت دیگ میده بهت . شایدم نفروخته باشه ظرفیت دومی رو بده به شما !
فقط چند تا سوال ممنون میشم ج بدی :
1. بعد از اپدیت اینطوری شد ؟ کی اپدیت کردی ؟
2. وقتی بازی رو میریخت برات RESTORE LICENSE زد ؟
وقتی از اکانت میخواست خارج بشه اول SIGN OUT کرد بعد LOG OUT بشه ؟
وارد اکانت نشدی دیگ ؟
والله فروشنده ای که این رو برام ریخت خیلی مطمئنه و مشتری دائمیشون هستم و خوب من رو میشناسن!
خودش گفت یکی برا تو می ریزم و یکی هم برا یکی دیگه!
بعد آوردم خونه زدم آپدیت کردم!
من مانیتور رو نمی تونستم ببینم که ببینم این کارهایی که گفتی رو کرد یا نه!
قبل عید هم اردر رو همینطور ریخته بود و تا امروز بدون مشکل کار می کرد و امروز هم اردر و هم این بازی از کار افتادن و قفل شدن!

والله فروشنده ای که این رو برام ریخت خیلی مطمئنه و مشتری دائمیشون هستم و خوب من رو میشناسن!
خودش گفت یکی برا تو می ریزم و یکی هم برا یکی دیگه!
بعد آوردم خونه زدم آپدیت کردم!
من مانیتور رو نمی تونستم ببینم که ببینم این کارهایی که گفتی رو کرد یا نه!
قبل عید هم اردر رو همینطور ریخته بود و تا امروز بدون مشکل کار می کرد و امروز هم اردر و هم این بازی از کار افتادن و قفل شدن!

شاید یه کاری رو انجام نداده ! باید حتما RESTORE LICENSE میزد . البته احتمال میره باگ اپدیت باشه . دقیقا بعد از اپدیت اینطور شد یا اپدیت کرده بودی یهو اینطور شد ؟

شاید یه کاری رو انجام نداده ! باید حتما RESTORE LICENSE میزد . البته احتمال میره باگ اپدیت باشه . دقیقا بعد از اپدیت اینطور شد یا اپدیت کرده بودی یهو اینطور شد ؟

الان من و دوستم اکانت آکبند گرفتیم و RESTORE LICENSE نزدیم یعنی قفل میشه بازی ؟ من قبلی ها که RESTORE LICENSE هم زده بودم قفل شد

آپدیت که پریروز انجام شده و امروز بازی قفل شد! هم این هم اردر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or