PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دیشب یک ساعتی الدرینگ بازی کردم ولی نمیدونم چرا حس کردم انیمیشن بازی و طراحی بازی خیلی به بلادبورن شبیه
دارک سولز سه و سکیرو هم بازی کردم ولی به دلیل مشغله کاری تمومشون نکردم تنها بازی که کل عید چسبیدم بهش بلادبورن بود سه سال پیش و الانم که کنسول کپی خور شده یه وقتایی بازی میکنم آدم رو جادو میکنه
به نظرم خطی بودن محیط بازی خیلی بهتر از اپن ورلد بودنشه
منتظرم اپدیت الدرینگ دامپ بشه اونم تجربه کنم تا در آخر بین این دو بازی تصمیم بگیرم
به نظرم بلادبورن برگ برنده انحصاری های نسل هشت پلی استیشن هست

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
یکی بازی رو با آنریل انجین 5 بازسازی کرده
چه حالی میده ریمیکش کنن اینطوری
View attachment 261595

واقعا چرا ریمیک؟
به نظرم ریمیک فقط پول بیخودی دادنه. چیزی که سازنده ها میتونن با پچ یا اپدیت "تقریبا" اکی بکنن.
وقتی از یه داستان با اصالتی مثل بلادبورن میشه حداقل 2 تا دیگه sequel یا prequel داد چرا ریمیک.
واقعا میازاکی میتونه با بلاد2 پول سنگینی به جیب بزنه و داستان بازی این کشش رو هم داره ولی این همه گارد در مقابلش رو واقعا نمیفهمم.

من واسه یه شماره ی دیگه از بلادبورن و اون صدای معرکه زمان You Died، هنوز که هنوزه لحظه شماری میکنم.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
821
واقعا چرا ریمیک؟
به نظرم ریمیک فقط پول بیخودی دادنه. چیزی که سازنده ها میتونن با پچ یا اپدیت "تقریبا" اکی بکنن.
وقتی از یه داستان با اصالتی مثل بلادبورن میشه حداقل 2 تا دیگه sequel یا prequel داد چرا ریمیک.
واقعا میازاکی میتونه با بلاد2 پول سنگینی به جیب بزنه و داستان بازی این کشش رو هم داره ولی این همه گارد در مقابلش رو واقعا نمیفهمم.

من واسه یه شماره ی دیگه از بلادبورن و اون صدای معرکه زمان You Died، هنوز که هنوزه لحظه شماری میکنم.
اصن از این بازی ریمیک، ریمستر، sequel، prequel، نسخه اصلی، پچ، آپدیت، کوفت، زهرمار، هر چی بدن خوبه! اما دریغ از یه خبر:(

• Like
Reactions: ardalthebest

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
داستان رو خیلی موافق نیستم که بشه ازش ادامه شایسته ای درآورد. بلادبورن داستانش تو همون 1 شماره خیلی کامل شروع شد و عالی هم تموم شد و تجریه نشون داده ادامش چیز ایده عالی نمیشه.
این تجربه رو از روی دارک سولز 2 و 3 میگم که داستان دارک 1 رو که نیازی به ادامه نداشت ادامه دادند و عملا همه چی از دستشون دررفت (بخصوص داستان شماره 3 که یه چیز شلم شوربایی بود که نگو)

ولی سوای بحث داستان تجربه یه بازی تو فضای بلادبورن با وسعت الدن رینگ بشدت وسوسه کنندس.:x:x

.

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
داستان رو خیلی موافق نیستم که بشه ازش ادامه شایسته ای درآورد. بلادبورن داستانش تو همون 1 شماره خیلی کامل شروع شد و عالی هم تموم شد و تجریه نشون داده ادامش چیز ایده عالی نمیشه.
این تجربه رو از روی دارک سولز 2 و 3 میگم که داستان دارک 1 رو که نیازی به ادامه نداشت ادامه دادند و عملا همه چی از دستشون دررفت (بخصوص داستان شماره 3 که یه چیز شلم شوربایی بود که نگو)

ولی سوای بحث داستان تجربه یه بازی تو فضای بلادبورن با وسعت الدن رینگ بشدت وسوسه کنندس.:x:x

.
من اتفاقا اصلا از حالت دنیای باز الدن رینگ خوشم نمیادش . اونقدر که بلاد بورن رو دوست دارم با محیط های پیچیدش اصلا با الدن رینگ حال نکردم (سبک بازی رو نمیگم ها محیط باز بودنش رو اصلا دوست ندارم ولی خیلی ها طرفدار همین هستند)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
یه سری بازی هارو ما گیمر ها انگار فقط قدرشون و میدونیم ٬ عجیبه
چجوری سازنده با این حجم از بال بال زدن طرفدارا بیخیال ip میشه؟
رد دد ۲ ٬ اینم از Bloodborne. ناموسا چجوری؟؟

• Like
Reactions: Taha75 and jdepp

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
واقعا فاز کسایی که ریمیک بلاد رو میخوان درک نمیکنم. این بازی واسه 10 سال دیگه هم جوابه تنها چیزی که میخواد یه پچ 60 فریمه همینو بس.

ریمیک فقط گند میزنه به اتمسفر آرت بازی.

حتی خود میازاکی هم رو ریمیکش کار کنه بازم شک دارم به خوبی خود بازی اصلیش بشه

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
821
یه سری بازی هارو ما گیمر ها انگار فقط قدرشون و میدونیم ٬ عجیبه
چجوری سازنده با این حجم از بال بال زدن طرفدارا بیخیال ip میشه؟
رد دد ۲ ٬ اینم از Bloodborne. ناموسا چجوری؟؟
بنظرم سر کم کاری شرکت ها بخاطر کوید و همینطور بلند پروازی برخی شرکت ها و ایضا بحث مالی و پول در آوردن بیشتر بخاطر هزینه ها، خیلی چیز ها دستخوش تغییر شده و تا حدودی صنعت گیم هم این اتفاق براش افتاده و یه حسی بهم می گه شاید خبری از ادامه ی بلادبورن نشنویم دیگه.
اما از طرفی اندک امیدی هم دارم به اینکه بعد از عرضه ی DLC الدن رینگ صدای فن ها رو بشنون و برن سراغ بلادبورن.
اگه اون موقع هم این اتفاق حتی با یه پچ 60 فریم نیفته یعنی دیگه بلادبورن به خاطره ها پیوسته.

در مورد رد دد، قطعا ادامه اش ساخته می شه اما بخاطر GTA حالا حالا ها خبری ازش نیست و شاید حتی برای نسل بعد این اتفاق بیفته و راکستار هم از اوناش نیست که پچ 60 فریم برای بازی فعلی بده.

• Like
Reactions: Taha75 and Destro

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
هرکار میکنم نمیتونم با الدرینگ ارتباط برقرار کنم ، دارک سولز ۳ رو برم چطوره؟ می‌دونم خیلی دهن صاف کنه ولی مثل این شاهکار جادویی داره که نشه ازش دلکند؟؟

• Love
Reactions: Taha75

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,578
نام
Alireza
هرکار میکنم نمیتونم با الدرینگ ارتباط برقرار کنم ، دارک سولز ۳ رو برم چطوره؟ می‌دونم خیلی دهن صاف کنه ولی مثل این شاهکار جادویی داره که نشه ازش دلکند؟؟
بستگی داره مشکلت با الدن رینگ چی بود و اینکه از چی بلادبرن خیلی خوشت اومد.

اگه مشکلت با جهان باز الدن رینگ بود، شاید از ۳ خوشت بیاد.
اگه مشکلت با تم فانتزیش بود، احتمالا از ۳ خوشت نمیاد.

۳ (و بقیه دارک سولزا) به طور کلی بیشتر به الدن رینگ نزدیکه تا بلادبرن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر