PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
مگه داستان بلادبورن می تونه ادامه پیدا کنه؟
چرا که نه خیلی چیزها ممکنه.
من اول میخواستم الدن رینگ رو بگیرم بعد دیدم ی فروشکاهی تبلیغ نسخه گوتی رو گذاشت و منم گفتم باید برگردم ب کابوس :D
تو خیلی از سایتا ها و یوتوب هم دیدم خیلیا گفته بودن بلاد براشون از الدن رینگ بهتر بوده و منم دیگه اول رفتم ک دی ال سی بلاد رو هم پلات کنم و بعدش برم سراغ الدن رینگ.
بهترین کارو کردی از بهترین دی ال سی های تاریخ واقعا

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب دی ال سی بازی رو هم پلات کردم واقعا چسبید ، جزو بهترین بازی های عمرم بود و هست خیلی محشر بود ، البته بنظرم خیلی اورپاور بودم و همه باس ها رو نهایتا دفعه سوم میزدم :D تمام ترسم از kos بود ک اونم دفعه سوم زدم تازه میتونستم همون بار دوم بکشمش ولی دیگه جوگیر شدم و اینم وحشی شده بود و یک سانت از جونش مونده بود کشتتم :D تنها باس ک اذیتم کرد لودویگ بود ک اونم برا این بود بعد ۴ سال رفتم سراغ بازی و دستم عادت نداشت :D دیگه فعلا حال سولزبورن بازی کردن ندارم و میرم سراغ بازی های دیگه تا بعدا ها برم سمت الدن رینگ .

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
دوستان،
اگر من ظرفیت دو بازی رو برای ps5 تهیه کنم، بعد ها اگر نسخه ی آپدیت شده و ۶۰ فریم براش اومد همونی که تهیه کردم آپدیت میشه یا کمپلت یه بازی جدید به حساب میاد و مجبورم دوبار هزینه کنم؟

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستان،
اگر من ظرفیت دو بازی رو برای ps5 تهیه کنم، بعد ها اگر نسخه ی آپدیت شده و ۶۰ فریم براش اومد همونی که تهیه کردم آپدیت میشه یا کمپلت یه بازی جدید به حساب میاد و مجبورم دوبار هزینه کنم؟
این دیگه کاملا بستگی به این داره که سونی/فرام سافتور به چه شکل بخوان عمل کنن، اگه فقط یه پچ براش بیاد که هیچ هزینه اضافی رو شامل نمیشه اما اگه مثل Death Stranding و Spider-Man یه نسخه ریمستر کامل در کار باشه احتمالا یه هزینه اضافی داره برای دارندگان فعلی بازی. البته چون زمان زیادی گذشته بعیده الان دیگه یه پچ ساده برای پشتیبانی از ۶۰ فریم بدن، بنظر میاد یا ریمستر در راهه یا کلا هیچی. :D

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
الدن رینگ تموم شد گفتم چی بازی کنم و برای اولین بار رفتم سراغ بلادبورن و هااالی شت... کاااااش ۶۰ فریم میدادن واسش ولی همینم خیلی عالیه.داره به بهترین بازی عمرم تبدیل میشه. اصلا انتظار چنین چیزی نداشتم. وسط بازی یک لحظه مکث کردم دیدم تابحال هرچیزی برام تو دنیای گیمینگ بولدتر و stand out تر بوده یه سرش به میازاکی وصل بوده. چی هستی تو بشر. چقدر رویاپردازی تو.یعنی بعد از الدن رینگ با اون عظمت، فقط یه اثر دیگه از خود میازاکی میتونه آدمو به آرامش برسونه.

خلاصه که حسرت بخورید چون بار اولمه :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
الدن رینگ تموم شد گفتم چی بازی کنم و برای اولین بار رفتم سراغ بلادبورن و هااالی شت... کاااااش ۶۰ فریم میدادن واسش ولی همینم خیلی عالیه.داره به بهترین بازی عمرم تبدیل میشه. اصلا انتظار چنین چیزی نداشتم. وسط بازی یک لحظه مکث کردم دیدم تابحال هرچیزی برام تو دنیای گیمینگ بولدتر و stand out تر بوده یه سرش به میازاکی وصل بوده. چی هستی تو بشر. چقدر رویاپردازی تو.یعنی بعد از الدن رینگ با اون عظمت، فقط یه اثر دیگه از خود میازاکی میتونه آدمو به آرامش برسونه.

خلاصه که حسرت بخورید چون بار اولمه :D
انتخاب بین ارت استایل بی نظیر یارنام و دنیای الدن رینگ کار خیلی سخت و زشتیه :D ولی اگه اسلحه رو سرم باشه انتخابی جز بلادبورن نمیمونه:D😍

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا این lore بازی ب شدت مریض و شاهکاره چند روز پیش ک اولد هانترز رو پلات کردم افتادم تو یوتوب و داستان بازی رو کامل با تمام تئوری ها نگاه کردم و مغزم سوت کشید :D موندم این میازاکی لعنتی چجوری ذهنش کشش خلق همچین داستانی داشته ، ی کانال ایرانی هم تو یوتوب داستان بازی رو گذاشته بود ک نزدیک ۶ ۷ ساعت بود و کاملترین ویدیوی داستان بازی بود ک من دیدم بین تمام ویدیو های فارسی ک از بازی گذاشتن، اسم چنلش venomoussight ، پیشنهاد میکنم حتما ویدیو داستان بلاد رو ببینید تا کامل درک کنید بازی رو.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
خب بازی ۳ تا پایان داره که با اکسپت کردن و refuse مکالمه با اون شخص دو تاش آنلاک میشه (کاش زودتر میدونستم) و پایان سومش هم مشروط به پیدا کردن اون چهارتا cord باشه. درست میگم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بازی ۳ تا پایان داره که با اکسپت کردن و refuse مکالمه با اون شخص دو تاش آنلاک میشه (کاش زودتر میدونستم) و پایان سومش هم مشروط به پیدا کردن اون چهارتا cord باشه. درست میگم؟

بله درسته

• Like
Reactions: DoReMi

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
3 تا cord کافیه

• Like
Reactions: DoReMi

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
Kos, or some say Kosm. Grant us eyes

هرچیزی که در سولز و حتی الدن رینگ میخواستم رو دارم در بلادبورن پیدا میکنم. خفقان، اتمسفر دارک، صدای گریه و ضجه، جیغ های هیستریک، هوای مه آلود، سکوت قدم زدن در کوچه پس کوچه های یارنام، داستانی که در حال کنار هم گذاشتن پازلش هستم، موسیقی وحشتناک و در عین حال فاخر، گیمپلی متعادلو فوق العاده درگیر کننده، طراحی لوکیشن بی نظیر. یه پکیج اوریجینال و اصیل.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
برای پلات بازی یک سوالی داشتم.
دو تا از تروفی ها مربوط به دانجن هاست. یکیش باید تا آخرین Chalice منطقه Pthumeru پیش برم تا به Yarnahm Queen برسم.
یکیش هم جهت تکمیل ست تجهیزات باید به Loran برم جهت پیدا کردن Beast Claw. سوالی که دارم اینه که اگر دانجن های دیگر رو نرم چیزی جز همین ابزار وسایلی که برای Ritual Alter ها لازمه از دس میدم؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
برای پلات بازی یک سوالی داشتم.
دو تا از تروفی ها مربوط به دانجن هاست. یکیش باید تا آخرین Chalice منطقه Pthumeru پیش برم تا به Yarnahm Queen برسم.
یکیش هم جهت تکمیل ست تجهیزات باید به Loran برم جهت پیدا کردن Beast Claw. سوالی که دارم اینه که اگر دانجن های دیگر رو نرم چیزی جز همین ابزار وسایلی که برای Ritual Alter ها لازمه از دس میدم؟
طبق روال عادی برای باز شدن اخرین دانجن و مواد مورد نیاز شما باید همه دانجن ها رو به ترتیب برین.
ولی خوب اگر نیت فقط پلات باشه یادمه یکی دو تا گلیف بود که مستقیم به کویین یارنام میرسید و دیگه با امیگدالا دانجن درگیر نمیشدین. ولی خوب این خودش یه نوع چیت حساب میشه مثل گلیف کام دانجن.

• Like
Reactions: Jack cooper

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
خب بازی رو در Ng++ پلات کردم.
در توصیفش چیزی ندارم بگم که قبلا نگفته باشن و ننوشته باشین و هرچی بگم در تصویر یک بازی کامل که تا ابد در ذهنم میمونه خدشه وارد میشه. حقیقتا Gamers' Dream به معنی واقعی کلمه.

۱۰/۱۰

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
من دارم نیو گیم رو میرم و به شکل فوق جذاب و خوشگل زیر هستم و اصلا یادم نمیاد
چی شده به این شکل و شمایل در اومدم و کلاه هم نمیتونم بزارم
راهنمایی میکنید چیکار باید بکنم تا به حالت عادی برگردم

photo_2022-04-17_17-19-39.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر